Shopify vs SquareSpace: مقایسه سر با سر (2020)

با وجود این واقعیت که من با دنیای Shopify و Squarespace building در ایجاد سایت ، فروشگاه سازی ، تجارت الکترونیک و غیره بسیار درگیر هستم – من تمایل دارم این دو نام را با هم مخلوط کنم. چرا؟ خوب ، تصور می کنم زیرا من اغلب برای هر دوی آنها تبلیغاتی می بینم ، و آنها دو اسم بزرگ “S” در ساختن نرم افزار هستند.


اگرچه درست است که این دو شرکت با هم همپوشانی دارند ، اما آنها نیز کاملاً متفاوت هستند. Shopify ، تأسیس شده ترین تجارت در نرم افزار تجارت الکترونیک است و بیش از 82 میلیارد دلار فروش از زمان تأسیس در سال 2006 تسهیل کرده است..

Squarespace امکان ایجاد وب سایت آسان را فراهم می کند و در سال 2003 تأسیس شده است. ممکن است این یکی از محبوب ترین سازندگان وب سایت نباشد (ما صادقانه بگوییم که برای این چیزها اعداد دقیقی نداریم) ، اما مطمئناً یکی از شناخته شده ترین مارک ها است.

هر دو شرکت می توانند به عنوان بخشی از محبوبیت خود ، تعداد زیادی نام بزرگ را که بر روی خدمات خود ثبت نام کرده اند ادعا کنند. چند مشتری بزرگ Shopify شامل شرکت کایلی جنر و نستله است.

مربع مربع ، با تمرکز بیشتر بر جذابیت افراد خلاق ، Idris Elba و Keanu Reeves را زیر کمربند خود قرار داده است.

وو واضح است که Shopify و Squarespace در زمینه های مربوطه رهبر هستند. فرض کنید این دو نام بزرگ درگیری بودند – چه کسی برنده خواهد شد?

البته این یک فرضیه نیست. سازندگان وب سایت تقریبا همیشه به تجارت الکترونیک گسترش می یابد ، این یعنی ساخت مغازه. در حالی که تقریباً همه سازندگان وب سایت آسان تبلیغاتی ، عملکردهای تجارت الکترونیکی را تبلیغ می کنند ، Squarespace در تمرکز اصلی خود در بورس های آزاد ، خلاقیت ها و مشاغل کوچک بی نظیر است..

بنابراین همپوشانی و رقابت جالبی که وجود دارد وجود دارد. بگذار چک کنیم.

جدول محتویات

با کلیک روی لینک های زیر ، برای دیدن تست خاص پرش کنید

 1. مقایسه قیمت و ویژگی ها
 2. قالب ها و برنامه ها
 3. راحتی در استفاده
 4. پشتیبانی مشتری
 5. امنیت و قابلیت اطمینان
 6. نتیجه گیری: کدام یک را توصیه می کنم?

مقایسه قیمت و ویژگی ها

خریدن
فضای مربع

طرحفروشگاه اصلیپایه ای
قیمت / ماه.29 دلار در ماه26 دلار در ماه
محصولات نامحدودآرهآره
گواهی SSL رایگانآرهآره
هزینه تراکنش2.0٪نه
پشتیبانی 24/7آرهآره
فروشگاه آنلاینآرهآره
کارت هدیهنهنه

بیایید ابتدا به قیمت ها و ویژگی هایی که برای آنها می پردازیم نگاهی بیندازیم.

قیمت های مربع در مقایسه با Shopify از نوعی پیچیده تر است.

فروشگاه آنلاین قیمت گذاری مربع

Squarespace دو نوع برنامه دارد ، یکی برای تجارت الکترونیک و دیگری برای وب سایت ها و هر نوع آن دارای دو تراز است. فکر می کنید چون ما با Shopify مقایسه می کنیم ، فقط باید به این دو برنامه مربع نگاه کنیم. جواب منفی.

وب سایت های قیمت گذاری مربع

سطح “تجارت” مربع برای سایتهای عادی دارای قابلیت تجارت الکترونیکی نیز هست.

این بدان معناست که در واقع می توانید با قیمت 18 دلار در ماه نرم افزار تجارت الکترونیک را از طریق Squarespace دریافت کنید. اگر این کار را انجام دهید ، 3 درصد هزینه معامله را متحمل خواهید شد ، اما می توانید پاپ آپ اضافه کنید ، محصولات نامحدود را بفروشید ، کمک مالی بپذیرید ، یک دامنه رایگان بدست آورید و اساساً از یک مجموعه کامل تجارت الکترونیکی استفاده کنید (از جمله ردیابی موجودی ، مدیریت سفارش ، و غیره).

اگر می خواهید از برنامه های “فروشگاه آنلاین” استفاده کنید ، علاوه بر همه موارد فوق چند مورد دیگر هم دریافت خواهید کرد: می توانید هزینه معاملات را به طور کامل حذف کنید ، مشارکت کنندگان نامحدود داشته باشید ، به معیارهای تجارت بهتر دسترسی پیدا کنید ، از چاپ برچسب استفاده کنید و یک صندوق مطمئن داشته باشید در دامنه خود ، حساب مشتری یا اشتراک و موارد دیگر اضافه کنید.

البته ، برخی از قدرت پردازش برای ردیف های مختلف محفوظ است ، اما با محدوده 18 تا 40 دلار در ماه (سالانه صورتحساب – در صورت پرداخت ماهانه این قیمت ها گران تر هستند) ، Squarespace موفق به تهیه یک ابزار و تجارت الکترونیکی می شود..

اکنون برای Shopify.

خرید-قیمت گذاری

تا آنجا که برنامه های اصلی پیش می روند ، یک برنامه سطح ورودی شما را با همه آنچه شما نیاز دارید شروع می کند و برنامه های بزرگتر اساساً برخی از ابزارها و ابزارها (به ویژه جعبه های حمل و نقل) را اضافه می کنند. از ویژگی های اساسی می توان به محصولات نامحدود و ایجاد سفارش ، نرم افزار فروشگاه ساز کامل ، کدهای تخفیف ، کانال های فروش و غیره اشاره کرد.

شما در حساب کارمندان محدودیت های خود را محدود می کنید ، و افراد درجه یک نمی توانند از کارتهای هدیه استفاده کنند یا به گزارش های پیشرفته دسترسی پیدا کنند.

در تجربه من ، نرم افزار فروشگاه ساز و همچنین محصول ، سفارش ، کوپن و ایجاد تخفیف با Shopify بسیار قوی است. شما می توانید موارد را با درجه ای از جزئیات کاملاً خوب ویرایش کنید ، و همه این موارد از جعبه خارج می شود.

این مسئله در مورد تجربه مربعات من نیز صادق است ares Squarespace جزئیاتی را که می توانید در فروشگاه خود مدیریت کنید ، ساده یا کاهش نمی دهد ، اگرچه کاملاً در سطح Shopify نیست.

Squarespace در داشتن گزینه پرداخت تک صفحه ای ، مزیت کمی دارد. Shopify انجام نمی شود ، حتی اگر از Advanced Shopify استفاده می کنید. این یک شکست بزرگ نیست ، اما از یک برند پیشرو تعجب آور است (همانطور که می خواهید خرید آن را تا حد امکان برای مشتریان خود آسانتر کنید).

تا آنجا که حمل و نقل پیش می رود ، هر دو شرکت مقادیر تخفیف و تخفیف ارائه می دهند اما به روش های مختلف.

تخفیف های حمل و نقل Shopify بسیار سنگین است ، تا 64٪ برای Basic Shopify و 74٪ برای Advanced Shopify. اگرچه لزوماً این مبلغ را هر بار دریافت نخواهید کرد ، اما تخفیف های قابل توجهی هستند که باعث می شوند سفارشات محصولات شما برای مشتریان جذاب تر شود.

علاوه بر این ، همه حساب ها به چاپ برچسب های حمل و نقل ، و دو طرح اخیر دارای قیمت اولیه مکعب USPS اولویت هستند. این بسته ها را بر اساس اندازه و نه وزن (تحت پارامترهای خاص) شارژ می کند که می تواند قیمت فروشندگان را به میزان قابل توجهی کاهش دهد..

