Wix Review 2020: نظرات صادقانه ما با جوانب مثبت و منفی

Wix بعنوان قهرمان ساخت وب سایت بدون تردید است. هرکسی که به دنبال ایجاد کننده آسان وب سایت است ، بدون شک Wix را در نتایج پیدا می کند.


پس چه برخوردی با Wix است؟ ویکس در سال 2006 تاسیس شد و به بیش از 110 میلیون نفر خدمت کرده است که نیمی از این تنها چهار سال گذشته است. Wix به خصوص به دلیل برنامه ساخت وب سایت رایگان ، به راحتی یکی از بهترین سازندگان سایت رایگان در اطراف شناخته شده است.

آیا این فقط موارد اعتیاد به مواد مخدره است؟ یا شاید ، مردم فقط به سازنده وب سایت رایگان و خدمات واقعی حق بیمه اهمیتی نمی دهند ، ها؟ یا شاید Wix واقعاً محبوب باشد ، اما مشتریان آن کیفیت واقعی را نمی دانند?

هرکسی دلایل تردید نسبت به یک نرم افزار محبوب را دارد ، به ویژه آن که خود را به عنوان “رایگان ____” معرفی می کند (سازنده سایت رایگان ، VPN رایگان ، ضد ویروس رایگان ، و غیره).

خوب ، من چند ماه است که به طور رسمی ویکس را آزمایش کردم و سالها از آن استفاده کردم. من شاهد رشد آن بوده ام و در همان زمان در تخصص خودم نیز رشد کرده ام. و اکنون ، من می خواهم یک بررسی صمیمانه در مورد چگونگی ایستادن Wix به عنوان یک سرویس ساخت وب سایت در سال 2018 ارائه دهم.

طرفداران

فکر می کنم باید با مثبت شروع کنیم … چیزهایی که احتمالاً ویکس را محبوب کرده اند.

اول: خیلی خوب ساخته شده این ویژگی ها را با سهولت استفاده ترکیب می کند ، بنابراین به کاربران امکان می دهد کنترل خوبی از طراحی و محتوای سایت خود داشته باشند بدون اینکه چیزها را بیش از حد پیچیده جلوه دهند. تصور می شود که سازندگان وب سایت آسان برای استفاده هستند ، اما Wix در یک کلاس خاص خود است.

یک طرفدار دوم: Wix برنامه ای رایگان دارد. این موضوع برای مردم متفاوت خواهد بود ، اما تا آنجا که به ساخت وب سایت رایگان می رود ، سازنده سایت Wix قطعاً یکی از بهترین سازندگان رایگان است – مطمئناً برجسته ترین.

برنامه رایگان

علاوه بر این ، زمان های بروز و پاسخگویی با Wix ، حداقل با اندازه گیری های من ، بسیار خوب است.

به نظر می رسد یک لیست کوتاه ، اما این موارد بسیار ضروری هستند. در اینجا خلاصه یک جمله وجود دارد: Wix در آنچه انجام می دهد بسیار خوب است.

منفی

خوب ، اگر Wix در کاری که قصد انجام آن را دارد خوب است … چگونه می توان یک لیست منفی را در نظر گرفت?

زیرا مردم همیشه درک نمی کنند که آیا به هدف مورد نظر Wix نیاز دارند یا نه. Wix در ترکیب ویژگی ها و سفارشی سازی با قابلیت استفاده عالی است. با این حال ، این احتمال وجود دارد که افراد به همان اندازه که فرض می کنند ، به قابلیت استفاده نیاز نداشته باشند.

به عنوان مثال ، ممکن است بدست آوردن برخی افراد و مشاغل کوچک به خودی خود دشوار نباشد: میزبانی ، دامنه و سپس استفاده از WordPress برای مدیریت محتوای سایت خود (به خاطر داشته باشید که وردپرس رایگان است و می تواند سطح بالایی را به کاربران پیشنهاد دهد. کنترل).

انتقاد اصلی که شما از Wix خواهید شنید منحصر به Wix نیست ، بلکه چیزی است که هر سازنده وب سایت به دنبال آن خواهد بود. این امر این است که شما یک درجه از کنترل را از دست می دهید.

مطمئناً ، مدیریت آسان آنچه در وب سایت شما از نظر طراحی و محتوا بسیار آسان است ، اما شما می توانید کنترل فرآیند میزبانی را به Wix واگذار کنید. در واقع ، شما تقریباً به Wix اجازه می دهید همه چیز را برای شما مدیریت کند ، به جز خود ساختمان – و حتی آن ، آنها اکنون یک ابزار AI برای!

بنابراین از دست دادن برخی از کنترلها بر روی روند نشستن ، یک اشکال آهنین است.

مربوط به این قیمت است. بسیاری از افراد می توانند پروژه های خود را با رفتن به یک مسیر میزبانی سنتی تر انجام دهند. این می تواند پیچیده تر باشد (البته این بستگی به کار شما دارد) اما شاید ارزان تر باشد.

Wix قبلاً دارای یک برنامه حق بیمه ارزان تر درجه اول بود که می تواند این نوع ترفند را انجام دهد – حداقل برای افرادی که نیاز به ساخت سایت سبک دارند. آنها از آن خلاص شده اند و برنامه های آنها اکنون برای کسانی که می توانند از راه های دیگر مراقبت از سایت سازی را انجام دهند کمی گران است..

البته ، برای کسانی که فقط به یک کار ساده و آسان نیاز دارند ، Wix بسیار عالی است.

گذشته از آن ، مسائل دیگر من با Wix جدی تر نیست. یکی از آنها عدم وجود چت زنده است (اگرچه پشتیبانی مشتری هنوز هم کاملا ثابت است).

مورد دیگر عدم شفافیت در مورد امنیت است. این بدان معنی نیست که Wix امن نیست ، اما من می خواهم درباره پروتکل های آنها بیشتر بدانم.

درمجموع ، من در کنار آنچه که در مورد Wix در رسیدن به اهداف آن خوب گفتم ، ایستادگی می کنم: اگر شما واقعاً نیازی به درجه قابلیت استفاده و کارایی ندارید ، این نکته مهم است که اصلی ترین نقطه فروش Wix است.

قیمت گذاری و ویژگی ها

قیمت گذاری و ویژگی هایی که با قیمت x همراه است همیشه مهم است. برای Wix ، این مورد به ویژه مورد توجه است ، زیرا این مدل در مدل فرمیومی کار می کند.

یک مدل فریمیوم اساساً به این معنی است که گزینه ای رایگان در بین گزینه های پرداخت شده وجود دارد ، که احتمالاً گزینه رایگان یک طعم و مزه کافی از خدمات را ارائه می دهد و گزینه های پرداخت شده به طور قابل توجهی بهتر از سرویس رایگان است – به عبارت دیگر ، تجربه “کامل”..

اگرچه مطمئناً Wix از کیفیت بالایی برخوردار است ، اما کمترین شک وجود دارد که نسخه رایگان آن در محبوبیت آن نقش داشته است. بنابراین ، بیایید با آن شروع کنیم.

نسخه رایگان بسیار برجسته است. در حقیقت ، این به استثنای Weebly ، برجسته ترین سازنده وب سایت رایگان در آنجا است. و حتی پس از آن ، من هنوز هم به Wix امتیاز برتر را می دادم.

در حالی که نسخه رایگان دارای یک تن چیز است – منظورم این است که ، این یک مجموعه کاملاً کامل است – فقط با زیر دامنه Wix قابل اتصال است و علاوه بر برخی محدودیت های ذخیره سازی دیگر ، دارای تبلیغات Wix است..

و البته ، اگر می خواهید یک وب سایت واقعاً ایجاد کنید ، باید در برنامه های حق بیمه سرمایه گذاری کنید. Wix دارای دو نوع است: وب سایت و تجارت & برنامه های تجارت الکترونیکی.
یک یادداشت سریع در مورد این موارد: شما می توانید آنها را برای مدت 14 روز بدون خطر امتحان کنید. این 30 روز معمول نیست ، اما باید احساس کافی برای این سرویس کافی باشد.

به هر حال: برنامه های وب سایت با دو دلار دیگر در ماه 11 دلار شروع می شود. به تازگی در چند ماه پیش ، 4 برنامه با اولین شروع با 5 دلار وجود داشته است. اگرچه اساسی تر بود ، اولین لایه هنوز هم به شما امکان اتصال دامنه را داد ، که بیت اساسی است.

برنامه های wix

اکنون همه چیزها با “Combo” شروع می شود که به شما 2 گیگابایت پهنای باند ، 3 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، دامنه ، حذف تبلیغات Wix و دامنه رایگان برای یک سال در صورتی که قبلاً یکی ندارید ، به علاوه 30 دقیقه فیلم حداکثر.

دو رده وب سایت بعدی به ترتیب به 10 و 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی را افزایش می دهند و پهنای باند نامحدود را به همراه افزایش ساعات فیلمبرداری اعطا می کنند. آنها همچنین کوپن های تبلیغاتی و یک برنامه تقویت کننده سایت و برنامه ساز را اضافه می کنند. ردیف آخر دارای برخی از عملکردهای تبلیغاتی ایمیل (حد مجاز 10 ماه در ماه) و برخی از پشتیبانی ایمیل ، به علاوه اولویت پشتیبانی مشتری است.

بسیاری از سیستم عامل های تجارت الکترونیک موفق وجود دارد. اگر می خواهید چنین سایتی برای تجارت ایجاد کنید ، می توانید به Business نگاهی بیندازید & برنامه های تجارت الکترونیکی. سه تجارت وجود دارد & برنامه های تجارت الکترونیکی. همانطور که انتظار دارید ، مهمترین چیز این است که آنها پرداخت های آنلاین را انجام می دهند ، پهنای باند نامحدود اعطا می کنند ، مقدار بیشتری فضای ذخیره (20 گیگابایت تا 50 گیگابایت) دارند ، ساعت فیلمبرداری بیشتری دارند و خوشبختانه آنها نیز بدون کمیسیون هستند.

رده های بالاتر شامل فعالیت های ایمیل بیشتر و پشتیبانی از ایمیل است. همه آنها همچنین شامل Google Analytics و برخی از کوپن های تبلیغاتی هستند.

اکنون ، برای برنامه سازنده واقعی وب سایت: این بارگیری خوبی دارد.

طرح wix

همانطور که مشاهده می کنید ، در واقع امروزه ویرایشگر کشیدن و رها کردن اکثر سازندگان وب سایت امروزی است. من را در این مورد نقل قول نکنید ، اما من کاملاً مطمئن هستم که ویکس و وبی به محبوبیت این قالب کمک کرده اند.

به هر حال ، شما می توانید اساساً هر چیزی را در سایت خود ویرایش کنید. Wix انتخاب زیادی از قالب ها دارد ، یا می توانید سایتی را بدون الگوی ایجاد کنید ، یا می توانید Wix خود به صورت خودکار سایتی ایجاد کنید..

تولید خودکار یک سایت ممکن است برای سرگرمی ها یا هر کسی که فقط می خواهد آزمایش کند خوب باشد ، اما برای هرکسی که به دنبال ایجاد یک سمت جدی تر است ، می توانید مطمئن باشید که انتخاب کاملی وجود دارد و می توانید آنها را به صورت گسترده ویرایش کنید.

تا آنجا که کیفیت تم ها می رود ، البته ذهنی است ، اما برای من ، به نظر می رسد بسیار قابل توجه است. معمول است که مضامین رایگان به نوعی شبیه به هم باشند ، و Wix سهم خود در مضامین مشابه را دارد ، اما به اندازه کافی وجود دارد که شما هنوز هم با انتخاب عالی باقی مانده اید.

قالب های wix

سازنده همچنین دارای یک ابزار وبلاگ است که بسیار خوب کار می کند.

وبلاگ

وبلاگ پست

همانطور که مشاهده می کنید ، ایجاد یک پست وبلاگ تقریباً ساده تر از هر چیز دیگری است. هر بار که می خواهید یک عنصر به صفحه اضافه کنید ، با یک انتخاب گزینه روبرو خواهید شد.

ابزار اضافه کردن

همچنین می توانید با فعال کردن یک حالت برنامه نویس ، مستقیماً ویرایش کد را انجام دهید ، تاریخ ویرایش خود را مشاهده کنید ، نحوه مشاهده برنامه سازنده و غیره را ویرایش کنید. همچنین می توانید برنامه هایی را از فروشگاه برنامه Wix نصب کنید ، و می توانید این کار را درست در سایت ساز انجام دهید.

