סקירה של אירוח Softnet: איך זה התפקד בבדיקה שלנו? (2020)

כאן ב- HostingPill, יש לנו התאהבות מוזרה במציאת שירותי אירוח לא ידועים או נסתרים שעוברים בדרך כלל מתחת לרדארים של אנשים.


העניין במציאת שירותי אירוח נדירים אלה הוא להכיר אותם מבפנים החוצה ואז לספק לך הצעות חשובות.

לדוגמא, התבוננו בשירות שמצאנו לאחרונה: Softnet Hosting. זה מקניה, אפריקה ומתייחס לכל העסקים והיזמים הקטנים בתוך ומחוץ לגבולותיה.

עכשיו, אתם עשויים לחשוב, “למה לעזאזל הייתי קונה שרת כל הדרך באפריקה !?” ובכן, אל תמהר לשפוט. בסקירה זו פרשנו כל טוב & היבט רע של Softnet, כך שתוכלו להחליט על זה.

אז ללא שום צמצום נוסף, בואו נצלול פנימה?

תמחור & תכונות

אוקיי, אז אחד היתרונות של שימוש בשירות אירוח זר הוא שאתה מקבל את היתרון של הפרש המטבעות, מה שאומר שיש סיכוי שתוכל לקבל יותר תכונות עם פחות מחיר.

עיצוב אתרים _ רישום תחום בקניה _ Softnet Solutions Ltd.

מכיוון שאיננו משתמשים בשילינג קניה, USD יהיה העדפה שלנו. נתחיל בתכנית ‘רגילה’ שנמצאת בסביבות 10 $ לשנה שמאפשרת לך שטח דיסק של 25 ג’יגה-בייט, אך אין דרך לדעת אם מדובר ב- HDD או SSD. וכן, זה 10 דולר לשנה, וכך גם כל שאר התוכניות.

אז התוכנית כוללת רוחב פס בלתי מוגבל, חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים, מסדי נתונים בלתי מוגבלים, לוח בקרת חשבונות (שהוא WHMCS) ותמיכה ללקוחות 24/7. באופן מוזר הם הזכירו את דמי החידוש הבאים שהם בערך 14 דולר.

במעבר לתכנית המקצועית, אין כאן הרבה שינוי בתכונות מאשר שטח הדיסק שאתה מקבל שהוא בגודל של 35 ג’יגה-בייט והתוכנית עולה בערך 19 $ לשנה.

באופן דומה, התוכנית ‘מתקדם’ היא 28.23 $ לשנה, שטח הדיסק מוגדל לשטח דיסק 45GB ואותן תכונות כמו קודם. שטח הדיסק יכול היה להיות טוב יותר בשלב זה אבל …

… התוכנית האחרונה בהחלט עושה זאת. לתוכנית ‘ללא הגבלה’ יש שטח דיסק בלתי מוגבל וכל שאר התכונות הבלתי מוגבלות בסביבות 94 $ לשנה, וזה לא פחות ממפוצץ יתר על המידה כדי להיות כנים.

בסך הכל, נראה כי התוכניות מתומחרות בצורה מוזרה, מה שצפוי, אך התכונות הגונות, וממילא אפילו מומלצות.

ראה התמחור המלא של אירוח Softnet כאן …

שירות לקוחות

קבלת עזרה במהלך פרק קשה יכולה להיות חיונית. חלק מהמתחילים בסופו של דבר אינם יודעים מה הם עושים וגורמים לשרשרת של בעיות שבסופו של דבר קורסות את האתר. לפיכך, הצורך בתמיכת לקוחות טובה מועיל תמיד ללא קשר אם אתה מתחיל או מומחה.

צ'אט חי

תמיכה בצ’אט חי נחשבת לדרכים האמינות ביותר לקבלת עזרה במהירות האפשרית. אתה יכול גם לצרף צילומי מסך של הבעיה שלך כדי לנסח טוב יותר את הבעיה שלך לנציג הצ’אט ולקבל פתרון.

צ'אט חי

החלטנו לבדוק את שירות הצ’אט של Softnet והעלנו שאלה. זו שאלה לגבי שלמות השרתים שלהם.

צ'אט חי

קיבלנו תגובה כמעט ברגע ששאלנו שאלה שהיא טובה מצידו של סופטנט. ההיענות טובה. התשובה הונחה גם כן.

הגיש כרטיס - פתרונות Softnet בע

בשלב הבא, יש את הפיתרון המתבקש של מערכת הכרטוס שבו אתה יכול פשוט לפרסם את הפרטים האישיים שלך, לתאר בקצרה את השאלה שלך ולצרף את כל התמונות הדרושות כדי לקבל עזרה טובה יותר.

כעת, ניסינו גם לחפש בסיס ידע למצוא & קרא מאמרים כאשר משתמשים חשים אבודים עם המידע הנתון, אך לא היה שום דבר וזה קצת לא נוח. ועדיין, תמיכת הלקוחות מספקת למדי.

קלות שימוש

אירוח אתרים_חברת אירוח משתלמת, זולה והכי טובה בקניה- Softnet

בעיקרו של דבר, WHMCS מגבה את רוב Softnet. ניתן להניח שתהליך הרכישה והחיוב עובר WHMCS ולחיצה על ‘הזמן עכשיו’ עושה את אותו הדבר.

עגלת קניות - פתרונות Softnet בע

כפי שתוכלו לראות כאן, ישנן שלוש אפשרויות לחבילות שירות אירוח לבחירה. היחיד שחסר הוא זה עם שטח דיסק של 25 ג’יגה-בייט שהזכרנו קודם.

עגלת קניות - פתרונות Softnet בע

בחירת תוכנית ואז תנחה אותך לעמוד הבא בו תוכל לבחור לרשום דומיין חדש לאתר שלך, להעביר אחד מרשם אחר או לבחור דומיין קיים..

עגלת קניות - פתרונות Softnet

ואז יש מבט סופי אחד על כל מה שבחרת. אתה יכול לבחור אם מחזור החיוב צריך להיות שנתי, דו שנתי או שנתי.

עגלת קניות Softnet Solutions בע

סוף סוף יש את העמוד האחרון לפני התשלום בו תוכל לבדוק את ההזמנה שלך. לאחר הקופה תוכלו פשוט להתחיל לעבוד באתר שלכם מייד.

מכאן שסופטנט מסתמכת על WHMCS על תהליך החיוב שלהם שהוא אמנם ארוך אך הכרחי.

סיכום

אז אנו מציעים לכם להשקיע בשירות אירוח עד אפריקה?

ובכן, עד כמה שאנו רואים, מומלץ.

הדברים היחידים שהרגישו שהם חסרים היה האתר הלא מבריק, ללא בסיס ידע, וההבדל במטבע יכול להטריד אנשים מסוימים.

אך חוץ מזה יחס המחיר לתכונה טוב מאוד. התמיכה מספקת. התוכנית הנמוכה ביותר היא סביב 9 דולר לשנה, כך שזו אפילו לא שאלה.

בהחלט תן לזה זריקה.

זהו זה לביקורת זו. מה אתה חושב? האם Softnet שווה לבדוק? האם ניסית את השירות בעצמך? איך הייתה החוויה שלך? אנא הגב למטה ויידע אותנו.

נסה את אירוח Softnet היום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map