Snel.com VPS بررسی میزبانی وب؛ پس از استفاده از آن (2020)

Snel.com VPS بررسی میزبانی وب؛ پس از استفاده از آن (2020)

Snel.com VPS بررسی میزبانی وب؛ پس از استفاده از آن (2020)

میزبانی VPS آن مکان شیرین بین میزبانی اختصاصی و میزبانی مشترک است. شما می توانید قدرت میزبانی اختصاصی را به قیمت میزبانی مشترک به دست آورید. اسنل یکی از این شرکت های هاستینگ است که برنامه هایی مقرون به صرفه با ویژگی های معتبر ارائه می دهد.


اما امروز ما در اینجا هستیم تا فقط در مورد میزبانی VPS برای علاقه مندان که قصد ورود به آن را دارند صحبت کنیم اما نمی دانیم از کجا شروع کنیم. اگر واقعاً علاقه دارید برنامه های VPS Snel.com را بررسی کنید ، می توانید همین کار را از اینجا انجام دهید.

بیایید پس از بررسی ، شروع کنیم?

قیمت گذاری & امکانات

Cloud VPS خود با ویژگی های آسمانی - Snel.com

بیایید با بزرگ شروع کنیم ، قیمت گذاری. اگرچه همه مبتنی بر تصمیم خود مبنی بر خرید چیزی براساس بودجه خود نیستند ، اما این طبیعی است که هنگام سرمایه گذاری روی چیزی در نظر بگیرید.

اکنون ، اسنل با صرفه جویی در SSD فقط قیمت های مقرون به صرفه را ارائه می دهد ، تنظیم آسان است & سریع ، و شماره های uptime ستاره ای هستند. اسنل 6 طرح VPS دارد که هرکدام ویژگی های بیشتری نسبت به گذشته دارند.

VPS Jar یک هسته اصلی ، 1 گیگابایت رم ، 100 گیگابایت SSD ، 1 عکس فوری برای تهیه پشتیبان و پهنای باند 2 ترابایت @ 990 یورو در ماه ارائه می دهد. این ویژگی ها همچنین می توانند به تناسب نیازهای شما به روز شوند و بر این اساس هزینه ای از شما دریافت می شود.

دقیقاً مانند آن ، پیشرفتهای از ویژگی های شما وجود دارد & قیمت با هر طرح سطل VPS دارای 2 هسته ، 4 گیگابایت رم ، 200 گیگابایت SSD @ 19،90 یورو در ماه است. VPS Drum دارای 6 هسته ، 16 گیگابایت رم ، ذخیره سازی 600 گیگابایتی و پهنای باند 20TB @ 89.90 یورو در ماه و غیره.

آخرین برنامه این است که VPS Tun 10 هسته را در اختیار شما قرار می دهد که تا 16 هسته ، 64 گیگابایت حافظه رم ، فضای ذخیره سازی 1 ترابایت با 500 گیگابایت قابل ارتقا نیز می باشد ، اما هنوز هم فقط 1 عکس فوری برای پشتیبان گیری و پهنای باند 30TB است. قیمت تمام شده 259.00 یورو در هر ماه.

در پایان ، مطمئناً ویژگی ها برای قیمت مناسب هستند. اکثر شرکت ها دوست دارند در هنگام ارائه تعداد زیاد به نامحدود بروند اما اغلب به نظر می رسد محدود هستند اما اسنل در غیر این صورت تصمیم می گیرد. با این حال ، هر طرح فقط 1 عکس فوری دارد اگرچه قابل ارتقا است.

راحتی در استفاده

Cloud VPS

هنگامی که برای اولین بار روی “پیکربندی VPS” کلیک می کنید ، سایت شما را به صفحه هدایت می کند که می توانید مقدار هر ویژگی را بصورت جداگانه تنظیم کنید ، مانند تعداد هسته ، رم ، ذخیره سازی ، پهنای باند و تعداد آدرس های IP..

Snel Cloud VPS

پس از آن ، شما باید سیستم عامل را انتخاب کنید تا روی سیستم اجرا شود. همانطور که مشاهده می کنید ، فقط توزیع های لینوکس خاص یا رابط های CMS مانند Plesk و cPanel را انتخاب می کنید..

Snelcom Cloud VPS

سرانجام پس از گذراندن خلاصه ای از همه مواردی که انتخاب کرده اید ، برای پرداخت نهایی به صفحه پرداخت می روید. حال ، بیایید نگاهی به آنچه بعد از ثبت نام در این سرویس می گیریم ، بیاندازیم.

cPanel-dashboard

در ابتدا cPanel را به عنوان محیط اختصاصی انتخاب کردیم بنابراین وارد داشبورد شدیم و اگر چیزی در مورد cPanel می دانید ، می توانید به راحتی سایت خود را بدون هیچ زحمتی مدیریت کنید.

می توانید پرونده ها ، فضای دیسک ، پشتیبان گیری ، تصاویر ، پایگاه داده های MySQL ، ایمیل ، DNS و غیره را در یک مکان پیکربندی کنید. cPanel همچنین برای عملکردهای اضافی از برنامه های شخص ثالث و افزونه ها پشتیبانی می کند.

بنابراین ، این نتیجه بخش سهولت استفاده است. انتخاب برنامه و تنظیم آن با گزینه های زیادی برای سیستم عامل بسیار ساده است.

پشتیبانی مشتری

غالباً نادیده گرفته می شود ، پشتیبانی مشتری بخش اساسی هر سرویس چه خدمات هتل و چه میزبانی وب است. بدون داشتن دانش مناسب و مناسب ، حتی با تجربه ترین کاربران می توانند از بین بروند.

پورتال پشتیبانی Snel.com برای اختصاصی و میزبانی مجازی

برای مبتدیان ، Snel.com از پایگاه دانش مناسبی برخوردار است و دارای بخش های متنوعی همچون General ، Networking ، Biling ، Email ، تنظیم اولیه ، فضای کاری آنلاین و غیره می باشد..

نحوه راه اندازی رله SMTP با Sendmail

ما روی اولین موضوع در مورد راه اندازی SMTP در زیر دسته ایمیل کلیک کردیم و کمترین چیزی که می توان گفت ، بسیار مفید است. این مقاله مراحل مفصلی را با استفاده از کد در فرآیند استفاده کرده است که فوق العاده است برای افرادی که نمی خواهند وارد کد شوند.

با ما تماس بگیرید

در مرحله بعد ، ما برای دریافت کمک فوری گزینه گزینه گفتگوی زنده آنها را امتحان کردیم. ما یک سؤال را در مشتری گپ ارسال کردیم و طی یک دقیقه پاسخی دریافت کردیم و خواستار توضیح شدیم. زمان پاسخ واقعاً چشمگیر بود.

با ما تماس بگیرید ما برای پاسخ به سوالات شما اینجا هستیم

همانطور که مشاهده می کنید ، پس از پاک کردن شبهه ، نماینده گپ با یک جواب بسیار سالم جواب داد. در کل ، خدمات گپ مطمئنا رضایت بخش بوده و بسیار مفید است.

نکته خوب دیگر این که مشتری گپ فقط یک متن نیست بلکه می توانید فایلها (ترجیحا تصاویر) مانند تصاویر صفحه مشکل خود را برای ضمیمه کردن کمک کنید.

اکنون پشتیبانی تلفنی و همچنین پشتیبانی ایمیل نیز مورد بررسی قرار گرفته است ، اما برای اکثر مردم ، پشتیبانی چت عمدتاً در جایی است که آنها به دنبال پاسخ هستند.

از این رو برای بسته بندی این بخش ، پایگاه دانش آموزنده است و وقتی صحبت از حل مشکلات برای حل کردن نمایش داده شد..

نتیجه

در پایان ، تنها سؤال واقعی مطرح می شود: آیا باید جلو بروید & خدمات را بخرید?

به عبارت ساده: البته.

مطمئناً این سرویس با در نظر گرفتن ویژگی های قیمت ، گزینه هایی که باید مورد بررسی قرار گیرد ، شهودی بودن برای دستیابی به اطراف و همچنین پشتیبانی بیشتر از مشتری پشتیبانی می کند توصیه می شود.

بله ، قیمت گذاری می تواند کمی تند باشد اما همه چیز ارزان نیست. علاوه بر این ، در اینجا هیچ قراردادی منعقد نشده است ، بنابراین اگر راضی نیستید ، می توانید به سادگی اجازه دهید سرویس منقضی شود.

نتیجه گیری این بررسی است. خب چی فکر می کنی؟ آیا مقاله را آموزنده یافتید؟ آیا میزبانی VPS اسنل را امتحان کردید؟ تجربه شما چطور بود؟ لطفا در زیر نظر دهید و به ما اطلاع دهید.

امروز میزبان Snel VPS را امتحان کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector