סקירת SiteGround: יתרונות וחסרונות לאחר 30 חודשי פיקוח!

מאמר זה תוקן ועודכן ב- 03 באפריל 2020.


אה, SiteGround. אם בדקת לאחרונה אירוח אתרים, אין מצב שלא נתקלת בשם הזה.

בקלות אחד השמות הגדולים ביותר בעולם אירוח אתרים, זה יכול להיות קצת קשה לדעת מאיפה להתחיל.

זה בעיקר לא נשאר בחדשות, בניגוד להתנגדותה הקולית נגד הצעות החוק האמריקניות SOPA ו- PIPA לפני כמה שנים (אם אינך מוכר, זה היה כאן בחברה טובה, והצטרף למגוון חברות מקוונות גדולות במחאה).

אם זה עדיין לא נשאר בחדשות, הוא בהחלט לא נשאר מחוץ למאמרים וביקורות. פשוט בולט מכדי לא לשמוע על זה אם אתה סקרן לגבי הדברים האלה.

למעשה, SiteGround הוא אחד השמות הגדולים ביותר ברשימה שלי עם ספקי האירוח הטובים ביותר, התומכים ביותר משני מיליון אתרים.

אבל האם תמיד גדול יותר? כמה ביקורות מקוונות של SiteGround אתה באמת יכול לסמוך בכל מקרה? מה גורם ל- SiteGround להתבדל מכמה שמות מובילים אחרים?

כמובן, אני לא יכול לענות על השאלות האלה באופן מלא, אבל אני מקווה לפחות לשפוך קצת אור על SiteGround בכל זאת.

המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על מחשבותיי לגבי ענקית אירוח זו.

חסרונות Siteground

אם כבר התרגלת אלי, תדע שאני נוטה להתחיל עם החדשות הרעות קודם. אל תדאגי! החלק הזה די קצר.

אני חושב שהחסרון העיקרי של SiteGround הוא שזה יכול להיות קצת יקר. זה לא תוכניות אירוח אתרים משותפות הן די יקרות, אבל לפחות אלו הדברים שאתה מצפה להשקיע בהם.

אירוח משותף הוא דבר נוסף שאנשים מוכנים להשקיע בו, אך תוכלו גם לצפות שהתמחור יהיה זול יותר. נכון, התוכניות המשותפות של SiteGround אכן זולות בהשוואה לתוכניות האירוח האחרות שלה, אך יחסית לתוכניות המשותפות של חברות אחרות, התוכניות של SiteGround הן יקרות מעט.

פרט לכך, מכסה ההפעלה של 30GB לתוכניות המשותפות היא חיסרון מעצבן למדי. בתכנית הדברים, האם מדובר בחיסרון קל?

שדרה
ובכן כן. אבל בהתחשב בכמות המוצעת, האם כל כך קשה ל- SiteGround להעניק נפח אחסון ללא הגבלה לפחות עבור חשבונות התמחור הגבוהים ביותר? או לפחות יותר אחסון, או אחסון SSD אם צריך להיות מוגבל?

אבל חוץ מזה אין לי הערות חזקות. קלות שימוש היא משהו שלדעתי נייטרלי למדי, ולא ממש חבל, אבל אני אשים אותו כאן בכל מקרה – קל לשימוש, אך יכול להיות קצת יותר ידידותי למשתמש עבור לקוחות חדשים בעולם האירוח..

לא נורא נכון? בואו נגיע לחלק המהנה.

מקצוענים

לגבי החלק המהנה, יש לי עוד קצת מה לדבר.

בכל הנוגע לתמחור, נחמד לראות משהו פשוט למדי ועולה בקנה אחד עם אותם שלוש שכבות בין מוצרי האירוח השונים.

בנוסף, אירוח אתרים משותף רגיל, אם אתה יכול להתחייב לשנה, לפחות לא רחוק מדי מהנורמה בשוק. שום דבר שהצעות SiteGround אינן רחוקות מדי מהרגיל, והתכונות בדרך כלל הופכות את המחירים לכדאיים.

התכונות מהוות יתרון עבור SiteGround, המציע חבילה חזקה של כלים לשימוש, שרבים מהם זמינים מחשבון ה- StartUp בעל שכבות הנמוך ביותר..

רכישת אירוח משותפת

תמיכת לקוחות מהווה יתרון מובהק עבור SiteGround, שכן לא רק שהנציגים מגיבים ואינפורמטיביים, התיעוד המקוון בבסיס הידע, הדרכות וכו ‘, הוא נרחב מאוד ומסייע..

אמנם בדרך כלל SiteGround אינו קל לשימוש בהרבה מכל מארח אחר, אך קל מאוד להשתמש בוורדפרס.

לבסוף, אבטחה היא גם משהו ש- SiteGround עושה טוב שכן נראה שהוא עושה צעד נוסף באבטחת נתוני המשתמשים שלו. בנוסף, SiteGround מציע הרבה מאיצי ביצועים.

בסך הכל, הרבה חוזקות לדבר עליהן. עם זאת, אינך צריך לקחת את דבריי – בוא נעבור קצת יותר לעומק מה הסיבה.

אבטחה ואמינות

אבטחה היא הכל ומשהו שכמעט כולנו עם נוכחות מקוונת צריכים להיות מודאגים אם אנחנו כבר לא. זה נכון במיוחד לאנשים הבוחנים שירותי אירוח.

אני שמח לומר ש- Siteground מאוד חזק בכל מה שקשור לביטחון.

ל- Siteground יש אורך זמן של 99.99%, כך שאתה לא צריך לדאוג שהאתר שלך יירד. אני מניח שזה גם סטנדרט בתעשייה, אבל היי, זה עדיין די נחמד.

סקירת שטח

זמן עבודה
99.88%
זמן תגובה
585ms

אני עוקב אחר Uptime של SiteGround במהלך 27 החודשים האחרונים. להלן תוכלו לראות את ההיסטוריה:

 • מרץ 2020: 99.92%
 • פברואר 2020: 99.99%
 • ינואר 2020: 99.73%
 • דצמבר 2019: 99.73%
 • נובמבר 2019: 100%
 • אוקטובר 2019: 99.97%
 • ספטמבר 2019: 100%
 • אוגוסט 2019: 100%
 • יולי 2019: 99.98%
 • יוני 2019: 100%
 • מאי 2019: 99.99%
 • אפריל 2019: 99.99%
 • מרץ 2019: 100%
 • פברואר 2019: 100%
 • ינואר 2019: 99.96%
 • דצמבר 2018: 99.99%
 • נובמבר 2018: 100%
 • אוקטובר 2018: 100%
 • ספטמבר 2018: 99.99%
 • אוגוסט 2018: 100%
 • יולי 2018: 100%
 • יוני 2018: 100%
 • מאי 2018: 100%
 • אפריל 2018: 100%
 • מרץ 2018: 100%
 • פברואר 2018: 100%
 • ינואר 2018: 99.99%
 • דצמבר 2017: 100%
 • נובמבר 2017: 100%
 • אוקטובר 2017: 100%

אתה יכול לבדוק ציון uptime מפורט כאן.

Siteground מקבל יתרון מכיוון שהם חידשו את בידוד החשבון המאובטח לאירוח אתרים, כך שנראה לי הגיוני שעשר שנים לאחר מכן, הם עדיין צריכים שיהיה להם כמה מהבידוד החזק ביותר בין שירותי אירוח.

Siteground משתמש במכולות לינוקס ומציינת במיוחד את העובדה שטלאים שביצעו לליבות הלינוקס שולבו בקוד הליבה הלינוני של לינוקס – לכן בטוח לומר שהטכנולוגיה די מעודכנת..

מעקב אחר השרתים שלהם לכאורה מהיר ושגרתי יותר מאשר מסכי שרת טיפוסיים, ואף על פי שהם ספגו ביקורת על תכונות גיבוי שמשתמשים רבים מצאו חסרים, בשנת 2015 הם יישמו מערכת גיבוי משלהם שנראית שיפור גדול. יש להם גם מכשיר אנטי בוט למתקפות בכוח הזרוע.

שלא לדבר על, SiteGround דואג מאוד לשרתים פיזית.

מלבד פרוטוקולי האבטחה, SiteGround הציבה, היא מציעה גם הרבה ביצועים ויישומי חיזוק אבטחה עבור לקוחותיה. אסקור כמה כאלה בהמשך המאמר, אך מקדמי הביצועים באמת גדולים.

Standard ו- WildCard SSL ניתנים גם בחינם, גיבויים רגילים הם בחינם, והגנה נוספת נכללת לפעמים כברירת מחדל בתוכניות מסוימות..

הצהרת אחריות מלאה, אני לא מומחה אבטחה. עם זאת, נראה לי של- Siteground יש צוות שעובד באמת על ההגנות שלה, חזקות שהחברה ממהרת לקרוא לאתר שלהן, וזה גורם לי להרגיש הרבה יותר נוח עם Siteground.

שירות לקוחות

אני חושב ש- SiteGround באמת מצליח עם תמיכה בלקוחות. תשכח מתעשיית האירוח – תמיכת הלקוחות של SiteGround היא בולטת באופן כללי.

למה אני אומר את זה? מלבד אפשרויות שירות לקוחות רגילות כמו תמיכה טלפונית, SiteGround מספק משאבים ותיעוד נרחב, נרחב אפילו עבור חברת אירוח.

יש אשף הגדרה להגדרת חשבונות שתיתקל בהם, אך יש גם סדרת סמינרים מקוונים, הדרכות שלב אחר שלב ו”בסיס ידע “- בעיקרון מאות שאלות נפוצות ומאמרי עזרה..

בינתיים זה לא משופע באנשים שהיא מעסיקה: צ’אט חי ושירות טלפוני 24/7 זמינים לתגובות מיידיות, ושליחת כרטיסים בדרך כלל תתן לך תגובה תוך מספר דקות.

כשאתה בקשר עם נציג, תראה את המידע שלו – שם, ניסיון, חוזקות מיוחדות וכו ‘.

אף כי עדויות אנקדוטיות יכולות להביא אותך עד כה, אני באופן אישי מצאתי את הצ’אט החי מגיב מאוד.

איש קשר עם שטח 1

כשאתה מבקש צ’אט חי אתה צריך להזין דוא”ל ושם משתמש (אם אתה לא לקוח נוכחי) ואת שאלתך, אם כי התעצבנתי מהעובדה שיש מגבלת תווים לשאלתך. זמן קצר לאחר מכן ייפתח דף צ’אט ועליך לקבל תגובה.

צור קשר עם אזור 2

איש קשר עם אזור הסביבה 3

לאחר שתסיים את הדיון, תהיה לך אפשרות להעביר תעתיק של השיחה למייל שלך, שלדעתי היה די ייחודי ושימושי מאוד למקרה שאתה שוכח את מה שנדון.

תמיכת הלקוחות אינה בדיוק שווה בין חשבונות. חשבונות גבוהים יותר – כגון אירוח משותף יקר יותר, אירוח בענן או אירוח ייעודי – מקבלים תמיכת לקוחות בעדיפות. למען האמת, כל פרט לרמת הכניסה זוכה לתמיכה VIP. למרבה המזל, אפילו תמיכה סטנדרטית מהירה ומועילה יחסית.

בסך הכל, Siteground תומכת בלקוחות חזקים מאוד ואני מדרג אותה כאחת התכונות המנצחות של Siteground. תיעוד מקוון נרחב כמו גם נציגים מגיבים ועוזרים באמת מעניקים ל- Siteground פונקציונליות של תמיכה טובה בלקוחות.

תוכניות ותכונות Siteground

הערה: אם קראת את הסקירה שלי ב- Siteground לעומת Bluehost, ייתכן שתגלה שחלק מזה קצת מוכר. עם זאת, נעבור על מבנה התמחור.

Siteground מציעה הרבה אפשרויות אירוח, החל משירותים כמו אירוח בדואר אלקטרוני, לאירוח אפליקציות (וורדפרס, ג’ומלה וכו ‘), ועד אירוח אתרים רגיל.

שונות המחירים העיקרית היא בשירותי אירוח אתרים העיקריים:

תוכניות אירוח משותפות

תכונות
סטארט – אפ
GrowBig
GoGeek
שטח דיסק10 ג’יגה-בייט20 ג’יגה-בייט30 ג’יגה-בייט
רוחב הפסללא הגבלהללא הגבלהללא הגבלה
לוחcPanelcPanelcPanel
מספר אתרי אינטרנט1ללא הגבלהללא הגבלה
מחיר3.95 $ לחודש.5.95 $ לחודש.11.95 $ לחודש.

אירוח אתרים משותף, אפשרויות אירוח השירות (אירוח דוא”ל, אירוח PHP וכו ‘) ואירוח אפליקציות (וורדפרס, ג’ומלה, מג’נטו וכו’).

הראשון הוא StartUp במחיר של 3.95 $ לחודש, GrowBig הוא השני ב 5.95 $ לחודש, ו- GoGeek מגיע האחרון ב 11.95 $ לחודש. קחו בחשבון שאלו המחירים ההתחלתיים, אך מחירי החידוש גבוהים יותר. לדוגמה, StartUp מתחדש ב- $ 11.95 לחודש.

הראשון הוא StartUp במחיר של 3.95 $ לחודש, GrowBig הוא השני ב 4.55 $ לחודש, ו- GoGeek מגיע האחרון ב 8.95 $ לחודש..

 • StartUp מציעה: אתר אינטרנט אחד, 10 ג’יגה-בתים של שטח אינטרנט, מתאים לכ- 10,000 ביקורים חודשיים, והוא מכיל את התכונות החיוניות (כלומר בסיסיות)..
 • GrowBig מציע: אתרים מרובים, שטח של 20 ג’יגה-בתים, אמורים להיות טובים לכ- 25,000 ביקורים חודשיים, ומעניקים לך תכונות פרימיום בנוסף לתכונות חיוניות..
 • GoGeek: מאפשר גם אתרי אינטרנט מרובים, אך נותן מקום בנפח של 30 ג’יגה-בתים, מאפשר כ 100,000 מבקרים חודשיים ומעניק “תכונות מתקדמות של Geekly” בנוסף לתכונות פרימיום וחיוניות..

דברים נשמעים בהתחלה. חידוש במחיר של 11.95 $ זה קצת אפשרות לאפשרות שכבה ראשונה, אבל כשאתה לוקח בחשבון את התכונות “החיוניות”, זה לא כל כך נורא.

אירוח משותף של SiteGround

גיבויים יומיים, Cloudflare CDN ו- SSL ו- HTTPS כלולים בחינם מנקודת רמת הכניסה והלאה. זה מציב באופן מיידי את תוכנית אירוח אתרים ברמת הכניסה של SiteGround מעל לרוב מתחרותיה..

בנוסף, כשאתם לוקחים בחשבון את כמות המבקרים באתרים שמצוידים לטפל בהם בחודש (קחו בחשבון שמדובר באומדן) והתכונות Premium או Geeky (שמוסיפות בעיקר שיפור ביצועים, תמיכה טכנית בעדיפות, שחזור גיבוי בחינם, תאימות PCI, וכמה תכונות מתקדמות יותר), תוכניות האירוח המשותפות של SiteGround מצדיקות את המחירים עם התכונות שלהם.

שים לב שתעודות ה- SSL עבור אירוח משותף הן בחינם וסטנדרטיות כברירת מחדל. עם זאת, אתה יכול לעבור ל- Wildcard SSL בחינם בכל עת.

דמי האחסון של 10-30 ג’יגה-בייט מכבים כמה אנשים מייד מהעטלף (מה- StartUp ל- GoGeek תקבלו 30GB). לדעתי מצער כי הרמה הגבוהה ביותר מושבתת על 30 ג’יגה-בתים, אך רוב האנשים ימצאו שהם יכולים לעבוד במסגרת האילוץ הזה. זה פשוט מציאותי לאופי האירוח המשותף, אשר מטבעו יש משאבים מוגבלים.

אבל זו המגבלה היחידה של השטר. כאמור, חשבונות שכבה שנייה ושלישית יכולים לארח אתרים ללא הגבלה, וכל החשבונות מקבלים מסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה. זה די נדיב, וכשאתה לוקח בחשבון את הגיבויים הכלולים, SSL וכן הלאה, אפשרויות האירוח המשותפות הן די טוב למדי.

בנוסף, אפילו מחשבון אירוח משותף ברובד הראשון אתה מקבל בונה ושחרור של בניית אתרים, ותחומים בלתי מוגבלים של תחנות משנה וחונות, שלדעתי היה שימושי – אתה יכול לחזור למאמר האתר האחר שלי לעומת Bluehost כדי לראות כיצד זה משתווה ל Bluehost, המתחרה הבולט ב- SiteGround.

שני הרמות האחרונות מקבלות העברה בחינם לאתר. אתה יכול לעשות זאת בתכנית הראשונה, אבל זה בתשלום. זה שימושי למי שרוצה להבטיח שצוות תמיכה טכני יכול לספק. למרבה המזל, אם אתה משתמש בוורדפרס, די קל להעביר אתר ללא תמיכה טכנית (עוד על כך בהמשך).

התראת ספוילר: SiteGround זוכה בזה.

למעשה, אתה אפילו מקבל תוכנה בסיסית למסחר אלקטרוני עם חשבון StartUp והרבה תכונות למפתחים. אה, ואתה מקבל חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים אפילו עבור חשבון בסיסי, בעוד שלרוב המתחרים יש מכסה לחבילות ברמת הכניסה.

לבסוף, SiteGround מעסיק כלי אבטחה ייחודיים שבנויים על ידי החברה, אשר הייתי מחשיב כמאפיינים חזקים של השירות (תוכלו לקרוא עליהם די בקרוב, רק קחו בחשבון.

תכונות
תוכנית התחל כלול
בונה אתרים בחינם
CloudNare חינם CDN
cPanel & גישה ל- SSH
תמיכה טכנית 24/7
SSD Storagen
גיבוי יומי בחינם
חשבונות אימייל ללא הגבלה & DBs
בקר באתר SiteGround

אז בסך הכל, תוכניות האירוח המשותפות הן די חזקות. המחירים מעט גבוהים עבור אנשים שמחפשים במפורש אפשרויות תקציב, אך עבור כל אחד אחר, התוכניות המשותפות של SiteGround עשויות להיות רבות. כמובן, זה לא כל מה שמציע SiteGround.

תוכניות אירוח בענן

אירוח בענן, למשל, מתחיל ב- $ 80.00 לחודש במערכת בעלת ארבע שכבות המגיעה ל- $ 240.00 לחודש.,

תכונות
כניסה
עסקים
עסק פלוס
כוח סופר
מעבד2 ליבות3 ליבות4 ליבות8 ליבות
RAM4 גיגה בייט6 ג’יגה-בתים8GB10 ג’יגה-בתים
שטח SSD40 ג’יגה60 ג’יגה80 ג’יגה120 ג’יגה
העברת נתונים5 TB5 TB5 TB5 TB
מחיר80.00 $ לחודש.120.00 $ לחודש160.00 $ לחודש240.00 $ לחודש

הרובד הראשון מעניק לך 2 ליבות, זיכרון של 4 ג’יגה-בייט ומרחב SSD של 40 ג’יגה-בייט, שלדעתי סביר אך בכנות לא העסקה הטובה ביותר שראיתי. אם אתה צריך להעביר הרבה, הקצבה של 5TB היא די נדיבה.

ככל שתבחרו בתכניות גבוהות יותר, הקצבאות יהיו סבירות יותר. הייתי שוקל את רוב התוכניות האחרונות אחרונות בממוצע מבחינת משאבים נתונים למחיר, והנדבך הראשון למעשה לא הרבה.

SiteGround מציעה גם פתרונות המותאמים אישית לארגונים המעוניינים.

אם אתה באמת אוהב את הביצועים של SiteGround וסומך עליו, אתה יכול באותה מידה לסמוך על SiteGround עבור אירוח בענן. עם זאת, אם אתה מעוניין, סביר להניח שתוכל לקבל מחיר טוב יותר לאירוח ענן ולבדוק כמה אפשרויות אחרות.

למרבה המזל, תוכניות האירוח הייעודי של SiteGround אינן גרועות.

תוכניות אירוח ייעודיות

אירוח ייעודי מתחיל ב- $ 269.00 לחודש עבור הרובד הראשון ומסתיים ב- $ 729 לחודש עבור השכבה השלישית, אך המחירים (והזמינות של שרתים כאלה) תלויים במיקום של מרכז הנתונים.

יישוב מוקדש

אזור אסיה ייעודי

כן, אני לא אשקר: אלה תגי מחיר גדולים. זכור כמובן שלשרתים ייעודיים יש בדרך כלל תגי המחיר הגבוהים ביותר.

הטריידוף כנראה שווה את זה. אם אתה רציני להשיג שרת ייעודי, ל- SiteGround יש מפרטים נהדרים ותכניות התמחור מאפשרות משאבים רבים. הלוואי שהיו יותר אפשרויות, אבל זו תלונה קלה.

מיקומי שרת:

 • שיקגו
 • לונדון
 • אמסטרדם
 • סינגפור

הערה על וורדפרס

מלבד הסוגים העיקריים של אירוח שמציע SiteGround, יש משהו שחשוב לדעת על SiteGround: הוא נהדר עבור WordPress. כל כך טוב, למעשה, ש- WordPress.org עצמה ממליצה על SiteGround.

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן חינמית הפופולרית ביותר. זה פופולרי מכיוון שהוא מאפשר לך לערוך המון דברים על האתר שלך, זה בחינם, וזה פשוט לשימוש אפילו למתחילים.

נשמע מושלם, נכון? התפיסה היא שאם אתה משתמש בתוכנת וורדפרס החינמית, אתה צריך תחילה לארח. כמעט כל מארח מרכזי תומך בוורדפרס, אך SiteGround עומד מעל השאר – ומכאן המלצתו על ידי וורדפרס. אבל מדוע זה כל כך מיוחד?

SiteGround מצטיין בכך שמקל על ההתחלה להשתמש בוורדפרס ב- SiteGround, בין אם אתה משתמש בפעם הראשונה או מישהו שמעביר אתר.

SiteGround מציע תוסף בחינם שמקל מאוד על העברת אתר וורדפרס קיים ותמיכה בדרגה גבוהה יותר למי שמעוניין להעביר יותר מידע מאשר אתר וורדפרס בלבד..

תוסף migrator wp - -

לאלה שמתחילים מהתחלה, זה בערך קל באותה מידה. ל- SiteGround מתקין אוטומטי מהיר להעלאת תוכנת וורדפרס בפועל לחשבון SiteGround שלך במהירות.

לאחר שתעשה זאת תוכל להשתמש בכלי אחר בחינם, WordPress Starter, כדי לבחור כמה ערכות נושא ופונקציות מפתח (כמו טפסים ליצירת קשר, דפי תיקים וכו ‘) – הדברים יותקנו אוטומטית.

וורדפרס כבר נוח לשימוש לדעתי, אך הוא עדיין יכול להיות לא יעיל במובנים מסוימים, ומחייב משתמש להתחבר להרבה חלקים שונים. עבור משתמש חדש, זה יכול להיות מתסכל ולא יעיל – לכן יש Starter של וורדפרס נכס נהדר עבור אלו החדשים ב- WordPress.

גם אם אינך משתמש חדש, כלים אחרים של SiteGround הופכים אותו למארח וורדפרס נהדר.

דחיפה של ביצועים של WordPress

כמה מהגדרות ברירת המחדל של SiteGround הופכות את האופטימלי לאתרי וורדפרס, אך בנוסף לכך, יש כמה אפשרויות וכלים נוספים שתוכלו לבחור כדי לשפר את הביצועים עוד יותר..

התוסף SG Optimizer הוא דוגמה טובה: הוא נכלל בשני שכבות האירוח המשותפות האחרונות ויכול לצמצם ברצינות את זמן טעינת העמוד. ל- SiteGround כבר יש שירות מרתף וורדפרס לרמות גבוהות יותר, המאפשר למיטוב SG להגיע למלוא הפוטנציאל שלו. זה עוזר גם בדירוג מנועי החיפוש.

לבסוף, SiteGround מטפל באבטחה ועדכונים ממש טוב, ולא רק עבור השרתים. וורדפרס היא תוכנה שכוללת בדרך כלל הרבה חלקים קטנים יותר של תוכנה – תוספים ונושאים – וכולם דורשים לעיתים קרובות עדכונים במועדים שונים..

SiteGround יעדכן בצורה מאובטחת את וורדפרס וחלק מהתוספים שלך באופן אוטומטי אם תבחר בה, מה שיכול לחסוך המון זמן (סמוך עליי, זה כאב לעדכן ידנית תוספים שונים מדי שבוע).

כל אותם כלים, בתוספת הביצועים הסולידיים הכוללים של SiteGround, הם חלק ממה שהופך אותו לאחד המארחים הטובים ביותר עבור WordPress.

אז בסך הכל, SiteGroud נראה די חזק במחלקת התכונות. נכון שהמחירים עבור הרבה מתכניות האירוח השונות של SiteGround נראים מעט גבוהים. במיוחד עבור אירוח משותף, אני חושב שהמחירים של SiteGround מעט גבוהים מהרגיל.