این چیزها بخشی از آنچه باعث جذابیت فوق العاده شایان توجه به مشاغل با هر اندازه می شود ، می شود. چگونه مربع کرایه می کند?

برنامه “وب سایت” با عملکرد تجارت الکترونیک واقعاً از پیش تعیین شده حمل و نقل ندارد. با این حال ، برنامه های “فروشگاه آنلاین” انجام می دهد: هر دو چاپ همانند Shopify ، چاپ برچسب فله ای را انجام می دهند. بالاترین رده دارای یک ماشین حساب حمل و نقل پیشرفته است ، که مفید است — با این وجود ، تمام برنامه های Shopify دارای ماشین حساب حمل و نقل هستند.

برنامه “فروشگاه آنلاین پیشرفته” Squarespace به شما امکان می دهد تخفیف حمل و نقل رایگان برای محصولات را به طور خودکار در صورت پرداخت اعمال کنید. شما نمی توانید نرخ حمل و نقل را برای هر محصول تعیین کنید ، بنابراین گزینه حمل و نقل رایگان برای همه مشتریان در دسترس خواهد بود. این کمی پیچیده است و شما باید در برنامه پیشرفته باشید تا بتوانید کنترل بیشتری بر روی آن مطلوب داشته باشید.

برنامه های مربعی کمتر پیشرفته به شما امکان تخفیف می دهد که مشتریان می توانند از آن برای حمل و نقل استفاده کنند – بنابراین کمتر جبران هزینه های مستقیم می شود. کمی پیچیده است: برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید اینجا بخوانید.

متأسفانه ، Shopify و Squarespace هزینه های معامله را می گیرند. طرح ریزی پایان نامه ها متفاوت است: بالاترین ردیف Shopify دارای کمترین نرخ 2.4٪ + 0.30 دلار برای خریدهای آنلاین از طریق کارت است. در صورت استفاده از پردازنده Shopify به صورت حضوری ، از پردازنده Shopify استفاده می کنید ، علاوه بر این هزینه هایی برای استفاده از هر ارائه دهنده پرداخت به غیر از Shopify Payments وجود دارد..

Squarespace فقط هزینه معاملات را برای برنامه تجاری خود (همانطور که گفته شد) ، ردیف دوم “وب سایتها” می گیرد. هر یک از دو طرح “فروشگاه آنلاین” هزینه های معامله را حذف می کنند ، بنابراین برای جلوگیری از آنها نیازی به رفتن به دور نیست.

در اینجا آخرین چیزی است که من ارزش ذکر آن را دارم: dropshipping. Shopify یک رهبر صنعت است که بخشی از آن به دلیل سهولت ایجاد dropshipping است. Dropshipping اساساً به این معنی است که شما ، صاحب یک فروشگاه ، شخص ثالث (اجرای یک انبار ، احتمالاً) کالایی را که توسط مشتری مستقیماً به مشتری سفارش داده می شود ارسال کنید. این بدان معنی است که مشتری از فروشگاه شما استفاده می کند ، اما شما خودتان محصول را بسته نمی کنید.

oberlo-works

Shopify از Oberlo استفاده می کند تا از dropshipping بسیار آسان باشد. و صادقانه عمل می کند ، مثل یک شگفتی. Squarespace دارای نتیجه ای است: به جای Oberlo ، Squarespace با Printful ادغام می شود.

ادغام

مشکل اینجاست که شما فقط می توانید از ادغام Printful با برنامه فروشگاه پیشرفته (بالاترین ردیف) استفاده کنید و افراد موجود در Shopify می توانند از Oberlo در هر ردیف استفاده کنند ، به علاوه Oberlo تا زمانی که شما یک حساب Shopify داشته باشید ، کاملاً رایگان است تا از آن استفاده کند. ارتقاء برای رده های بالاتر اوبرلو).

بنابراین برای خلاصه کردن موارد ، Shopify و Squarespace هر دو دارای ویژگی های بسیار خوبی هستند و Squarespace معمولاً قیمت مناسب تری را بین رده های خود دارد. Squarespace حتی برخی از ابزارهایی را ارائه می دهد که Shopify تا ردیف های بعدی وجود ندارد ، که می تواند مقرون به صرفه تر باشد ، و هزینه های معامله را زودتر حذف می کند.

با این حال ، هنگام ارسال حمل و نقل ، Shopify کار با اتوماتیک و اتوماتیک تخفیف را بسیار آسان تر می کند. کاربران Squarespace می توانند به تخفیف ها دسترسی پیدا کنند ، و برنامه Advanced ممکن است معاملاتی بهتر در مواقع باشد ، اما نه همیشه. بعلاوه ، Shopify برای dropshipping کاملاً برتر است.

این موارد مهم هستند ، اما وقتی می توانید یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کنید ، ظاهر و ابزارهای اضافی و غیر پیش فرض واقعاً بخش مهمی از عملکرد تجارت الکترونیک هستند.

قالب ها و برنامه ها

قالب ها و طراحی برای Shopify و Squarespace بسیار مهم هستند — هر دو خود را مکان های مناسبی برای فروشگاه های زیبا و سایت ها می دانند. اگر به تجارت الکترونیک توجه می کنید ، داشتن یک فروشگاه آنلاین که به نظر مشتریان عالی می رسد بسیار مهم است.

هر دو شرکت طیف وسیعی از قالب ها را ارائه می دهند ، و هر دو بسیار خوب هستند.

Shopify چند ده تم ارائه می دهد که بیشتر آنها پرداخت می شود.

تم های خرید

Squarespace تعداد مشابهی از موضوعات را ارائه می دهد ، اما گرفتن آن وجود دارد.

فضای مربع-تم

جالب است بدانید که بیشتر مضامین Squarespace مخصوص سایتهای معمولی است. اگر به قالب فروشگاه های آنلاین بروید ، تنها چند مورد برای انتخاب وجود دارد. می توانید یک فروشگاه را به الگوی دیگری اضافه کنید ، اما بیشتر از آنچه باید باشد یک مشکل است.

به نظر من ، هر دو Shopify و Squarespace مضامین زیبایی دارند. من می گویم من به طور کلی مضامین Squarespace را ترجیح می دهم و به نظر می رسد Shopify بسیار شبیه به آن است – با این حال ذهنی است. از آنجا که مضامین Shopify به طور خاص برای فروشگاه ها در نظر گرفته شده است ، من می گویم Shopify برای تم / قالب ها برنده می شود.

با این حال ، هرچه ویرایش و ایجاد سایت انجام شود ، من به مربع این جایزه را به مربع مربع اعطا می کنم. تفاوت زیادی نیست ، اما Squarespace تأکید زیادی روی سبک و طراحی می کند و این سرمایه گذاری انرژی بسیار خوب برگشته است.

در مرحله بعدی ، هنگامی که از یک سیستم عامل تجارت الکترونیکی استفاده می کنید ، فروشگاه برنامه بسیار مهم است. خوب است که به اندازه “خارج از صندوق” بروید ، اما همیشه نمی توانید روی آن حساب کنید.

به نظر من Shopify وقتی به برنامه ها و نصب ها می آید منجر می شود. Squarespace یکپارچه سازی زیادی را در سیستم عامل ایجاد می کند ، به این معنی که از یک فروشگاه برنامه برای نصب استفاده نمی کنید. برخی ادغام ها به صورت پیش فرض گنجانده شده اند ، و اگر مایل به پرداخت آن هستید برخی دیگر فعال می شوند.

شما می توانید لیست کامل ادغام های پشتیبانی Squarespace را در اینجا مشاهده کنید ، اما یک لیست مناسب و مناسب است. مطمئناً همه برنامه ها و افزونه های محبوب توسط Squarespace پشتیبانی می شوند و از بعضی جهات می توانند واقعاً از نظر هزینه مقرون به صرفه باشند.

طراحی-دامنه-اشکال

Shopify متفاوت است. Shopify یک ساختار فروشگاهی سنتی برای نصب آن دارد. این ممکن است به نظر می رسد که یک معامله بدتر باشد ، اما من فکر نمی کنم این واقعیت داشته باشد – با این وجود ، درست است که در بعضی مواقع می تواند گرانتر باشد.

shopify-appstore

فایده این است که شما می توانید بیشتر از Squarespace به آن دسترسی داشته باشید. مسلماً ، بیشتر آنچه مورد علاقه شماست در Squarespace گنجانده شده است ، اما فروشگاه برنامه Shopify پر جنب و جوش و در حال تحول است. می توانید ادغام های طاقچه های بیشتری را پیدا کنید ، بعلاوه بسیاری از موارد محبوب بعضی اوقات رایگان هستند.

درنهایت ، باید بررسی کنید که فکر می کنید مفیدترین برنامه کدام یک است. من Shopify را برای برنامه ها ترجیح می دهم ، با وجود این که می تواند قیمت مناسب تری داشته باشد ، اما ممکن است دیگران بسته به آنچه برای نصب نیاز دارند ، آسانتر و مقرون به صرفه تر پیدا کنند..

این ما را به سمت نکته مهم بعدی ما سوق می دهد: سهولت استفاده.

راحتی در استفاده

سهولت استفاده برای شرکتهای SaaS (نرم افزار به عنوان خدمات) بسیار زیاد است. این روزها همه عصبانیت است. نرم افزارها و وب سایتهای محبوب سعی می کنند براق ، مدرن ، تمیز و قابل استفاده باشند. Squarespace و Shopify به طور خاص خود را به عنوان رهبر در ابزارهای خلاقانه کاربر پسند بازاریابی می کنند.

به عنوان مثال ، فضای مربع اینجا ، تبلیغات آسان محصول خود را تبلیغ می کند:

کالا-کالا

و این معادل Shopify خواهد بود:

ویژگی آسان

هر دو شرکت نیاز به سهولت استفاده را به خوبی درک می کنند. خوشبختانه برای ما ، هر دو شرکت مطابق اعتیاد به مواد مخدره خود عمل می کنند.

Shopify و Squarespace هر دو ویژگی های زیادی را در خود جای داده اند و به کاربران امکان می دهند همه چیزها را با جزئیات بسیار زیاد ویرایش کنند ، اما آن را به طور همزمان تمیز و ساده انجام دهید – یک برجسته چشمگیرتر از آنچه فکر می کنید.

در اینجا مروری بر داشبورد SquareSpace ارائه شده است

طراحی مربع آسان است

و در اینجا مروری بر داشبورد Shopify است

ایجاد حساب

در این یادداشت ، من فکر می کنم Squarespace کمی بهتر عمل می کند.

ویرایش جزئیات فروشگاه در مورد هر دو شرکت تقریباً آسان و قوی است (اگرچه Shopify کمی عمیق تر است) ، اما طراحی ویرایش در Squarespace بهتر است. این فقط قالبهایی نیست که به آنها دسترسی دارید ، بلکه ابزارها و قابلیتهایی است که می توانید برای ویرایش آن الگوها بدست آورید.

چیزی که من در مورد Shopify و Squarespace چیزهای زیادی را دوست دارم این است که آنها کار را برای کاربران پیشرفته آسان می کنند. به طور خاص ، هر دو شرکت به مشتریان اجازه می دهند در صورت انتخاب کد را مستقیماً ویرایش کنند. در صورتی که شما یا شخصی در تیم خود دارای دانش برنامه نویسی هستید ، این امر می تواند به میزان زیادی از جزئیات و کنترل کمک کند.

اشکال اینجاست که هرکسی که مایل به تهیه کد در Shopify است باید کد طراحی شخصی Shopify خود یعنی مایعات را یاد بگیرد. یک برنامه نویس باتجربه می تواند آن را انتخاب کند ، اما این هنوز بیشتر از آنچه لازم است بدون دردسر است.

بررسی اجمالی مایع

در Squarespace ، دانستن زبانهای محبوب Javascript و CSS همان چیزی است که شما نیاز دارید.

js-css

به طور خلاصه ، من به هر دو شرکت اعتبار می دهم که کار را برای توسعه دهندگان و کاربران پیشرفته آسان می کنند تا در صورت تمایل بتوانند کنترل کامل سایت خود را داشته باشند. این اثرات لال شدن را که یک برنامه سازنده “آسان” می تواند کاهش دهد ، کاهش می دهد. به طور خاص ، Squarespace برای توسعه دهندگان که می خواهند مستقیم ویرایش کنند آسانتر است.

برای جمع آوری همه این موارد ، هر دو Squarespace و Shopify بسیار آسان هستند و می توانند درجه ای از کنترل را حفظ کنند بدون آنکه قابلیت استفاده زیادی را داشته باشند..

تفاوت های ظریف این امر این است که Shopify برای جزئیات بیشتر در مورد فروشگاه بهتر است و Squarespace برای طراحی بهتر است. بعلاوه ، Squarespace برای برنامه نویسان راحت تر است ، اگرچه هر دو Shopify و Squarespace از نظر برنامه نویسی دوستانه هستند.

من مربع مربع را برای دوستی کاربر در اینجا جایزه داده ام ، اما همه چیز خیلی نزدیک است که تماس با آن دشوار باشد.

پشتیبانی مشتری

همانطور که من یک نکته استرس زا را بیان کردم ، حتی استفاده از نرم افزار “آسان” نیز به پشتیبانی خوب مشتری احتیاج دارد. مشکلات فنی حتی به بهترین وجه اتفاق می افتد ، حتی ممکن است کاربران پیشرفته به سرعت به اطلاعات نیاز داشته باشند تا بتوانند روی یک سکوی جدید سوار شوند.

هر دو Shopify و Squarespace از مشتری پشتیبانی بسیار خوبی دارند. با این حال ، من باید بگویم که Shopify مایل اضافی را طی می کند ، بنابراین من با آنها شروع خواهم کرد.

دلیل اول این که چرا می گویم این است که Shopify به شما امکان دسترسی به نمایندگان را از طریق چت زنده ، سیستم ایمیل / بلیط و تلفن را می دهد. بعلاوه ، در تجربه من ، تکرارها پاسخگو و مفید بوده اند.

خرید-گپ

با این حال این بیش از نمایندگان مؤثر است. Shopify دارای یک تن از منابع در محل است. برخی از این موارد ضروری است که شما برای دیدن آنها استفاده می کنید ، مانند پایگاه دانش (همچنین به عنوان مرکز راهنمایی شناخته می شود).

مرکز خرید - مرکز راهنما

پایگاه دانش همانند بهترین آنها با جامعترین موضوعات دارای مقاله است. به طور جدی ، حتی می توانید سؤالات عجیب و غریب خود را در مرکز راهنمایی پیدا کنید.

Shopify یک وبلاگ دارد ، که بسیار رایج است ، اما دارای منابع آموزشی است که بی نظیر و عمیق تر است. یکی از نمونه های آن می توان به آکادمی Shopify اشاره کرد که دارای دوره های رایگان است که می تواند برای مبتدیان مفید باشد. مثال اصلی دیگر انجمن انجمن Shopify است که به شما امکان می دهد به پایگاه کاربر بزرگ Shopify ضربه بزنید و برای مشکلات یا توصیه های منحصر به فرد مفید است.

راهنمای دیگر Shopify Guides است که مجموعه ای مناسب از کتابهای الکترونیکی رایگان و دارای مشاوره کلی در زمینه تجارت و تجارت است. دو پادکست Shopify شبیه به هم هستند ، نوعی مکمل برای کسانی که علاقه مند هستند ، و دائرyclالمعارف تجاری چیزی نیست که من آنرا به ویژه مفید بدانم اما به هر حال خوشحال است..

Shopify Polaris یک راهنمای کاملاً عمیق برای استانداردهای طراحی Shopify است. این یک منبع نسبتاً ناشناخته است ، اما اگر در حال ساختن سایت برای مشتری (یا حتی فقط برای خودتان) باشید ، می تواند پس انداز شود..

سرانجام ، Shopify برخی از ابزارهای رایگان را ارائه می دهد که می تواند برای مبتدیان مفید باشد.

ابزارهای اکتشافی

پس آره. وای. Shopify به وضوح دارای یک تن منابع است ، و حتی اگر برخی از آنها کرکی باشد ، چیزهای زیادی نیستند. چگونه می توان Squarespace را بر روی زمین تحقق بخشید?

خوب ، Squarespace با نمایندگان مشتری بسیار خوب و وسیله ای برای تماس با آنها شروع می شود: چت زنده یا ایمیل. متأسفانه ، هنوز پشتیبانی تلفنی وجود ندارد.

