بررسی Uniregistry – 5 جوانب مثبت و 2 منفی

بررسی Uniregistry – 5 جوانب مثبت و 2 منفی

بررسی Uniregistry – 5 جوانب مثبت و 2 منفی

در این مقاله ، قصد دارم در مورد Uniregistry و آنچه که آنها یک ثبت دامنه را ارائه می دهند صحبت کنم.


منحصر به فرد بودن Uniregistry این است که بطور اختصاصی برای پاسخگویی به نیازهای دامنه دارانی که در خرید دامنههای سطح بالا عمومی (gTLD) به صورت عمده سرمایه گذاری می شوند ساخته شده است.

من طی چند سال گذشته با بسیاری از ثبت نام کنندگان سروکار داشته ام ، اما مفهوم Uniregistry بسیار چشمگیر به نظر می رسید. به نظر می رسید که کاملاً پیرامون نیازهای اساسی افرادی ساخته شده است که به طور عمده با دامنه ها سر و کار دارند و همین کافی بود تا علاقه من را نادیده بگیرم.

من در آن زمان به فکر تثبیت نمونه کارها بودم. بنابراین تصمیم گرفتم که آنها را امتحان کنم و حدود 10٪ از دامنه های ثبت شده من را به سمت Uniregistry منتقل کردم تا ببینم آیا می توانند مطابق انتظارات من باشند.

اگرچه در ابتدا مشكلی برای تردید در ذهن من وجود داشت ، اما Uniregistry موفق شد از همه انتظارات من فراتر رود. از آن زمان ، من بیش از 50٪ دامنه های خود را به آنها منتقل کرده ام و امیدوارم که زمان باقی مانده را در دو ماه آینده انجام دهم.

ممکن است از شما پرسیده شود که چه چیزی باعث شده من چنین تصمیمی شدید بگیرم. قبول دارم ، انتقال صدها دامنه به سمت ثبت جدید کار ساده ای نیست. اما هنگامی که جوانب مثبت با چنین حاشیه هایی از نظر مثبت مخالف هستند ، مجاز نیست فرصتی برای گدایی بگذارد.

حال بیایید جزئیات دقیق تر آنچه را که Uniregistry ارائه می دهد ، از جمله مزایا و اشکالاتی را ارائه دهیم ، تا بتوانید متوجه شوید که آیا دامنه های خود را به Uniregistry ثبت یا انتقال دهید.

درباره Uniregistry.com:

Uniregistry.com در سال 2012 توسط فرانک شیلینگ تأسیس شد. در چند سال گذشته شاهد رشد سریع آن بوده ایم. این شرکت بیانیه ماموریت روشنی دارد – تا روند ثبت دامنه را تا حد امکان ساده ، سریع و سر راست انجام دهد.

Uniregistry با دیگر ثبت نام کنندگان دامنه سنتی متفاوت است به این معنا که بسیاری از “موارد اضافی” که سایر ثبت کنندگان ارائه می دهند ، مانند میزبانی وب یا خدمات ساخت وب سایت ارائه نمی دهد.

به گفته فرانک شیلینگ ، Uniregistry “خدمات مبتنی بر و جامع ترین رویکرد مربوط به عملیات رجیستری است که صنعت تاکنون دیده است” – و تا کنون از تجربه خود من ، هیچ دلیل واضحی برای اعتماد به آن ارزیابی صحیح ندارم..

مزایای Uniregistry:

1. امنیت اضافه شده است

uniregistry-Security

امنیت مورد توجه مهم برای هر سرمایه گذار دامنه است و من هیچ فرقی با آن ندارم. موارد سرقت دامنه در حال افزایش است و بهترین راه برای مقابله با آن احراز هویت دو عاملی است.

بزرگترین مسئله من در مورد GoDaddy همیشه نبود این ویژگی مهم بوده است. GoDaddy امکان تأیید هویت دو عاملی را در خارج از ایالات متحده ارائه نمی دهد ، اما Uniregistry این ویژگی را در سراسر جهان و بدون هزینه اضافی پیاده سازی کرده است. به بیان صریح ، در دسترس بودن تأیید هویت دو عاملی یکی از دلایلی است که در وهله اول بسیاری از افراد را به پیوند با Uniregistry واداشته است..

2. ابزار مدیریت دامنه با کاربرد آسان

ابزار دامنه Uniregistry

هر کس با کمی تجربه با GoDaddy اعتراف می کند که ابزار مدیر دامنه آنها نه تنها پیچیده بلکه در عین حال کاملاً کند است. از طرف دیگر ، Uniregistry با یک رابط مدیریت ساده دامنه ارائه شده است که تمیز ، سریع و کاربردی آسان است.

آنها این ابزار را از ابتدا و با نگاهی چشمگیر به راحتی کاربر ساخته اند. بهترین قسمت از ابزار مدیریت دامنه Uniregistry این است که هیچ گزینه پستی فروشی یا حواس پرتی دیگر برای سردرگمی شما وجود ندارد. این سرویس فقط مدیریت ساده و ساده مدیریت دامنه را با نوع مناسب از ویژگی ها و گزینه ها برای پشتیبانی از نیازهای سرمایه گذاران دامنه ارائه می دهد.

3. قیمت گذاری سفارشی

اگر شما یک سرمایه گذار دامنه با اندازه مناسب و مناسب نمونه کارها باشید ، Uniregistry خوشحال است که قیمت عمده ای را به صورت عمده به شما ارائه می دهد. آنها به اندازه کافی مهربان بودند که قیمت ثبت نام / تمدید و انتقال دامنه را که به طور قابل توجهی پایین تر از قیمت فعلی بازار بود ، به من ارائه دهند.

