Windscrib VPN Review: جوانب مثبت و منفی بعد از 3 ماه استفاده!

DailyBeast آن را “ابزاری برای حفظ حریم خصوصی آنلاین است که قبلاً باید از آن استفاده کنید”. Techradar آن را “یکی از بهترین VPN های رایگان در اطراف” می نامد. کمی بیشتر دور آن حفر کنید و ستایش های بیشتری خواهید دید.


Windscrib فقط از ژوئیه سال 2015 آغاز شده است ، اما در دو سال گذشته به یکی از معتبرترین VPN های اطراف تبدیل شده است.

واضح است که در مورد Windscrib بسیاری از وزوزهای خوب وجود دارد و در زمان مناسبی وارد می شود.

تابستان سال 2017 و امنیت آنلاین هرگز اهمیت بیشتری نداشته است. از نشت اسنودن در سال 2013 تا داستان های روسیه – ترامپ که بر این خبر حاکم است ، امنیت سایبری به موضوعی فزاینده ای مربوط به اوج مورد نظر در حال حاضر تبدیل شده است.

و اگر فکر می کنید امنیت سایبری برای ملل یک معامله بزرگ است ، بهتر است اعتقاد داشته باشید که این یک مسئله بزرگ برای شما است – فردی که با سازمان های اطلاعاتی قدرتمند برای محافظت مسلح نیست.

مطمئناً ، شما ممکن است یک رئیس خارجه خارجی نداشته باشید که بر گردن خود تنفس کند … اما ممکن است دوباره شما ممکن باشد. تعداد زیادی از طرفین به داده های شما علاقه مند هستند ، و حتی اگر آنها هم نباشند ، دلایلی وجود دارد که بتواند اطلاعات شما را به خوبی محافظت کند.

بنابراین طبیعی است که اخیراً ، بسیاری از افراد در تلاشند تا راههای مقرون به صرفه ای را برای ایمن تر شدن آنلاین پیدا کنند. Windscrib یکی از این گزینه ها است که همانطور که می بینیم با استقبال خوبی روبرو شده است.

اما آیا Windscrib واقعاً با توجه به مواردی که اخیراً به دست آمده است ، اندازه گیری می کند؟ بیایید.

فهرست مطالب

با کلیک روی لینک های زیر ، به بخش های خاص بروید

 1. منفی
 2. طرفداران
 3. قیمت گذاری
 4. امکانات
 5. پشتیبانی مشتری
 6. راحتی در استفاده
 7. کارایی
 8. سرعت متوسط
 9. نتیجه

منفی

باشه ، منفی اول خوشبختانه واقعاً حرفی برای گفتن در اینجا وجود ندارد – همه منافع بسیار جزئی هستند.

45 موقعیت مکانی ارائه شده در سرویس نامحدود بسیار بهتر از 8 مورد به دست آمده برای شما به نظر می رسد و بیشتر آنها کافی خواهند بود ، اما هنوز هم تعداد زیادی از جهان از بین رفته است – آفریقا و آمریکای جنوبی بیشتر.

پشتیبانی از مشتری ، بدون نیاز به لایک یا پشتیبانی تلفنی ، کمی آرزو می کند و می توان اسناد بیشتری در سایت آنها قرار داد.

Windscrib - بدون چت زنده و تلفن

سرانجام ، شما با سرعت متوسط ​​برخورد خواهید کرد. این برای من خیلی فایده ندارد ، اما برای برخی از کاربران ، نسخه پرداخت شده ضمانت بهتر دارد.

میانگین سرعت ، کمتر از پشتیبانی مشتری و مکانهای محدود پایین ترین نقطه برای Windscrib است.

طرفداران

خوب ، اجازه دهید در مورد چیزهای خوب صحبت کنیم.

من با یک چیز غیر معمول شروع می کنم services خدمات Windscrib دارای شخصیت هستند. به عنوان مثال – در صفحه بارگیری ، جایی که Windscrib گزینه دستگاه های تلفن همراه را نشان می دهد ، گزینه ای برای Blackberry وجود دارد … با عنوان زیر آن “فقط شوخی می کند”.

بخشی از این شخصیت صداقت است. به نظر من ویندوز نویسی واقعاً خود را تحت الشعاع قرار نمی دهد ، بنابراین نگران ویژگی هایی نیستید که از نظر سود یا قدرت اغراق می شوند ، و به نظر می رسد این شرکت برای رعایت حریم شخصی کاربران خود از راه خود خارج می شود (به عنوان مثال: آنها را دوست ندارند. ثبت فعالیت های فروشگاه).

من فکر می کنم هزینه پهنای باند یک امتیاز قابل توجه است. اگر از VPN رایگان استفاده می کنید ، معمولاً انتظار محدودیت های پهنای باند را دارید ، اما ماهانه 10 گیگابایت برای نسخه رایگان ویندوز رونق ، از نظر من بسیار قابل توجه است.

بادکنک رایگان

استفاده آسان و هموار با استفاده معمولی از اینترنت آسان است ، بنابراین سهولت استفاده یکی دیگر از لباس های مناسب است. گذشته از سرعت متوسط ​​، بسیار خوب است ، بنابراین من واقعاً نمی گویم هیچ مشکلی در عملکرد وجود ندارد.

بسته بندی شده و دارای ویژگی های خوب نیز هست. P2P ، فایروال قوی ، گزینه های عالی برای حفظ حریم خصوصی ، ژنراتور پیوند ایمن و موارد دیگر را ذکر خواهم کرد که بسته ای جامع را ارائه می دهم که به راحتی با دستگاه و مرورگر شما کار می کند و بسیاری از ویژگی ها به صورت رایگان در دسترس هستند.

Windscrib در بسته رایگان

به طور کلی ، Windscrib بسیاری از جوانب مثبت را ارائه می دهد: خدمات صادقانه ، پهنای باند مناسب ، یک رابط کارآمد و بسیاری از ویژگی های با عملکرد مناسب – چیزهایی که باعث می شود پول خوبی داشته باشند.

قیمت گذاری

ساختار قیمت گذاری Windscrib بسیار ساده و مقرون به صرفه است ، خواه بخواهید نسخه رایگان یا نسخه پولی را دریافت کنید. صفحه قیمت گذاری آنها را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

اولین ردیف “محدود” است که رایگان است. با این حال ، شما فقط می توانید از آن برای یک دستگاه و فقط برای 8 مکان استفاده کنید. پهنای باند ماهانه 10 گیگابایت است ، هیچ تنظیمات OpenVPN وجود ندارد و خدمات فایروال ، P2P و adblock ارائه می شود..

ردیف دوم “نامحدود” است و می تواند به صورت ماهانه یا سالانه خریداری شود. نسخه ماهانه 9 دلار در هر ماه هزینه دارد ، در حالی که نسخه سالانه در کل 90 دلار هزینه دارد که در ماه به 7.50 دلار می رسد.

برنامه های قیمت گذاری Windscrib

بازدید از WINDSCRIBE

لایه نامحدود اجازه می دهد تا دستگاه های نامحدود بر خلاف یک ، و به جای کمک هزینه ماهانه 10 گیگابایت یا 8 مکان ، پهنای باند نامحدود و 46 مکان را بدست آورید. به علاوه ، شما می توانید پیکربندی OpenVPN ، و همچنین فایروال ، P2P و سرویس های adblock که به طور رایگان دریافت خواهید کرد.

من از قیمت گذاری Windscrib قدردانی می کنم – آنها چیزهای زیادی را پیچیده نمی کنند. شما واقعاً نیازی به صرف تحقیق در مورد “معامله درست” ندارید ، فقط باید به آنچه می خواهید فکر کنید.

و اگر واقعاً باید آن قدم اضافی را بردارید ، با قیمت مناسب هنوز هم مقدار زیادی می گیرید.

امکانات

خوب ، بیایید در مورد ویژگی ها و گزینه هایی که هنگام ایجاد حساب کاربری دریافت می کنید صحبت کنیم.

درست از خفاش ، Windscrib دارای نسخه های مختلف زیادی برای سیستم عامل های مختلف است. می توانید آن را برای رایانه ، PC ، Mac یا Linux or و مرورگر خود ، برای Chrome ، Firefox و Opera بارگیری کنید (با عرض پوزش IE و Safari!).

برای رایانه خود Windscribize کنید

مطمئناً می توانید آن را برای گوشی خود نیز بارگیری کنید ، با فرض اینکه برای روتر خود آیفون یا اندرویدی دارید ، و آنها دارای سه گزینه تولید تنظیمات هستند..

برای آیفون خود ثبت نام کنید

گمان می کنم گزینه های بیشتری وجود داشته باشد ، اما از نظر واقع بینانه ، خوب است بدانید که Windscrib تمام پایه های شما را پوشش می دهد.

شما می توانید از افزونه های مرورگر و برنامه های دسک تاپ به تنهایی استفاده کنید ، اما احتمالاً بهترین استفاده را می کنید. (و همانطور که Windscrib به شما خواهد گفت ، ممکن است ، زیرا هزینه اضافی نیز ندارد).

من فکر کردم تولید کننده پیوند امن Windscrib (همچنین به عنوان تولید کننده Secure.link شناخته می شود) بسیار ناصاف است. این یک سرویس مرتب است که در اصل به شما امکان می دهد یک لینک وارد کنید و یک کارت گزارش برای سایت تهیه کنید و همچنین یک URL کوتاه “امن” برای استفاده شما.

ژنراتور Secure.link - Windscrib

همانطور که گفته شد ، P2P حتی برای نسخه رایگان نیز درج شده است ، و شما نیز دچار مشکلاتی می شوید – چیزی که برای سرویس VPN کاملاً ضروری نیست ، اما با این وجود یک سرمایه جذاب است..

یک مورد عالی به نام کنترل کروز برای پسوند مرورگر وجود دارد که مختص Windscrib است. در اصل شما را به بهترین سروری که به شما نزدیکتر است متصل می کند. می توانید آن را روشن یا خاموش کنید و مکان دیگری را از فهرست کشویی درون پسوند انتخاب کنید.

افزودن به این ویژگی چیزی برای نرم افزار دسک تاپ به نام Double Hop است که در صورت استفاده از پسوند مرورگر ، به شما امکان می دهد تا برای پنهان کردن بیشتر ترافیک خود به یک مکان دوم متصل شوید – البته این البته اوضاع را کمی کاهش می دهد..

نرم افزار Windscrib به نام Double Hop

برنامه دسک تاپ فایروال مناسبی را در کار خود دارد ، قدم خوبی برای اطمینان از مشاهده آدرس IP واقعی شما. البته می توانید حالت های فایروال را مطابق میل خود تغییر دهید.

از این گذشته ، یک ویژگی مرتب و مرتب با نام “گزینه های حفظ حریم خصوصی” برای نسخه دسک تاپ ، که به شما امکان می دهد بین چند گزینه مختلف را انتخاب کنید وجود دارد: مسدود کردن آگهی ، ضد اجتماعی ، غیر قابل دسترسی و تقسیم شخصیت.

با احترام ، این تبلیغات بلوک ، ردیاب های اجتماعی را حذف می کند ، چراغ های تبلیغاتی شناخته شده و ردگیرها را که می توانند در چندین سایت بازدید شده ردیابی کنند ، حذف کرده و هر بار که دوباره مرورگر خود را مرور می کنید ، عامل کاربر مرورگر شما را بچرخانید.

بدیهی است که من می توانم ادامه دهم ، اما به خاطر مختصر بودن ، بگذارید فقط بگوییم که ویژگی ها کاری است که Windscrib به خوبی انجام می دهد. این به نظر نمی رسد که دارای عملکردهای غیرضروری به نظر برسد و خنک باشد ، اما چیزهای دیگری را که شما نیاز دارید و کمی بیشتر ، دارد و همه این موارد بسیار ساده است.

پشتیبانی مشتری

صادقانه بگویم ، پشتیبانی مشتری از Windscrib چیز خوبی نیست. بد نیست ، فقط متوسط ​​است.

فکر می کنم شما به حمایت مشتری زیادی احتیاج ندارید ، زیرا استفاده از آن کاملاً توصیفی است. اگر نمی دانید یک دکمه یا یک ویژگی چیست ، غالباً با حرکت دادن مکان نما خود روی شیء گیج کننده گفت ، توضیحی مفید وجود دارد که.

وب سایت آنها دارای یک دسته راهنمای راهنما برای هر بسته Windscrib است که می توانید بارگیری کنید (در هر مرورگر ، در هر سیستم عامل و غیره).

نکته این است که راهنماهای مربوط به سیستم عامل ها و مرورگرها ، فیلم های YouTube هستند. قالب های دیگر راهنماهای تنظیم و تنظیم را نوشته و نشان داده اند ، اما در کل این راهنماها کمی بدحال هستند.

شاید به این دلیل باشد که جمعیت هدفمند ویندوز نویسی از قبل به اندازه کافی آگاه است ، بنابراین آنها نیازی به رمزگذاری ندارند – با این حال ، من فکر می کنم برخی مسائل وجود ندارد.

گذشته از برخی راهنماهای راه اندازی ساده ، یک بخش سؤالات متداول و گزینه “ارسال بلیط” وجود دارد ، که در واقع شکلی است که می توانید برای ارسال پیام به تیم پشتیبانی استفاده کنید.

من شنیده ام که آنها نسبتاً سریع به این بلیط ها پاسخ می دهند ، و این که کارمندان بسیار صالح و مفید هستند.

با این حال ، من فکر می کنم کارهای بیشتری انجام شده است – هیچ لایوپتی وجود ندارد ، و هیچ شماره تلفنی برای تماس با شما وجود ندارد. مطمئناً گزینه های موجود اهمیت زیادی را به شما می دهند ، اما برای برخی از کاربران عدم وجود لایک یا شماره سرویس مشتری ظاهراً سایه زن به نظر می رسد.

در غیر این صورت ، پشتیبانی مشتری هر چند بسیار طراوت است – جزئیات آن خیلی جزیی نیست ، اما کاملاً جادو است و جواب می دهد اکثریت قریب به اتفاق مشکلاتی که مشتریان از آنها می پرسند. کل وب سایت دارای طنز و از همه مهمتر صداقت است.

بنابراین به طور کلی پشتیبانی از مشتری کت و شلوار چندانی ندارد و چند مورد هم وجود ندارد ، اما در کل فکر نمی کنم نقصان خیلی جدی باشد.

راحتی در استفاده

من دوست داشتم که نصب بدون درد چقدر باشد. من وقتی فن آوری هستم ، من کم دانش و دانش ندارم ، بنابراین گاهی اوقات با بارگیری چیزها دچار اضطراب جزئی می شوم – اگر نصب افزونه های عجیب و غریب را انجام دهم چه می شود?

من با چه چیزی موافقم?

هیچ مشکلی در اینجا وجود ندارد. اینترنت من حتی سریع نیست ، اما برنامه افزودنی مرورگر سریع و آسان بود ، و نرم افزار دسک تاپ نیز به همین ترتیب (توجه داشته باشید: من از افزونه Firefox و برنامه دسک تاپ برای ویندوز 7 استفاده کرده ام).

Windscrib - رایگان VPN و آگهی بلاک - فروشگاه وب Chrome

بارگیری برای Chrome
برای Firefox بارگیری کنید

شما حتی برای ایجاد حساب خود به ایمیل احتیاج ندارید ، اما مراقب باشید – شما به جای 10 گیگابایت در ماه به 2 گیگابایت محدود خواهید شد و نمی توانید پسورد خود را دوباره تنظیم کنید (با این حال ، همیشه می توانید بعداً یکی اضافه کنید).

به هر حال ، من به طور کلی فهمیدم که آن را با تجربه مرور کاملاً یکپارچه کرده است ، و تجربه دسک تاپ شما با اعلان های آزار دهنده مزاحم نخواهد شد.

من خصوصاً دوست داشتم پسوند مرورگر چقدر کارآمد باشد. نماد Windscrib در مرورگر ، در هنگام کلیک بر روی آن ، یک صفحه کنترل بسیار ساده را باز می کند.

این نشان می دهد که چند گیگابایت را باقیمانده است ، همچنین ژنراتور safe.link را که ذکر کردم ، بسیار آسان است.

اگر روی یک دکمه در کنار کنترل پنل کلیک کنید ، می توانید به منوی مفصل تری دسترسی پیدا کنید که می تواند شما را به تنظیمات حساب ، تنظیمات حریم خصوصی ، صفحه راهنما و موارد دیگر هدایت کند..

عملکرد اصلی یک VPN مطمئناً محافظت از حریم خصوصی شماست. اما Windscrib اقدامات اضافی را انجام می دهد تا در استفاده روزانه شما محجور باشد ، بنابراین یک امتیاز بزرگ نیز وجود دارد.

از آنجا که بسیار سبک و فشرده است ، احساس می کنم که برای استفاده VPN در داخل و خارج بسیار مفید است.

منظور من این است که اگر در تمام مرور خود سعی در استفاده از VPN ندارید — اگر مثلاً می خواهید اکثر اوقات سریع Netflix را پخش کنید — وقتی که شما به طور ناگهانی به حریم شخصی بیشتری نیاز دارید ، Windscrib عالی است. قبل از — وقتی از خانه خارج می شوید و به شبکه عمومی مانند WiFi کافه یا فرودگاه می روید.

کارایی

به طور کلی ، Windscrib عملکرد بسیار خوبی دارد.

این کاملاً عادی است که می توان در مورد Windscrib گفت ، اما خیلی سریع نیست. هنوز هم کار را خوب انجام می دهید. من به دلیل مرورهای گاه به گاه ، مانند ایمیل و بیشتر صفحات دارای متن ، این کار خوب است. ویدیوهای YouTube کندتر از آنچه دوست داشتم بودند ، اما سلام – چه کاری می توانید انجام دهید?

در غیر این صورت ، من فکر کردم که آنقدر مفید است که بتوانم از URL های وب سایت آنطور که می خواستم پیوندهای ایمن برقرار کنند ، و به سختی برای تجربه مرور مزاحم بود.

علاوه بر این ، دقیقاً همانند هر VPN خوب ، Windscrib علاوه بر ابزاری که به شما می دهد ، در حفظ حریم شخصی شما نیز نقش خود را دارد. منظور من این است که آنها هیچ گونه دسترسی دسترسی دائمی را ذخیره نمی کنند و هیچ کاری را برای نظارت بر کاربران خود ذخیره نمی کنند.

به نظر من فایروال خوب نگه داشته می شود ، زیرا به نظر نمی رسد تعداد قابل توجهی از شکایت در این مورد وجود داشته باشد.
اگرچه نمی توانید آن را ببینید ، مطمئناً این موارد واجد شرایط عملکرد خوبی هستند: فداکاری به حریم شخصی کاربر در پشت صحنه.

گذشته از عملکرد صحنه ، استفاده روزانه شما باید بسیار خوب باشد. استفاده از آن را بسیار ساده و تمیز پیدا کردم ، و هرگز کاری را که می خواستم در اینترنت انجام دهم ، در حالی که سریع برای دسترسی به ویژگی هایی که می خواستم بازی با آن داشته باشم ، دخالت نکرد..

به نظر نمی رسد که نظرات زیادی در اینجا وجود دارد ، اما بیایید بدون خبر خبر خوبی باشیم. ما واقعاً متوجه نمی شویم که همه چیز بدون سر و صدا پیش می رود ، و همین مورد در مورد ویندوز نژاد صادق است. اما مطمئن باشید ، در واقع هموار اجرا می شود.

سرعت متوسط

من سرعت windscrib را قبل از نصب آزمایش کرده ام و بعداً نصب کردم. من نتایج مختلفی را مشاهده کردم که می توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید.

سرعت بادکنک 2

نتیجه

بنابراین برای پیچیدن همه چیز ، Windscrib قطعاً یک سرویس محکم است. اگر نگران این هستید که بیش از حد آن شایع شود ، می توانید به صورت رایگان آن را امتحان کنید.

بله ، اشکالاتی وجود دارد ، اما من آنها را آنقدر جدی نمی بینم که از همه مثبت هایی که با ویندوز نویسی به دست می آیند بیشتر از همه باشند … به ویژه که بسیاری از مزایا به صورت رایگان در دسترس هستند!

بازدید از WINDSCRIBE

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map