رایگان VPN در مقابل پرداخت VPN: کدام بهتر است؟ (2020)

اگر در مورد هر یک از فعالیت های آنلاین خود سختگیر هستید ، دریافت سرویس VPN امری اجتناب ناپذیر است.


این سرویس یک ارتباط ایمن ، خصوصی و رمزگذاری شده در اینترنت به ویژه اتصالاتی که بسیار مطمئن نیستند را برای شما ایجاد می کند.

هنگام انتخاب گزینه VPN برای استفاده ، باید در مورد کسانی تحقیق کنید که دارای توازن محکم در پروتکل های اتصال ، ویژگی های عالی و موقعیت سرور باشد..

یک سرویس VPN مزایای بسیار خوبی دارد که بسیاری از کاربران به آن احتیاج دارند و از این رو برای دستیابی به یک سرویس VPN ایده آل که به شما پیشنهاد می کند ضروری است..

نحوه انتخاب یک VPN رایگان یا یک VPN پرداخت شده

انتخاب نهایی این که آیا یک VPN رایگان یا پولی دریافت کنید ، به آنچه به دنبال دستیابی به آن هستید ، بسیار وابسته خواهد بود.

به عنوان مثال ، اگر فقط به یک VPN احتیاج دارید که به برخی از خدمات مانند Netflix یا به هر محتوا با محدودیت جغرافیایی دسترسی پیدا می کند ، یک VPN رایگان می تواند کافی باشد..

اما اگر به دنبال یک VPN جدی تر هستید که امنیت آنلاین پیشرفته ای به شما بدهد ، مطمئناً تنها گزینه شما این است که با VPN پرداخت شده بروید.

خدمات رایگان VPN

سرویس VPN رایگان برای افرادی که هزینه های خود را کاهش می دهند یا به دنبال خدمات مناسب جیبی هستند گزینه عالی است.

دریافت یک VPN رایگان بسیار ساده است زیرا بارگیری و مراحل نصب بسیار ساده است.

این یک راه عالی برای محافظت از خود در هنگام ورود به اینترنت خواهد بود ، به خصوص وقتی که در حال خرید عمومی از طریق Wi-Fi هستید یا کاری انجام می دهید که خیلی جدی نیست.

نکته منفی این است که اگر به دنبال امنیت سطح بالا هستید ، قادر به ارائه آن به شما نیست.

برخی از VPN ها مانند Hola نمونه ای کامل از این امر هستند و بررسی Hola VPN به وضوح بیان می کند که چرا.

در حالی که این یک روش ساده و ارزان برای محافظت از شما در برابر هکرها است ، اما اکثر اوقات بسیار متزلزل و غیرقابل اطمینان است.

حتی اگر در بعضی از زمینه ها به شما خدمت کند ، شما نمی توانید به آن اعتماد کنید تا پروتکل های امنیتی مورد نظر را برای شما فراهم کند.

منافع استفاده از VPN رایگان

 • شما تبلیغات مخرب دریافت خواهید کرد

تبلیغ مخرببیشتر VPN های رایگان با نشان دادن تبلیغات به کاربران ، از طریق آن می توانند بسیار ناامیدکننده درآمد کسب کنند.

با این حال ، نکته ناامید کننده تر این است که برخی از تبلیغات آنها مضر هستند و ممکن است منجر به معرفی بدافزار به دستگاه شما شوند.

 • اطلاعات شما می تواند به اشخاص ثالث فروخته شود

از آنجا که این VPN های رایگان نیز به دنبال بدست آوردن پول و اقامت در آنها هستند ، بعضی اوقات داده های آنلاین شما را جمع می کنند و آن را به اشخاص ثالث می فروشند.

این امر معمولاً از طریق تبلیغاتی که دائماً در مرورگر خود مشاهده خواهید کرد اتفاق می افتد زیرا آنها داده ها را به شرکت ها و تبلیغ کنندگانی که علاقه مند به دریافت اطلاعات خاص هستند ، می فروشند..

 • آنها به شما پهنای باند محدود ، ویژگی ها و پروتکل های موقعیت مکانی محدود ارائه می دهند

هنگام استفاده از VPN رایگان ، شما پهنای باند را با بسیاری از کاربران دیگر به اشتراک می گذارید که در نهایت منجر به سرعت کمتری اتصال می شود و تجربه مرور خوبی نیست..

VPN رایگان ، برخلاف نوع پرداخت شده ، دارای بسیاری از ویژگی های مفید مانند سوئیچ kill internet و چندین ورود نیست.

سرانجام ، آنها پروتکل های امنیتی منسوخ ارائه می دهند که شما را در معرض دید قرار می دهد زیرا بسیاری از اشخاص ثالث می توانند اطلاعات شخصی شما را در اختیار داشته باشند.

 • منجر به نشت آدرس IP می شود

هنگام استفاده از خدمات VPN رایگان ، ممکن است تونلی که کاربران را به طور ناشناس کاربران ناشناس نگه می دارد و یا ممکن است به اندازه کافی ایمن نباشد ، وجود داشته باشد..

این منجر به آدرس IP شما می شود و در نهایت داده های شخصی شما در معرض دید شما قرار می گیرد و توسط اشخاص ثالث قابل ردیابی یا پایش می باشد.

برای VPN های رایگان ، برخلاف VPN های پرداخت شده ، نشت ترافیک IP بسیار متداول است.

VPN های رایگان با ویژگی سوئیچ کشتن اینترنت همراه نیستند که VPN های پرداخت شده دارند و این بدان معنی است که همیشه هویت شما محافظت نمی شود.

VPN های پرداخت شده

VPN های پرداخت شده ، برخلاف VPN های رایگان ، مشکلات بیشتری را که ایجاد می کنند ، حل می کنند.

بیشتر VPN های پرداخت شده دارای نسخه های آزمایشی رایگان مانند ExpressVPN هستند که اساساً دارای ضمانت برگشت پول هستند.

اگر از سرویس رایگان به سرویس پرداخت شده ارتقا دهید ، تأثیر قابل توجهی از نظر ناشناس بودن و پروتکل های امنیتی مشاهده خواهید کرد.

طرفداران

 • سرعت سریع تر

داشتن یک VPN با هزینه ، تجربه مرور بهتری را از نظر سرعت اینترنت تضمین می کند.

این امر به این دلیل است که ، برای VPN های پرداخت شده ، آنها اتصالات بسیاری را به طور هم زمان و بدون کند بودن انجام می دهند ، زیرا از لحاظ استراتژیکی در همه جا قرار دارند تا بتوانند با سرعت زیاد موانع دیجیتالی را بدست آورید..

 • امنیت درجه یک

اگر یک مورد وجود داشته باشد ، VPN پرداخت می تواند به شما اطمینان دهد که امنیت درجه یک است زیرا آنها از رمزگذاری AES 256 بیتی برای پنهان کردن تمام فعالیت های آنلاین خود استفاده می کنند.

این امنیت کاملی از داده های شما ارائه می دهد زیرا هر چیزی که از طریق اینترنت به اشتراک بگذارید محرمانه باقی خواهد ماند.

 • درپوش بدون پهنای باند

با گزینه های VPN پولی ، پهنای باند نامحدود را در تمام سرورهای VPN دریافت خواهید کرد.

این بسیار عالی است زیرا در صورت عدم وجود سرعت اتصال ، می توانید بدون نگرانی در مورد سهمیه ، به راحتی در مورد فعالیت های خود باشید..

 • پشتیبانی عالی مشتری

از آنجا که هنگام استفاده از VPN های پرداخت شده ، اشتراکی را پرداخت می کنید ، آنها در عوض در یک پشتیبانی مشتری درجه یک سرمایه گذاری کرده اند.

مراقبت از مشتری به مدت 24 ساعت در دسترس است و این بدان معنی است که شما می توانید هر چند وقت که خواستید با آنها تماس بگیرید و در صورت نیاز به وجود بیاید.

 • ویژگی های درجه یک

اگر به دنبال افزایش تجربه آنلاین خود هستید ، VPN های پرداخت شده بسیار مفید خواهند بود زیرا آنها به شما امکان دسترسی به طیف گسترده ای از ویژگی ها را می دهند.

این عالی است زیرا ویژگی های عالی تری که دارید هنگام استفاده از اینترنت از مزایای بیشتری برخوردار خواهید شد.

 • پشتیبانی از چند پلتفرم

از آنجا که اکثر کاربران قطعاً بیش از یک دستگاه را دارند که به اینترنت وصل می شوند ، پرداخت VPN گزینه ای ایده آل است زیرا می توان آنها را در هر دستگاه تنظیم کرد و همزمان از آنها استفاده کرد..

منفی

 • VPN گران قیمت هستند

گران قیمت vpnداشتن یک VPN پولی ممکن است دارای ویژگی ها و مزایای بسیار خوبی باشد اما از شما خواسته می شود وارد جیب خود شوید.

برخی از VPN های پرداخت شده به دلیل ویژگی های اضافی که ارائه می دهند گران تر از سایرین هستند و این لزوما مقرون به صرفه نیست و در دسترس همگان نیست.

 • همه VPN های پرداخت شده 100٪ قابل اعتماد و مطمئن هستند

بسیاری از ارائه دهندگان VPN در خارج وجود دارند و توجه به این نکته ضروری است که همه آنها امنیت را تضمین نمی کنند و به همه آنها نمی توان 100٪ اعتماد کرد..

بنابراین ، این بدان معنی است که شما هنوز هم باید تحقیق خود را به خوبی انجام دهید تا یک VPN با پرداخت ایده آل را بدست آورید تا ارزش پول را بدست آورید.

نتیجه

استفاده از VPN رایگان بدون شک امنیت و حریم خصوصی آنلاین شما را به خطر می اندازد.

با این حال ، وقتی پول ندارید ، می تواند مفید باشد ، زیرا این امر به شما کمک می کند تا با چند مورد دیگر ، خصوصاً هنگام WiFi عمومی ، کار خود را انجام دهید..

دریافت یک VPN پولی بسیار توصیه می شود زیرا از ویژگی های بیشتری برخوردار است ، کارآمد است و بیشتر آنها امنیت آنلاین شما را تضمین می کنند.

با این وجود ، هنوز هم تحقیقات عمیق خود را مهم کنید تا یک VPN ایده آل بدست آورید تا از طریق یک تجربه خوب ، برای پول ارزش کسب کنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map