بررسی Volusion Review 2020

بررسی جلد


Volusion یک سازنده کامل وب سایت تجارت الکترونیکی است که طراحی وب ، بازاریابی و طیف گسترده ای از سایر ابزارهای تجاری را ارائه می دهد.

من دریافتم که Volusion با سایر سازندگان پیشرو در تجارت الکترونیکی مانند Shopify ، Bigcommerce یا Magento همگام است..

قبل از اینکه جزئیات بیشتری راجع به Volusion دریافت کنم ، اجازه دهید مختصراً در مورد شرکت ارائه دهم.

Volusion در سال 1999 آغاز شد و در حال حاضر بیش از 1،80،000 فروشگاه آنلاین ارائه می دهد.

Volusion_about

این شرکت دارای ویژگی هایی برای تقریباً هر حوزه تجاری از پوشاک یا بهداشت گرفته تا کتاب یا الکترونیک است.

ارائه های آن شامل الگوهای متنوعی مناسب برای تقریباً در هر نوع مشاغل است: – پردازش پرداخت ، خبرنامه ، میزبانی وب ، مدیریت سفارش ، مدیریت مشتری ، برنامه های وفاداری مشتری ، مدیریت رسانه های اجتماعی و موارد دیگر.

در این بررسی ، من به بررسی جوانب مثبت و منفی در مورد استفاده از Volusion برای فروشگاه تجارت الکترونیکی شما می پردازم.

برنامه های Volusion در نگاه:

امکانات
شخصی
حرفه ای
کسب و کار
نخستین
هزینه های معامله
حساب کارمندان1515نامحدود
پهنای باندنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
محصولات1005،000نامحدودنامحدود
قیمت29 دلار در ماه79 دلار در ماه299 دلار در ماهسفارشی

آزمایش رایگان Volusion را از اینجا دریافت کنید …

جوانب مثبت:

اول ، اجازه دهید من با جوانب مثبت Volusion شروع کنم.

1. ویژگی های پشتیبانی داخلی چندگانه:

من می دانم که بزرگترین چالش در حالی که از هر سازنده تجارت الکترونیکی استفاده می کنم این است که بفهمم از کجا شروع کنیم. غالباً کاربران به دنبال یافتن راه حل های ساده ، ساعت ها وقت خود را صرف می کنند.

با راهنماهای آموزش داخلی Volusion می توان از این درد جلوگیری کرد.

وب سایت آنها یک برگه جداگانه با همه منابع ارائه می دهد. آنچه من واقعاً دوست دارم نحوه تفکیک مطالب به خوبی است.

Volusion_Resource

بنابراین شما واقعاً لازم نیست وقت خود را صرف تلاش کنید تا بفهمید که در کجا می توانید یک مبحث را جستجو کنید. این بخش ها شامل مطالب مفیدی نیز هستند:

 • مرکز راهنما – در اینجا می توانید مقالات و آموزشهای پشتیبانی را پیدا کنید. این مکان خوبی برای شروع است ، زیرا همچنین راهنمایی دارد که نحوه تنظیم یک حساب آزمایشی و استفاده از Volusion را نشان می دهد.
 • وبلاگها – این دارای طیف گسترده ای از مطالب است که نه تنها به Volusion بلکه به اداره یک فروشگاه تجارت الکترونیکی نیز مربوط می شود
 • راهنماها – این یک لیست جامع از موضوعات مختلف تجارت الکترونیکی مانند بازاریابی ایمیل ، PPC و موارد دیگر وجود دارد. در اینجا یک راهنمای خوب از مفاهیم کلیدی پیدا خواهید کرد.

من همچنین می خواهم به این نکته اشاره کنم که – جدا از راهنماها و راهنمایی های فنی – می توانید یک متخصص طراحی نیز استخدام کنید تا در فروشگاه Volusion خود به شما کمک کند.

با طراحی های سفارشی ، خدمات تم و مشاوره تخصصی می توانید طراحی فروشگاه اینترنتی خود را درست انجام دهید.

به طور معمول ، هنگام راه اندازی فروشگاه آنلاین ، باید یک متخصص خدمات بازاریابی جداگانه استخدام کنید.

با Volusion ، همه اینها را زیر یک سقف می گیرید. شما می توانید یک متخصص خدمات بازاریابی حرفه ای را استخدام کنید ، تا بتوانید در زمینه سئو ، PPC و همه موارد مرتبط با آن به شما کمک کند.

پشتیبانی همه جانبه Volusion تقریباً تمام نیازهای اساسی یک صاحب تجارت تجارت الکترونیکی را برآورده می کند. بر خلاف اکثر سیستم عامل ها ، در اینجا لازم نیست برای بدست آوردن پشتیبانی از خدمات طراحی و یا بازاریابی ، بین فروشندگان مختلف سر بزنید.

2. مقاوم در برابر تقلب:

Volusion روشهای ابتکاری متفاوتی برای بهبود امنیت وب سایت شما دارد. آنها دارای یک نمره کلاهبرداری هستند که یک تجزیه و تحلیل جامع ریسک را ارائه می دهد ، که روشی نرم برای محافظت از فروشگاه شما در برابر کلاهبرداری کارت اعتباری است.

امتیاز کلاهبرداری مبتنی بر جزئیات تراکنش ، آدرس های IP ، تجزیه و تحلیل مکان جابجایی ، بررسی اطلاعات بانکی ، ارزیابی ریسک ایمیل است و دارای چک های داده است. حتی آدرس خیابان و IP را بهمراه مقایسه آدرس فیزیکی تأیید می کند.

امتیاز کلاهبرداری Volusion با یک ویژگی ردیابی دستگاه ، تجزیه و تحلیل عمیق را ارائه می دهد ، که می تواند دستگاه مورد استفاده در معاملات تقلب قبلی را ردیابی کند.

اگرچه این ویژگی برای آن هزینه متفاوتی نیز دارد ، اما فکر می کنم این که فروشگاه شما ایمن باشد بسیار کارآمد است.

امتیاز تقلب Volusion دارای سه بسته قیمت گذاری متفاوت است:
Volusion_Fraud_Score

3. امنیت پیشرفته:

گواهینامه های SSL با رمزگذاری ایمن داده های حساس مشتری ، از تجارت شما محافظت می کنند و باعث افزایش اعتماد مشتری می شوند. یک سناریو معمول برای هر فروشگاه تجارت الکترونیکی شکار و کشف نحوه اضافه کردن گواهینامه های SSL است.

برای حل این مشکل آزار دهنده ، Volusion گواهی های Volusion SSL را ارائه می دهد.

اینها استاندارد SHA-256 صنعتی هستند که رمزگذاری شده اند و توسط همه مرورگرهای اینترنتی اصلی پذیرفته شده اند.

گواهی های Volusion SSL

گزینه ها
قیمت
Volusion Pro SSL (1 سال)89 دلار
Volusion Pro SSL (2 سال)149 دلار
SSL ، حفاظت از کلاهبرداری و اعتبار یک بار 50 دلار99 دلار

Volusion همچنین یک راهنمای گام به گام دارد و SSL های آنها برای نصب بسیار ساده است.

بر خلاف بسیاری از سازندگان تجارت الکترونیکی ، Volusion یک سرویس SSL اختصاصی برای وب سایت شما بی نظیر است.

باز هم ، بله ، SSL ها قیمت جداگانه ای دارند ، اما توصیه می کنم که ارزش امتحان کردن را داشته باشید. امنیت مهمترین وجه هر فروشگاه تجارت الکترونیکی است و Volusion همه این موارد را با قیمت مناسب به شما می دهد.

Volusion همچنین گزینه ای را برای انتخاب گواهینامه Symantec SSL ، گواهی GeoTrust SSL یا گواهینامه های Thawte SSL ارائه می دهد..

گواهینامه SSL Volusion را از اینجا دریافت کنید.

4. پشتیبانی مشتری:

من نقاط تماس مختلف Volusion را مرور کردم و تقریباً ویژگیهای مشترکی مانند چت ، پشتیبانی از طریق تلفن ، ایمیل و سیستم فروش بلیط را دارند

فهمیدم Volusion نسبتاً پاسخگو است. در گزینه گپ ، تقریباً یک پاسخ فوری دریافت می کنید.

چت 1

پشتیبانی مشتری آنها روشی کارآمد برای پاسخگویی به تمام سؤالات شماست و همچنین به شما کمک می کند تا سریعاً سوار شوید.

تماس با Volusion از طریق ایمیل یا تلفن نیز مؤثر است. پس از شروع کار ، یک ایمیل سریع برای ورود به سیستم دریافت می کنید.

چت 2

چت 3

من می گویم Volusion از مشتری خوب و دارای تمرکز برای کمک به شما در شروع کار خود در سریعترین زمان ممکن برخوردار است. لحظه شروع کار ، پشتیبانی اختصاصی مشتری وجود دارد که با ارائه برخی ایده های خلاقانه برای مفهوم فروشگاه شما کمک می کند.

آنها همچنین راهنماهای کمکی و فیلمهایی اضافی را ارائه می دهند تا از تجربه شبانه روزی صاف تر شوند. بیشتر برنامه ها همچنین دارای انعطاف پذیری برای برنامه ریزی یک تماس در یک زمان خاص هستند.

5. آزمایشی رایگان:

اگر نگران پرداخت چیزی برای امتحان کردن آن هستید ، Volusion شما را پوشش داده است. این یک دوره آزمایشی 14 روزه ، کاملاً رایگان است.

Volusion_try_free

تقریباً به همه چیز روی سیستم عامل دسترسی پیدا می کنید و می توانید بلافاصله لیست ویژگی های عظیمی را که ارائه می دهید بررسی کنید.

به نظر من ، 14 روز بیشتر از زمان کافی برای تصمیم گیری در مورد اینکه Volusion برای شغل شما کار می کند ، است یا نه. شما باید در دوره آزمایشی خود همه این گزینه ها را اکتشاف کنید – چه چیز دیگری می تواند به آن امیدوار باشد?

آزمایش رایگان Volusion را از اینجا دریافت کنید.

6. داشبورد دارای ویژگی های غنی

داشبورد Volusion بسیار بصری و دارای ویژگی های بسیار غنی است. گرچه Volusion می تواند شما را با بسیاری از ویژگی ها اشتباه ببرد ، اما دارای تنظیم ساده ای و منوهای مناسب است.

این ناوبری برای افراد مبتدی یک نفس نفس است زیرا چیزی است که توسط همه می توان به راحتی استفاده کرد.

Volusion از طراحی و مضامین خوبی برخوردار است مانند ویژگی های گزارشگری ، CRM داخلی ، پیگیری سفارشات و بسیاری از ویژگی های دیگر.

همچنین دارای یکپارچه سازی شگفت انگیز از ویژگی هایی است که می تواند به فروشگاه شما کمک کند تا چشمگیر به نظر برسد ، همچنین به بهبود تبدیل های آنلاین شما کمک می کند.

Volusion تقریباً همه چیزهایی را که شما نیاز دارید تا از فروشگاه و طراحی خود استفاده کنید ، از طراحی و امنیت گرفته تا لجستیک است.

داشبورد قابلیت Volusion

7. تکنیک های پیشرفته بازاریابی:

گرچه من به طور خلاصه به ویژگی های بازاریابی آنها اشاره کردم ، اما فکر می کنم این بخش بدون بخشی که به آنها اختصاص داده شده باشد ، ناقص است.

Volusion مجموعه ای از گزینه ها را برای بهبود استراتژی بازاریابی شما فراهم می کند. این لیست شامل بازاریابی در کانال های مختلف اجتماعی و همچنین تکنیک های بازاریابی تست شده مانند SEO می باشد.

تکنیک های پیشرفته بازاریابی

اگر شرکت شما از تخصص لازم برای کشف این تکنیک های بازاریابی برخوردار نیست ، دیگر نیازی به نگرانی نیست ، زیرا Volusion این متخصصان بازاریابی را نیز ارائه می دهد.

8. لیست ویژگی های خوب برنامه ریزی شده:

راهنمای لیست ویژگی های Volusion را از دست ندهید. آنها ترکیب خوبی از ویژگی ها را برای ایجاد صفحات محصول چشم نواز ارائه می دهند.

در مرحله بعد ، آنها یک سیستم مدیریت سفارش بسیار بصری دارند و به دنبال آن یک سیستم پرداخت امن و به خوبی کانال دار انجام می شود.

برای تکمیل فروشگاه تجارت الکترونیکی خود ، Volusion همچنین پشتیبانی سریع می کند تا به شما در شروع فروش کمک کند. سرانجام ، تخصص در بازاریابی جامع آنها به بهبود فروش تجارت الکترونیکی شما کمک می کند.

Volusion همچنین دارای یک فرایند برنامه ریزی شده و کارآمد برای کمک به مشتریان است..

Volusion Cons:

1. قیمت گذاری چندگانه:

Volusion قیمت اولیه دارد از 15 دلار در ماه / 135 دلار در ماه. قیمت گذاری ماهانه رقابتی و مقرون به صرفه است.

باز هم نکته خوب این است که هزینه معامله ندارید. اما بیشتر اوقات ، فروشگاه های تجارت الکترونیکی بیش از این قابلیت های اساسی نیاز دارند.

Volusion همچنین در قیمت گذاری اساسی محدودیت پهنای باند دارد. بنابراین اگر به دنبال پهنای باند نامحدود هستید ، مجبور خواهید بودجه خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

Volusion_praching

هر ویژگی افزودنی دیگر قیمت های مختلفی دارد ، از جمله SSL و Fraud نمره. باز هم ، CRM بخشی از برنامه اساسی نیست.

2. مضامین و طرح ها:

Volusion دارای برخی از تم های رایگان و برخی از آنها است. با این حال ، من فهمیدم که گزینه ها در اینجا کمتر از رقبای خود هستند. اما خبر خوب این است که می توانید یک متخصص طراحی حرفه ای را برای سفارشی کردن موضوع خود استخدام کنید.

علاوه بر این ، تمام این مضامین پاسخگو به موبایل هستند.

3. پشتیبانی از افزونه های شخص ثالث:

Volusion یک فروشگاه اپلیکیشن اختصاصی ندارد. آنها یک لیست ویژگی جامع دارند ، اما هیچ پشتیبانی برای اضافه کردن افزونه های شخص ثالث وجود ندارد ، این چیزی است که بیشتر رقبا از آن پشتیبانی می کنند.

توسعه دهندگان Volusion می توانند بر اساس چارچوب شما ویرایش و ایجاد کنند. با این حال ، این می تواند یک گزینه خسته کننده برای فروشگاه های کوچک به دنبال اضافه کردن ویژگی های مجزا باشد. من می خواهم ببینم Volusion در حال کاوش در این گزینه است.

نتیجه:

برای خلاصه کردن موارد پیشگیرانه من از بررسی: – Volusion خوب است که گزینه هایی را برای ساخت فروشگاه تجارت الکترونیکی خود امتحان کنید ، و آنها دارای برخی از ویژگی های متمایز هستند که به آنها قدرت بیشتری نسبت به رقبای خود می دهد..

در صورت داشتن الزامات طراحی حداقلی و تمایل به ادغام تکنیک های شگفت انگیز بازاریابی ، Volusion را توصیه می کنم.

Volusion قطعاً برای کاربران تازه کار خوب عمل می کند ، زیرا چندین کانال پشتیبانی در طول سفر راه اندازی فروشگاه وجود دارد. و باز هم ، ویژگی های امنیتی ارزش تلاش دارند.

امتحانش مجانی است

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map