من نمی توانم قیمت دقیقی را که برای من نقل شده است فاش کنم ، اما من از حاشیه ای که به من پیشنهاد شده راضی هستم. من به شما پیشنهاد می کنم با مدیر حساب خود در تماس باشید تا دریابید که قیمت عادی آنها حاضر به ارائه به شما هستند.

4- محافظت از حریم خصوصی بدون هزینه اضافی

حریم خصوصی دامنه Uniregistry

Uniregistry محافظت از حریم خصوصی WHOIS را بدون هیچ هزینه اضافی ارائه می دهد. در حالی که سایر ثبت نام کنندگان دامنه محبوب این گزینه را با هزینه های اضافی به شما پیشنهاد می دهند ، Uniregistry حفظ حریم خصوصی رایگان را برای همه نام دامنه هایی که اینجا ثبت نام می کنید.

5. سریع پشتیبانی مشتری

تجربه من در زمینه پشتیبانی از مشتری تاکنون یک تجربه خوشایند بوده است. برای هر حساب ، یک مدیر حساب اختصاصی وجود دارد که به همه سؤالات شما پاسخ دهد. هر زمان که نگرانی وجود دارد ، می توانم مدیر حساب خود را بیش از اسکایپ پینگ کنم تا فوراً حل شود. و در صورت عدم دستیابی به مدیر حساب شما ، فعلاً شما می توانید برای روشن شدن شبهات خود به کل تیم پشتیبانی دسترسی پیدا کنید..

علاوه بر سیستم پشتیبانی مبتنی بر بلیط ، Uniregistry همچنین پشتیبانی مستقیم از تلفن ، پشتیبانی چت زنده و پشتیبانی از طریق اسکایپ را به شما ارائه می دهد.

منفی Uniregistry:

1. بدون تسهیلات پیش سفارش

Uniregistry تسهیلات پیش سفارش را ارائه نمی دهد تا به زودی پسوندهای دامنه gTLD منتشر شود. فقط در صورت زنده بودن برنامه افزودنی جدید ، می توانید سفارش خود را انجام دهید. بنابراین اگر شخص دیگری قبلاً قبل از ثبت نام در دامنه مورد نظر خود در برخی دیگر از ثبت کنندگان (که دارای امکان پیش سفارش است) قرار داده اید ، بعید به نظر می رسد که آن نام دامنه را به سبد خود اضافه کنید..

2. بدون خدمات اضافی

بدون میزبانی

همانطور که من در همان ابتدا اشاره کردم ، Uniregistry صرفاً با نام دامنه سرو کار دارد – هیچ نوع خدمات افزایشی دیگری در رابطه با آن وجود ندارد..

این بدان معناست که اگر به دنبال میزبانی وب و همچنین ثبت نام دامنه هستید ، باید به جای دیگری نیازهای میزبان خود را جستجو کنید. به عبارت دیگر ، دامنه شما در Uniregistry ثبت می شود ، اما وب سایت شما توسط برخی دیگر از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب شخص ثالث میزبانی می شود. این می تواند باعث ناراحتی کمی برای شخصی شود که در جستجوی راه حل یک مرحله ای برای ثبت نام دامنه و سرویس میزبانی وب است.

کلمات نهایی:

شخصاً ، من از خدمتی که تاکنون Uniregistry به من ارائه داده است ، کاملاً راضی هستم. امنیت و قیمت گذاری سفارشی دو عامل اصلی است که در تصمیم گیری من برای پیوند با Uniregistry برای نیازهای ثبت دامنه من تأثیر گذاشته است. البته چند اشکال نیز وجود دارد ، از جمله عدم وجود تسهیلات پیش سفارش. اما بیایید با آن روبرو شویم شما نمی توانید انتظار داشته باشید که همه آنها را در یک معامله واحد قرار دهید ، بنابراین بهتر است که آماده باشید تا موارد مثبت را در کنار “جوانب مثبت” بگیرید.

به طور خلاصه ، Uniregistry یک سکوی عالی برای ساده کردن روند ثبت دامنه برای سرمایه گذاران نام دامنه ایجاد کرده است.

اما فقط سخنان من را بطور کامل تصور نکنید. برای اندازه گیری میزان خدمات (خوب یا بد) ، باید آن را بصورت حضوری تجربه کنید. بنابراین با استفاده از Uniregistry یک حساب کاربری ایجاد کنید و یک تجربه دست اول را بدست آورید تا خودتان ارزش واقعی آن را ارزیابی کنید.

بررسی میزبانی وب:

در حرکتمیزبانی InMotion
InMotion Hosting یک شرکت میزبانی وب مستقر در ایالات متحده است که در سال 2001 تأسیس شد و دارای مراکز داده در ویرجینیا و لس آنجلس است. بررسی را بخوانید »

bluehostنقد و بررسی Bluehost
با بیش از 2 میلیون وب سایت میزبان ، BlueHost یکی از محبوب ترین شرکت های میزبان وب در اینترنت است. بررسی را بخوانید »

رویای خواببررسی Dreamhost
DreamHost در سال 2016 برنده مجله PC PC مجله برای میزبانی وب شد و سومین سال مستقیم این شرکت را به دست آورد. بررسی را بخوانید »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector