بررسی SiteGround: جوانب مثبت و منفی بعد از 30 ماه نظارت!

این مقاله در تاریخ 03 آوریل 2020 اصلاح و اصلاح شد.


آه ، SiteGround. اگر اخیراً به دنبال میزبانی وب هستید ، به هیچ وجه نمی توانید به این نام دست بزنید.

به راحتی یکی از بزرگترین نام های جهان در میزبانی وب ، می توان دانست که از کجا شروع کنیم کمی سخت است.

این اکثراً از این اخبار خارج است ، منهای مخالفت صوتی این کشور با اسکناس های SOPA و PIPA چند سال پیش در ایالات متحده (اگر ناآشنا نیستید ، در اینجا شرکت خوبی بود ، و در اعتراض به بسیاری از شرکتهای بزرگ آنلاین پیوست)..

اگر از اخبار خارج بماند ، مطمئناً از مقاله و بررسی خارج نشده است. این که خیلی جالب است که اگر در مورد این چیزها کنجکاو هستید ، شنیده نمی شود.

در واقع ، SiteGround یکی از بزرگترین اسامی در لیست من از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب است ، از بیش از 2 میلیون وب سایت پشتیبانی می کند.

اما آیا بزرگتر همیشه بهتر است؟ به چند بررسی آنلاین SiteGround به هر حال می توانید به آنها اعتماد کنید؟ آنچه باعث می شود SiteGround از برخی از نام های برتر دیگر جدا شود?

البته ، من به طور کامل نمی توانم به این سؤالات پاسخ دهم ، اما امیدوارم حداقل با این وجود حداقل مقداری در سایت SiteGround روشن شود.

خواندن را ادامه دهید تا درباره نظرات من درباره این غول میزبان اطلاعات بیشتری کسب کنید.

منافع سایت

اگر تا الان با من عادت کرده اید ، می دانید که من تمایل دارم ابتدا با خبر بد شروع کنم. هرچند نگران نباشید! این قسمت بسیار کوتاه است.

من فکر می کنم اشکال اصلی SiteGround این است که می تواند کمی گران باشد. برنامه های میزبانی وب به اشتراک گذاشته نشده نوعی قیمت مناسب است ، اما حداقل اینها مواردی هستند که انتظار دارید روی آنها سرمایه گذاری کنید.

میزبانی مشترک مشترک چیز دیگری است که مردم مایل به سرمایه گذاری در آن هستند ، اما شما همچنین می توانید انتظار داشته باشید که قیمت گذاری مقرون به صرفه تر باشد. درست است ، برنامه های مشترک SiteGround در مقایسه با دیگر برنامه های میزبانی آن واقعاً ارزان است ، اما نسبت به برنامه های مشترک شرکت های دیگر ، SiteGround کمی گران است.

به غیر از این ، کلاه هزینه ذخیره سازی 30 گیگابایتی برنامه مشترک یک اشکال بسیار آزار دهنده است. در طرح چیزها ، آیا این یک اشکال جزئی است?

محل سایت
خب بله. اما با توجه به اینکه چه مقدار پیشنهاد شده است ، آیا واقعاً برای SiteGround سخت است که بتواند حداقل برای بالاترین حساب قیمت گذاری مرتب ، فضای نامحدودی را ذخیره کند؟ یا حداقل ذخیره بیشتر ، یا حافظه SSD در صورت محدود بودن?

به غیر از این ، هرچند اظهارات شدیدی ندارم. سهولت استفاده چیزی است که من فکر می کنم نسبتاً خنثی است ، و کاملاً عادی نیست ، اما من به هر حال آن را اینجا قرار خواهم داد – استفاده از آن آسان است ، اما می تواند برای مشتریانی که در دنیای میزبانی وب هستند کمی کاربرپسند تر باشد..

خیلی بد نیست؟ بیایید به قسمت جالب برویم.

جوانب سایت

برای بخش جالب ، کمی بیشتر باید در موردش صحبت کنم.

تا آنجا که قیمت گذاری می رود ، خوب است که چیزی را ببینید که نسبتاً ساده و سازگار با همان سه رده در بین محصولات میزبانی مختلف است.

علاوه بر این ، میزبانی وب مشترک عادی ، اگر بتوانید یک سال متعهد شوید ، حداقل از حد عادی بازار دور نیست. هیچیک از پیشنهادهای SiteGround خیلی دور از حد معمول نیستند و معمولاً این ویژگیها باعث می شود قیمتها ارزش آن را داشته باشند.

ویژگی ها یک افزونه برای SiteGround است که مجموعه کاملی از ابزارها را برای استفاده در اختیار شما قرار می دهد ، بسیاری از آنها از پایین ترین حساب “StartUp” در دسترس هستند..

خرید میزبانی مشترک

پشتیبانی مشتری یک نکته قطعی برای SiteGround است ، زیرا نه تنها نمایندگان پاسخگو و آموزنده هستند ، بلکه اسناد آنلاین در پایگاه دانش ، آموزش ها و غیره بسیار گسترده و مفید است..

اگرچه معمولاً SiteGround استفاده از هر میزبان دیگر آسان تر نیست ، استفاده از وردپرس بسیار آسان است.

سرانجام ، امنیت نیز کاری است که SiteGround به خوبی انجام می دهد ، زیرا به نظر می رسد قدمی اضافی در تهیه اطلاعات کاربران خود برداشته است. به علاوه ، SiteGround تقویت کننده های عملکرد زیادی را ارائه می دهد.

در کل ، نقاط قوت زیادی برای صحبت کردن وجود دارد. لازم نیست حرف من را برای این حرف بزنید – بگذارید کمی بیشتر به عمق این مسئله بپردازیم که چرا.

امنیت و قابلیت اطمینان

امنیت همه چیز و چیزی است که تقریباً همه ما با حضور آنلاین نیاز داریم اگر در حال حاضر نباشیم نگران آن باشیم. این به ویژه در مورد افرادی که به دنبال سرویس هاستینگ هستند ، مورد استفاده قرار می گیرد.

خوشحالم که می گویم سایت امنیت وقتی امنیت می شود ، بسیار قوی است.

سایت سایت دارای 99.99٪ زمان به روز است ، بنابراین دیگر نیازی به نگرانی در مورد پایین آمدن سایت خود ندارید. من حدس می زنم که این نیز استاندارد صنعت است ، اما سلام ، هنوز هم بسیار خوب است.

بررسی سایت سایت

وقت تمام وقت
99.88٪
زمان پاسخ
585ms

من بیش از 27 ماه گذشته سایت SiteGround Uptime را تحت نظر داشتم. در زیر می توانید تاریخ را مشاهده کنید:

 • مارس 2020: 99.92٪
 • فوریه 2020: 99.99٪
 • ژانویه 2020: 99.73٪
 • دسامبر 2019: 99.73٪
 • نوامبر 2019: 100٪
 • اکتبر 2019: 99.97٪
 • سپتامبر 2019: 100٪
 • آگوست 2019: 100٪
 • ژوئیه 2019: 99.98٪
 • ژوئن 2019: 100٪
 • ماه مه 2019: 99.99٪
 • آوریل 2019: 99.99٪
 • مارس 2019: 100٪
 • فوریه 2019: 100٪
 • ژانویه 2019: 99.96٪
 • دسامبر 2018: 99.99٪
 • نوامبر 2018: 100٪
 • اکتبر 2018: 100٪
 • سپتامبر 2018: 99.99٪
 • آگوست 2018: 100٪
 • ژوئیه 2018: 100٪
 • ژوئن 2018: 100٪
 • ماه مه 2018: 100٪
 • آوریل 2018: 100٪
 • مارس 2018: 100٪
 • فوریه 2018: 100٪
 • ژانویه 2018: 99.99٪
 • دسامبر 2017: 100٪
 • نوامبر 2017: 100٪
 • اکتبر 2017: 100٪

شما می توانید امتیاز دقیق تا به اینجا را بررسی کنید.

به دلیل اینکه آنها جداسازی حساب ایمن را برای میزبانی وب نوآوری کرده اند ، از این طریق سایت به یک امتیاز عالی تبدیل می شود ، بنابراین به نظر من منطقی می رسد که 10 سال بعد ، آنها هنوز هم باید قوی ترین ایزولاسیون را در بین خدمات میزبانی داشته باشند.

Siteground از ظروف لینوکس استفاده می کند و توجه ویژه ای به این نکته می گذارد که تکه های ساخته شده آنها به Linux Linux Kernel در کد رسمی کرنل لینوکس گنجانیده شده اند – بنابراین به جرات می توان گفت که این فناوری تقریبا به روز است.

ظاهراً مانیتور سرور آنها سریعتر و معمول تر از مانیتورهای سرور معمولی است ، و اگرچه به دلیل ویژگی های پشتیبان مورد انتقاد بسیاری از کاربران که فاقد آن هستند ، مورد انتقاد قرار گرفتند ، در سال 2015 آنها سیستم پشتیبان خود را پیاده سازی کردند که به نظر می رسد یک پیشرفت بزرگ است. آنها همچنین برای حملات بی رحمانه یک هوش مصنوعی ضد ربات دریافت کرده اند.

ناگفته نماند ، SiteGround از نظر جسمی بسیار خوب از سرورهای خود مراقبت می کند.

گذشته از پروتکل های امنیتی ، SiteGround راه اندازی کرده است ، همچنین برنامه های کاربردی و امنیتی زیادی را برای مشتریان خود ارائه می دهد. بعداً در مقاله بعضی از این موارد را پوشش خواهم داد ، اما تقویت کننده های عملکرد واقعاً عالی هستند.

Standard و WildCard SSL نیز بصورت رایگان ارائه می شود ، بکاپ های منظم رایگان هستند و بعضی مواقع در برنامه های خاص نیز از حفاظت اضافی به طور پیش فرض استفاده می شود.

سلب مسئولیت کامل ، من یک کارشناس امنیتی نیستم. با این حال ، به نظر من می رسد که Siteground تیمی دارد که واقعاً روی دفاع خود کار می کند ، قدرتمندی است که این شرکت سریعاً در وب سایت خود نامگذاری می کند ، و این باعث می شود احساس راحتی بیشتری با Siteground کنم..

پشتیبانی مشتری

من فکر می کنم SiteGround با پشتیبانی مشتری واقعاً عمل می کند. صنعت میزبانی وب را فراموش کنید. به طور کلی پشتیبانی مشتری SiteGround از ویژگیهای خوب است.

چرا اینو میگم؟ گذشته از گزینه های خدمات عادی مشتری مانند پشتیبانی از تلفن ، SiteGround منابع و اسناد گسترده ای را ارائه می دهد ، حتی گسترده برای یک شرکت میزبان.

یک جادوگر تنظیم کننده برای تنظیم حساب شما با آن روبرو خواهید بود ، اما همچنین یک سری وبینار ، آموزش های مرحله به مرحله و یک “پایگاه دانش” وجود دارد – از جمله صدها پرسش و پاسخ.

در همین حال ، به افرادی که از آن استفاده می کنند نیز خسته نمی شوید: چت زنده و سرویس تلفنی 24/7 برای پاسخ فوری موجود است و ارسال بلیط به طور معمول در چند دقیقه به شما پاسخ می دهد.

هنگامی که با یک نماینده در تماس هستید ، اطلاعات آنها را مشاهده خواهید کرد – نام ، تجربه ، نقاط قوت ویژه و غیره.

اگرچه شواهد حکایتی فقط می تواند شما را مجذوب خود کند ، اما شخصاً چت زنده را بسیار پاسخگو دیدم.

contactground site1

وقتی از چت زنده درخواست می کنید ، باید یک ایمیل و نام کاربری (اگر مشتری فعلی نیستید) و سوال خود را وارد کنید ، اگرچه من از این واقعیت ناراحت شدم که یک محدودیت شخصیت برای سوال شما وجود دارد. به زودی پس از آن ، یک صفحه چت باز می شود و شما باید پاسخ دهید.

تماس با سایت 2

contactground سایت

بعد از پایان بحث ، می توانید نسخه ای از مکالمه ارسال شده به ایمیل خود را دریافت کنید ، که فکر می کردم بسیار منحصر به فرد و بسیار مفید باشد در صورت فراموش کردن بحث شده.

پشتیبانی مشتری دقیقاً بین حساب ها مساوی نیست. حسابهای طبقه بالاتر – از جمله برای میزبانی ارزانتر مشترک ، میزبانی ابر یا میزبانی اختصاصی – از اولویت پشتیبانی مشتری برخوردار شوید. در واقع ، همه چیز به جز سطح ورود از پشتیبانی VIP برخوردار می شود. خوشبختانه ، حتی پشتیبانی استاندارد نسبتاً سریع و مفید است.

به طور کلی ، Siteground از پشتیبانی مشتری بسیار قوی ای برخوردار است و من آن را به عنوان یکی از ویژگی های برنده سایت Siteground رتبه بندی می کنم. مستندات گسترده آنلاین و همچنین نمایندگان پاسخگو و مفید واقعاً از قابلیت پشتیبانی مشتری قوی Siteground برخوردار هستند.

برنامه ها و امکانات سایت

توجه: اگر بررسی سایت من در مقابل Bluehost را خوانده اید ، ممکن است برخی از این موارد را کمی آشنا بدانید. با این وجود ، بیایید از ساختار قیمت گذاری فراتر برویم.

Siteground گزینه های میزبانی زیادی دارد ، از سرویس هایی مانند میزبانی از طریق ایمیل ، میزبانی برنامه (WordPress ، جوملا و غیره) گرفته تا میزبانی وب عادی.

تغییر عمده قیمت در خدمات میزبانی وب اصلی است:

برنامه های میزبانی مشترک

امکانات
استارت آپ
GrowBig
GoGeek
فضای دیسک10 گیگابایت20 گیگابایت30 گیگابایت
پهنای باندنامحدودنامحدودنامحدود
پانلcPanelcPanelcPanel
تعداد وب سایت ها1نامحدودنامحدود
قیمت3.95 دلار در ماه.5.95 دلار در ماه.11.95 دلار در ماه.

میزبانی وب مشترک ، گزینه های میزبانی سرویس (میزبانی از طریق ایمیل ، میزبانی پی اچ پی ، و غیره) و میزبانی برنامه ها (وردپرس ، جوملا ، مگنتو و غیره).

اولی StartUp با قیمت 3.95 دلار در هر ماه ، GrowBig در ماه دوم با 5.95 دلار دوم و GoGeek در آخرین ماه با 11.95 دلار در ماه همراه است. به خاطر داشته باشید که اینها قیمت های اولیه هستند ، اما قیمت های تجدید بالاتر است. به عنوان مثال ، StartUp با 11.95 دلار در ماه تجدید می کند.

اولی StartUp با قیمت 3.95 دلار در ماه ، GrowBig در ماه دوم 4.55 دلار و GoGeek آخرین ماه با 8.95 دلار در ماه است.

 • StartUp ارائه می دهد: 1 وب سایت ، 10 گیگابایت فضای وب ، برای حدود 10،000 بازدید ماهانه مناسب است ، و شامل ویژگی های “ضروری” (به معنای اصلی).
 • GrowBig ارائه می دهد: چندین وب سایت ، 20 گیگابایت فضا ، باید برای حدود 25000 بازدید ماهانه مناسب باشد و علاوه بر ویژگی های اساسی ، به شما ویژگی های حق بیمه اعطا می کند..
 • GoGeek: همچنین به چندین وب سایت اجازه می دهد ، اما به 30 گیگابایت فضا می دهد ، تقریباً 100000 بازدیدکننده ماهانه را فراهم می کند ، علاوه بر ویژگی های حق بیمه و اساسی ، به “ویژگی های پیشرفته Geekly” نیز می دهد.

در ابتدا چیزهایی که گران قیمت هستند. تجدید قیمت با 11.95 دلار کمی برای گزینه درجه اول بسیار زیاد است ، اما وقتی ویژگی های “اساسی” را در نظر می گیرید ، چندان بد نیست.

SiteGround میزبانی مشترک

پشتیبان گیری روزانه ، Cloudflare CDN ، SSL و HTTPS همه از نقطه ورود به سطح به بعد به صورت رایگان درج می شوند. این بلافاصله برنامه میزبانی وب سایت سطح سایت SiteGround را بالاتر از بیشتر رقبای خود قرار می دهد..

به علاوه ، وقتی میزان بازدیدکنندگان سایت را در هر ماه در نظر می گیرید (در نظر داشته باشید که یک تخمین است) و ویژگی های Premium یا Geeky (که عمدتا باعث افزایش کارایی ، پشتیبانی فنی اولویتی ، بازیابی پشتیبان رایگان ، بازیابی PCI می شوند ، و برخی از ویژگی های پیشرفته تر) ، برنامه های میزبانی مشترک SiteGround قیمت ها را با ویژگی های آنها توجیه می کند.

توجه داشته باشید که گواهینامه های SSL برای میزبانی مشترک به طور پیش فرض رایگان و استاندارد است. با این حال ، شما می توانید در هر زمان به Wildcard SSL رایگان تغییر دهید.

کمک هزینه ذخیره سازی 10 تا 30 گیگابایتی برخی از افراد را خاموش می کند (از StartUp تا GoGeek با 30 گیگابایت قفل می شوید). من تاسف می بینم که بالاترین لایه با 30 گیگابایت پوشانده شده است ، اما بیشتر مردم می توانند در این محدودیت کار کنند. این فقط در مورد ماهیت میزبانی مشترک که ذاتاً دارای منابع محدود است ، واقع بینانه است.

اما این تنها محدودیت یادداشت است. همانطور که گفته شد ، هر دو حساب ردیف دوم و سوم می توانند وب سایت های نامحدودی را میزبانی کنند ، و همه حساب ها پایگاه داده های MySQL نامحدود دارند. بسیار سخاوتمندانه است ، و هنگامی که نسخه پشتیبان تهیه شده ، SSL و غیره را در نظر گرفتید ، گزینه های میزبانی مشترک به اشتراک گذاشته شده بسیار خوب است.

علاوه بر این ، حتی از اولین حساب میزبانی مشترک درجه یک ، وب سایت سازنده drag and drop و دامنه های نامحدود و زیر پارک شده را که فکر می کنم مفید باشد ، دریافت می کنید – می توانید به مقاله دیگر SiteGround vs. Bluehost من مراجعه کنید تا ببینید که چگونه این مقایسه می شود Bluehost ، رقیب برتر SiteGround.

دو رده آخر انتقال وب سایت رایگان دارند. شما می توانید این کار را در برنامه اول انجام دهید ، اما پرداخت می شود. برای کسانی که می خواهند اطمینان حاصل کنند که یک تیم پشتیبانی فنی می تواند ارائه دهد مفید است. خوشبختانه ، اگر از WordPress استفاده می کنید ، انتقال یک سایت بدون پشتیبانی فنی بسیار آسان است (بعداً درباره این مورد).

هشدار Spoiler: SiteGround برنده این یکی می شود.

در حقیقت ، شما حتی یک نرم افزار اساسی تجارت الکترونیکی با یک حساب StartUp و ویژگی های زیادی برای توسعه دهندگان دریافت می کنید. اوه ، و شما حتی برای یک حساب اصلی ، حساب ایمیل نامحدود دریافت می کنید ، در حالی که بیشتر رقبا برای بسته های سطح ورودی دارای کلاه هستند..

سرانجام ، SiteGround از ابزارهای امنیتی منحصر به فرد ساخته شده توسط شرکت استفاده می کند که من ویژگی های مهم خدمات را در نظر می گیرم (به زودی در مورد آنها خواهید خواند ، فقط این را بخاطر بسپار.

امکانات
برنامه StartUp را شامل می شود
سازنده وب سایت رایگان
Cloudflare رایگان CDN
cPanel & دسترسی به SSH
پشتیبانی فنی 24/7
SSD Storagen
پشتیبان گیری روزانه رایگان
حساب های نامحدود ایمیل & DB
از SiteGround بازدید کنید

بنابراین ، به طور کلی ، برنامه های میزبانی مشترک بسیار قوی است. قیمت ها برای افرادی که به صراحت گزینه های بودجه را جستجو می کنند کمی بالا است ، اما برای هر کس دیگری ، برنامه های مشترک SiteGround می تواند بسیار عالی باشد. البته این همه پیشنهادات SiteGround نیستند.

برنامه های میزبانی ابر

به عنوان مثال ، میزبانی ابر از 80.00 دلار در ماه در یک سیستم چهار لایه شروع می شود که در ماه به 240.00 دلار می رسد,

امکانات
ورود
کسب و کار
Business Plus
قدرت فوق العاده
پردازنده2 هسته3 هسته4 هسته8 هسته
رم4 گیگابایت6 گیگابایت8 گیگابایت10 گیگابایت
فضای SSD40 گیگابایت60 گیگابایت80 گیگابایت120 گیگابایت
انتقال داده5 ترابایت5 ترابایت5 ترابایت5 ترابایت
قیمت80.00 دلار در ماه.120.00 دلار در ماه160.00 دلار در ماه240.00 دلار در ماه

اولین ردیف به شما 2 هسته ، حافظه 4 گیگابایتی و فضای SSD 40 گیگابایتی اهدا می کند ، که من آن را منطقی می دانم اما صادقانه بهترین معامله ای که دیده ام نیست. اگر نیاز به انتقال زیادی داشته باشید ، با این وجود کمک هزینه 5TB بسیار سخاوتمندانه است.

هرچه برنامه های بالاتر را انتخاب می کنید ، کمک هزینه معقول تر می شود. من اکثر این برنامه های اخیر را در نظر گرفتن میانگین منابع از نظر قیمت به طور متوسط ​​در نظر می گیرم ، و اولین مرحله در واقع چیز بزرگی نیست.

SiteGround همچنین راه حل های سفارشی درجه سازمانی را برای کسانی که علاقمند هستند ارائه می دهد.

اگر واقعاً عملکرد سایت SiteGround را دوست دارید و به آن اعتماد دارید ، ممکن است به SiteGround برای میزبانی ابر نیز اعتماد کنید. اگر علاقه مند باشید ، می توانید گزینه های دیگری را در مورد میزبانی ابری بدست آورید.

خوشبختانه برنامه های میزبانی اختصاصی SiteGround بد نیست.

برنامه های میزبانی اختصاصی

میزبانی اختصاصی ماهانه برای اولین بار از 269.00 دلار شروع می شود و برای ردیف سوم ماهانه 729 دلار به پایان می رسد ، اما قیمت ها (و در دسترس بودن این سرورها) به محل مرکز داده بستگی دارد.

سایت اختصاصی

سایت اختصاصی آسیا

بله ، من دروغ نخواهم گفت: اینها برچسب های بزرگی هستند. البته به خاطر داشته باشید که سرورهای اختصاصی به طور معمول دارای برچسب قیمت بالاتری هستند.

تجارت احتمالاً ارزشش را دارد. اگر در مورد دریافت سرور اختصاصی جدی هستید ، مشخصات سایت SiteGround دارای مشخصات عالی است و برنامه های قیمت گذاری منابع زیادی را به شما امکان می دهد. ای کاش گزینه های بیشتری وجود داشت ، اما این یک شکایت جزئی است.

مکان سرور:

 • شیکاگو
 • لندن
 • آمستردام
 • سنگاپور

یادداشت در مورد وردپرس

گذشته از انواع اصلی هاستینگ که توسط SiteGround ارائه شده است ، چیز مهمی وجود دارد که باید در مورد SiteGround بدانید: این برای وردپرس بسیار عالی است. خیلی خوب ، در واقع ، که WordPress.org خود سایت SiteGround را توصیه می کند.

WordPress یک سیستم مدیریت محتوای رایگان است که بسیار محبوب است. این امر محبوب است زیرا به شما امکان می دهد یک تن مطالب را در مورد سایت خود ویرایش کنید ، این برنامه رایگان است و استفاده از آن حتی برای مبتدیان ساده است..

صدا عالی است ، درست است؟ نکته مهم این است که اگر از نرم افزار رایگان وردپرس استفاده می کنید ، ابتدا به میزبانی نیاز دارید. تقریباً هر میزبان اصلی از WordPress پشتیبانی می کند ، اما SiteGround بالاتر از بقیه ایستاده است – از این رو توصیه آن توسط وردپرس. اما چرا اینقدر خاص است?

SiteGround در شروع کار با WordPress را در SiteGround آسانتر می کند ، خواه شما اولین بار باشید یا شخصی که یک سایت را انتقال می دهد.

SiteGround یک افزونه رایگان ارائه می دهد که انتقال یک سایت وردپرس موجود و پشتیبانی درجه بالاتر را برای کسانی که علاقه مند به انتقال اطلاعات بیشتر از یک سایت وردپرس هستند ، بسیار آسان می کند..

افزونه سایت wp migrator

برای کسانی که از ابتدا شروع می کنند ، تقریباً آسان است. SiteGround برای نصب سریع نرم افزار وردپرس سریع به حساب SiteGround شما ، یک نصب سریع خودکار دارد.

پس از انجام این کار ، می توانید از ابزار رایگان دیگری ، WordPress Starter استفاده کنید تا برخی از مضامین و ویژگی های کلیدی را انتخاب کنید (مانند فرم های تماس ، صفحات نمونه کارها و غیره) – این موارد به طور خودکار نصب می شوند..

به نظر من وردپرس از قبل بسیار آسان است ، اما هنوز هم از بعضی جهات می تواند ناکارآمد باشد و به یک کاربر نیاز دارد تا بخش های مختلف زیادی را به آن وصل کند. برای یک کاربر جدید ، می تواند ناامیدکننده و ناکارآمد باشد ، بنابراین داشتن استارت وردپرس یک دارایی عالی برای افراد تازه وارد وردپرس است.

حتی اگر کاربر جدیدی نیستید ، برخی ابزارهای دیگر SiteGround آن را به یک میزبان وردپرس عالی تبدیل می کنند.

افزایش عملکرد وردپرس سایت سایت

برخی از تنظیمات پیش فرض SiteGround آن را برای سایت های وردپرس بهینه می کند ، اما علاوه بر آن ، برخی گزینه ها و ابزارهای اضافی نیز وجود دارد که می توانید برای تقویت عملکرد حتی بیشتر انتخاب کنید.

افزونه SG Optimizer مثال خوبی است: این برنامه برای دو رده میزبانی مشترک دوم قرار دارد و می تواند زمان بارگیری صفحه شما را به طور جدی کاهش دهد. SiteGround در حال حاضر دارای سرویس supercacher WordPress برای رده های بالاتر است ، که بهینه ساز SG را قادر می سازد تا به پتانسیل کامل خود برسد. همچنین در رتبه بندی موتورهای جستجو به شما کمک می کند.

سرانجام ، SiteGround امنیت و به روزرسانی های بسیار خوبی را کنترل می کند ، و نه فقط برای سرورها. وردپرس نرم افزاری است که معمولاً تعداد بیشتری از نرم افزارهای کوچکتر را شامل می شود – افزونه ها و مضامین — و همه آنها غالباً در زمان های مختلف به روز رسانی نیاز دارند..

اگر تصمیم به انتخاب آن گرفتید ، SiteGround به طور ایمن وردپرس و برخی از افزونه های شما را به طور خودکار بروزرسانی می کند ، این امر می تواند باعث صرفه جویی در یک ساعت زمان شود (به من اعتماد کنید ، این یک دردناک است که هر روز افزونه های مختلف را هر هفته به روز کنید).

همه این ابزارها ، به علاوه عملکرد کلی سایت SiteGround ، بخشی از آنچه آن را به بهترین میزبان WordPress تبدیل می کند.

بنابراین ، به طور کلی ، SiteGroud در بخش ویژگی ها بسیار قوی به نظر می رسد. درست است که قیمت ها برای بسیاری از برنامه های میزبانی مختلف SiteGround کمی بالا به نظر می رسد. به خصوص ، برای میزبانی مشترک ، من فکر می کنم که قیمت SiteGround اندکی بالاتر از حد معمول است.

با این حال ، اگر به دنبال گزینه بودجه خاصی نیستید ، کیفیت و ویژگی های SiteGround باعث می شود چنین قیمت هایی ارزش آن را داشته باشند. البته این شامل میزبانی مشترک نیز می باشد اما مخصوصاً در مورد گزینه های ابری و اختصاصی آن صادق است. و اگر من آن را به اندازه کافی تأکید نمی کردم ، SiteGround برای میزبانی وردپرس بسیار عالی است.

راحتی در استفاده

نگاه کنید ، سهولت استفاده چیزی است که بندرت باید درباره آن اظهار نظر کنم. دلیل این امر دوستانه بودن کاربر ، یک استاندارد طلای صنعت است. تقریباً درمورد هر سرویس آنلاین ، حتی خدمات غیر میزبانی ، عمداً خود را طراحی می كنند كه برای یك فرد عادی كاربردی آسان داشته باشد.

بنابراین سهولت استفاده چیزی است که من بیشتر در مورد آن صحبت می کنم به عنوان روشی که اگر یک شرکت از حد استاندارد پایین بیاید. اگر نه ، من واقعاً حرفی برای گفتن ندارم.

خوشبختانه با SiteGround ، حرفی برای گفتن ندارم.

سازنده وب سایت که شامل آن شده است از سایر سازندگان محبوب وب سایت امتیازاتی گرفته و بسیار بصری است.

هر چیز دیگری که در مدیریت حسابهای شما نقش دارد بسیار آسان و سرراست است.

سایت- cpanel

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، برنامه WordPress Starter یکی از نمونه هایی است که چگونه SiteGround وردپرس را برای مبتدیان بسیار آسان می کند (یا سریع برای افراد با تجربه).

استارتاپ wp سایتو البته ، اگر شما با استفاده از WordPress در یک برنامه مشترک قرار دارید یا گرانترین سرور اختصاصی که می توانید خریداری کنید ، SiteGround هم از طریق ابزارهای خودکار و هم برای کارکنان آن کارهای زیادی انجام می دهد. این شامل حفظ و به روزرسانی سرور خود ، نرم افزاری است که مستقیماً از آن استفاده می کنید و همه چیز در بین آنها قرار دارد.

من مطمئن هستم که برخی افراد با اصطلاحات فنی در اینجا و آنجا مشکلاتی خواهند داشت ، به خصوص اگر در دنیای میزبان تازه وارد باشند ، اما اکثراً باید حرکت به راحتی انجام شود ، به خصوص با چنین پشتیبانی قوی از مشتری.

اینگونه نیست که SiteGround به طرز خارق العاده ای آسان برای استفاده است ، و در واقع ممکن است کمی کاربرپسند تر باشد ، اما در کل نمی توانم تصور کنم که کسی با آن خیلی مشکل دارد یا.

نتیجه

آه ، بنابراین در اینجا ما در آخر هستیم – بخش نتیجه گیری! بیایید درست درون بسته بندی شیرجه بزنیم.

قیمت گذاری کمی مخلوط است ، زیرا میزبانی غیر مشترک در قیمت مناسب است و حتی میزبانی وب مشترک نیز بسته به مدت زمانی که مرتکب می شوید در سمت مناسب تر است. گذشته از این ، اگر معامله یک ساله محبوب را بدست آورید ، قیمت های رقابتی و پایین تری می پردازید.

ویژگی ها یک ویژگی عالی برای SiteGround است ، با یک مجموعه قوی که به خوبی در سه رده اصلی قیمت گذاری توزیع می شود ، اگرچه محدوده ذخیره سازی می تواند آزار دهنده باشد. بسیاری از بهترین ویژگی ها و قدرت های سایت SiteGround برای وردپرس بازی می شوند.

پشتیبانی از مشتری با داشتن چنین اسناد گسترده ای بصورت آنلاین و نمایندگان اضافی مفید در چت زنده ، ایمیل و پشتیبانی تلفنی ، قدرت قطعی است.

امنیت آخرین قدرت اصلی SiteGround است ، اما هنوز هم قدرت خوبی دارد. به نظر می رسد که SiteGround به دلیل ابزار و پروتکل های امنیتی خود از استانداردهای صنعت فراتر رفته و فراتر از استانداردهای صنعت است.

سهولت استفاده چیزی خنثی است – استفاده از آن دشوار نیست ، اما می تواند برای کاربران تازه کار بسیار ساده تر باشد. وردپرس البته استثناست و برای مبتدیان بسیار آسان است.

به طور کلی ، فکر می کنم SiteGround به طور قطع سزاوار جایگاه خود به عنوان یکی از گزینه های برتر میزبانی است.

بسیار پر هزینه نیست ، حداقل برای اکثر گزینه های پرطرفدار نیست ، و بسته ای بسیار قوی را ارائه می دهد که باید اکثر افراد ، هر چه از لحاظ فنی فنی ، احساس رضایت کند ، رها کند..

از SiteGround بازدید کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map