گفتگوی مربع

گفتگوی مربع

گفتگوی مربع

هرچند اشکالی ندارد ، زیرا نمایندگان از طریق چت زنده یا ایمیل بسیار پاسخگو و مفید هستند.

سنگ بنای منابع داخلی Squarespace پایه دانش آن است.

sp-help

پایگاه دانش مربع فاقد ژرفای Shopify است ، اما هنوز هم بسیار عالی است. این برنامه همچنین شامل آموزش های ویدئویی برای کسانی که آن را ترجیح می دهند بخواند ، می شود.

Squarespace جدای از پایگاه دانش خود را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، Squarespace دارای وبینار ، یک وبلاگ (دوباره ، این معمول است) ، و یک انجمن. به نظرم فروم نسبت به Shopify قوی تر است اما هنوز هم یک دارایی خوب است.

Squarespace همچنین هنگام پشتیبانی مشتری و منابع ، چیزهای زیادی را در این جدول به ارمغان می آورد. دلیل اینکه من از فروشگاه Shopify پیروزی می کنم این است که گزینه های بیشتری برای تماس با نمایندگان وجود دارد ، به علاوه منابع بیشتری دارد و منابع عمیق تر به نظر می رسد..

با این وجود ، Squarespace دوم نزدیک به Shopify است ، به طوری نزدیک که نمی توانم پشتیبانی مشتری را از نظر جذابیت بین دو طرف تفاوت اساسی قائل باشم.

امنیت و قابلیت اطمینان

اکنون برای آخرین مورد موجود در لیست چک ما: امنیت و قابلیت اطمینان. شما به من نیازی ندارید که به شما بگویم چرا امنیت یا قابلیت اطمینان برای اجرای یک تجارت آنلاین مهم است ، بنابراین اجازه دهید وارد شوید.

هیچکدام از طرفداران ما درباره امنیت خود یک تن نمی گویند ، اما این بدان معنی نیست که آنها فاقد آن هستند. آنها اساساً در مورد گواهینامه های خود برای پردازش پرداخت ها و اطلاعات مشتری اظهار نظر می کنند ، تا زمانی که متوجه نشوید که این یک استاندارد است (بر خلاف چیزی بالاتر از استاندارد) واقعاً عالی به نظر می رسد..

shopify-pci

میدان مربعات به طور چشمگیری در ترسیم شیوه های امنیتی خود بهتر است ، هرچند که اندکی از این راه خارج است.

بررسی امنیتی

پیشنهاد می کنم اگر می خواهید جزئیات کامل را برای خودتان ببینید ، خود صفحه را چک کنید ، اما نسخه کوتاه این است که بله ، Squarespace تمام اقدامات مناسب را انجام می دهد. فایروال ها ، مانیتورینگ داخلی ، سرورهای ایمن ، پروتکل های جلوگیری از حمله DDoS و غیره.

و البته ، Squarespace و Shopify SSL را برای همه حساب ها ارائه می دهند.

اکنون ، تا آنجا که عملکرد پیش می رود ، من فقط با هر شرکت تجربه خوبی داشته ام. این شامل نه فقط به موقع و سرعت سایت بلکه استفاده روزانه از نرم افزار است. من به صفحات یخ زده ، خرابی سایت یا هر نگرانی جدی برخورد نکرده ام.

این شرکت ها به لطف عملکرد قابل اعتماد خود ، هر دو رهبر صنعت هستند. تا آنجا که امنیت می رود ، به طور واضح Squarespace شفاف تر است ، اما من فکر نمی کنم که لزوما امن تر از Shopify باشد.

با توجه به این نکته که Shopify به برخی از بزرگترین شرکتهای جهان خدمات می دهد (و بله ، امنیت درجه سازمانی مطمئناً بالاتر از حسابهای عادی خواهد بود – با این وجود ، این نکته برجسته است) و ده ها میلیارد دلار در معاملات را تسهیل کرده است. احتمالاً بسیار قوی است.

بنابراین من واقعاً نمی توانم یک برنده واضح از این دو کسب کنم. هر دو عملکرد بسیار خوبی دارند و تا آنجا که می دانیم کاملاً ایمن هستند.