עם זאת, אלא אם כן אתה מחפש אפשרות ספציפית לאפשרות תקציבית, האיכות והתכונות של SiteGround הופכים את המחירים הללו לכדאיים. זה כולל אירוח משותף כמובן, אך נכון במיוחד לענן שלו ולאפשרויות הייעודיות שלו. ואם לא הדגשתי את זה מספיק, SiteGround הוא נהדר לאירוח WordPress.

קלות שימוש

תראו, קלות השימוש היא דבר שלעיתים רחוקות עלי להגיב עליו. הסיבה לכך היא ש ידידותיות למשתמש היא תקן זהב בתעשייה. כמעט כל שירות מקוון, אפילו שירותי שאינם אירוח, מעצבים את עצמם בכוונה כך שיהיו קלים לשימוש עבור האדם הממוצע.

כך שקלות השימוש היא משהו שאני מדבר עליו בעיקר כדרך לציין אם חברה נופלת מתחת לתקן. אם לא, אין לי באמת מה לומר.

למרבה המזל עם SiteGround, אין לי מה לומר.

בונה האתר הכלול לקח נקודות מבוני אתרים פופולריים אחרים והוא די אינטואיטיבי.

כל מה שמעורב בניהול חשבונותיך קל מאוד וברור.

siteground-cpanel

כפי שציינתי קודם, אפליקציית WordPress Starter היא דוגמא אחת לאופן שבו SiteGround הופך את WordPress לקלה מאוד למתחילים (או מהירים לבעלי ניסיון).

מתחם wpוכמובן, בין אם אתה משתמש בתוכנית משותפת באמצעות WordPress ובין אם אתה קונה את השרת הייעודי היקר ביותר שאתה יכול, SiteGround עושה המון הן באמצעות כלים אוטומטיים והן על ידי הצוות שלה. זה כולל תחזוקה ועדכון של השרת עצמו, התוכנה בה אתם משתמשים ישירות וכל מה שביניהם.

אני בטוח שיש אנשים שיש להם כמה וכמה בעיות פה ושם עם מונחים טכניים, במיוחד אם הם חדשים בעולם האירוח, אבל בעיקר זה צריך להיות די קל לניווט, במיוחד עם תמיכה כל כך חזקה של לקוחות.

זה לא ש- SiteGround קל לשימוש במיוחד, ולמעשה זה יכול להיות קצת יותר ידידותי למשתמש, אבל בסך הכל אני לא יכול לדמיין שמישהו מתקשה יותר מדי עם זה.

סיכום

אה, אז הנה אנחנו סוף סוף – החלק המסכם! בואו נצלול היישר אל תוך המעטפת.

התמחור מעט מעורב, מכיוון שהאירוח הלא משותף נמצא בצד היקר יותר ואפילו אירוח אתרים משותף נמצא בצד היקר יותר, תלוי כמה זמן אתה מתחייב. חוץ מזה, אם תקבלו את העסקה הפופולרית לשנה אחת, תשלמו מחירים תחרותיים / נמוכים יותר.

התכונות מהוות יתרון עבור SiteGround, עם סוויטה חזקה המופצת היטב בין שלושת שכבות התמחור העיקריות, אם כי מגבלות האחסון יכולות להיות מעצבנות. הרבה מהתכונות והטבות הטובות ביותר של SiteGround נכנסות לפעולה עבור WordPress.

תמיכת לקוחות היא חוזק מובהק עם תיעוד כה נרחב באינטרנט ונציגים מועילים בנוסף לצ’אט חי, דוא”ל ותמיכה טלפונית.

אבטחה היא החוזק העיקרי האחרון של SiteGround, אבל זה עדיין כוח טוב. נראה כי SiteGround חורג מהסטנדרטים התעשייתיים של כלי האבטחה והפרוטוקולים שלו.

קלות שימוש היא דבר נייטרלי ברובו – זה לא קשה לשימוש, אך יכול להיות קצת יותר קל למשתמשים מתחילים יותר. וורדפרס הוא כמובן היוצא מן הכלל וקל מאוד למתחילים.

בסך הכל, אני חושב ש- SiteGround בהחלט ראוי למקומו כאחת מאפשרויות האירוח המובילות.

זה לא יקר מדי, לפחות לא עבור האופציות הפופולריות ביותר, ומציע חבילה מאוד חזקה שצריכה להשאיר את רוב האנשים, לא משנה מה טווח היכולת הטכנית שלהם, מרגישים מרוצים.

בקר באתר SiteGround

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map