نتیجه گیری: کدام یک را توصیه می کنم?

وقت آن است که همه چیزهایی را که درباره آنها صحبت کرده ایم کنار هم بگذاریم. کدام یک بهتر است — مربع یا Shopify?

همه ما می دانیم که هیچ سایز متناسب با همه وجود ندارد ، و Shopify و Squarespace به وضوح برخی از جوانب مثبت و منفی متفاوت را دارند.

هر دوی آنها ایمن بوده و قابلیت اطمینان را دارند. هر دو از مشتری پشتیبانی عالی دارند ، گرچه فکر می کنم Shopify صدرنشینی را بر عهده دارد.

هرچه سهولت استفاده می رود ، هر دو عالی هستند ، اما Shopify در جزئیات فروشگاه بهتر است و Squarespace در طراحی سایت بهتر است. به علاوه ، Squarespace برای برنامه نویسان که می خواهند کد سایت را ویرایش کنند ، آسانتر است.

تا آنجا که به عنوان الگوها پیش می رود ، Shopify انتخاب بیشتری از قالب های خاص فروشگاه آنلاین را دارد اما Squarespace در کل دارای انتخاب بیشتری از قالب ها است – فقط برای تبدیل شدن به فروشگاه ها ممکن است به مراحل بیشتری نیاز داشته باشد. ظرفیت طراحی با Squarespace بهتر است.

ادغام Squarespace بیشتر در زیرساخت Squarespace گنجانده شده است و هیچ فروشگاه برنامه ای وجود ندارد. این کار گاهی اوقات می تواند کار را آسان تر و مقرون به صرفه تر کند ، اما فروشگاه برنامه Shopify اصلاحات و گزینه های عجیب تری دارد (هرچند که بعضی اوقات می تواند گران باشد).

هرچه قیمت و ویژگی های کلی پیش برود ، اوضاع بسیار شگرف می شود. فضای مربع البته بسیار ارزان تر است ، و دامنه Shopify بسیار گرانتر است (اگرچه از نظر من در یک نقطه قابل قبول شروع می شود).

Squarespace بخاطر قیمتهای نسبتاً پایین آن بسیار مناسب است که در ابتدا می تواند به نظر برسد معامله بهتری داشته باشد. با این حال ، Shopify به مراتب بهتر است تخفیف حمل و نقل را آسان کند و ظرفیت dropshipping آن به مراتب بهتر از Squarespace است.

بعلاوه ، Shopify برای كسانی كه مایل به تركیب فروشگاههای خود هستند ، بهتر است كه بخشی از قیمت ها را توضیح می دهد ، و ابزارهایی كه از جعبه خارج می شوید در صورت تمایل آنها می توانند بسیار عمیق باشند (اگرچه Squarespace نیز بد نیست. ).

اگرچه Squarespace برخی از مواردی را که باعث می شود Shopify گران تر از آنچه نیاز است ، کنار نمی گذارد ، مانند قرار دادن ویژگی های اصلی در ردیف بالاتر و شارژ هزینه های معامله ، اما Shopify هنوز یک گزینه تجارت الکترونیک قوی تر است..

باید بگویم که کلی Shopify توصیه من را می دهد. برای کسانی که محصولات دیجیتالی را می فروشند که حمل و نقل برای آنها عمده هزینه نیست ، ممکن است Squarespace بهتر باشد. اما برای هرکسی که قصد دارد بطور مرتب و یا مقادیر زیادی در ارسال بار انجام دهد ، Shopify به راحتی گزینه بهتری است. همچنین گزینه مناسبتری برای کسانی که به خصوص در مورد کنترل جزئیات فروشگاه مقعد هستند — می تواند بسیار دقیق باشد ، اما Shopify در صورت تمایل از دقت بسیار بالایی استفاده می کند.

اما سلام ، اگر مطمئن نیستید ، همیشه می توانید آنها را امتحان کنید! Shopify یک آزمایش رایگان 14 روزه دارد و Squarespace به شما امکان می دهد تا زمانی که آماده شوید در یک محاکمه آزاد بمانید. پیش بروید و آنجا بروید ، افراد همکار من!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map