برنامه بازار

احتمالاً می توانید ایده را از اینجا دریافت کنید. من نمی توانم همه کارهایی را که می توانید انجام دهید ذکر کنم ، زیرا این تعداد بسیار زیاد است. مطمئن باشید — اگر می توانید به آن فکر کنید ، می توانید این کار را انجام دهید.

اتفاقاً اغراق آمیز نیست. من برای اولین بار از Wix سال پیش به عنوان یک مرد جوان استفاده کردم و با گذشت سالها که مشاهده کردم سازنده وب سایت پیچیده تر می شود (نه به روش بد).

در واقع ، چندین ابزار وجود دارد که اخیراً متوجه آنها شده ام زیرا یادم هست آرزو می کنم Wix آنها را دو سال پیش یا پنج سال پیش داشته باشد.

بنابراین صراحتاً ، لازم نیست نگران ویژگیهای Wix باشید. تنها مشکلی که می توانم ببینم مربوط به تخصیص منابع است – قیمت های مشابه یا پایین با برخی از شرکت های میزبان محبوب امکان ذخیره بیشتر را فراهم می کنند ،.

نکته قابل ذکر در اینجا اینست که گرچه Wix از لحاظ فنی میزبانی را ارائه می دهد ، اما عمدتاً تجربه ساخت وب سایت را به شما می فروشد. و در حالی که شرکت های میزبان به طور معمول ساختمان وب سایت ارائه می دهند ، آنها عمدتا میزبان میزبان را می فروشند – بنابراین خیلی غیر منطقی نیست که محدوده ذخیره سازی Wix ممکن است کمی پایین تر از حد انتظار باشد.

علاوه بر این ، مشخصات هنوز در محدوده گزینه های محبوب میزبانی قرار دارند. من آرزو می کنم که Wix هنوز یک رده اول ارزان تر داشته باشد – گذشته از آن ، به وضوح یک وب سایت ساز فوق العاده با قیمت های بسیار خوب است.

راحتی در استفاده

سهولت استفاده همیشه مهم است ، و فکر می کنم با اطمینان می توانم بگویم که بخش های سهولت استفاده معمولاً ساده ترین مواردی هستند که من در بررسی ها می نویسم. دلیل این امر این است که بسیاری از شرکت ها در حال حاضر واسط کاربر پسند تسلط دارند.

خوب ، Wix بسیار آسان برای استفاده است که من در واقع پیدا کردن آن کمی ساده تر برای صحبت کردن است. زیرا حتی از کجا می توانم شروع کنم?

در اینجا یک مورد وجود دارد: موردی که در مورد نرم افزار ساخت Wix بسیار مفید است این است که تقریباً همه چیزهایی را که شما می خواهید متمرکز می کند. برای انجام کارها نیازی به ترک برنامه ساز ندارید ، زیرا اساساً هر کاری که می خواهید انجام دهید با کلیک کردن روی یک منو در سمت چپ یا راست انجام می شود.

تصاویر قبلی یک مثال خوب هستند: می توانید به سرعت تقریباً به هر چیزی اضافه کنید ، خواه یک پست وبلاگ ، هر قطعه رسانه ای از هر نوع ، یا حتی یک برنامه ، و همه از منوی سمت چپ.

یکی در سمت راست به اندازه ، فاصله ، تکراری و حذف و چرخش عناصر و عملکردهای مرتبط می پردازد. با کار کردن می توان آن را جابجا کرد.

نوار ابزار

همچنین می توانید به تنظیمات حساب و وب سایت خود در سازنده وب سایت دسترسی پیدا کنید. این همه به قدری گسترده است که خود برنامه مانند یک خانه بزرگ احساس می کند که همه چیز شما را برای ماندن در هفته ها بدون ترک آن احساس می کند.

تنها شکایتی که من دارم این است که بعضی اوقات سازنده احساس می کند کمی از ویژگی های آن سنگین می شود. اگر یک مبتدی کاملاً هستید ، دشوار است که بدانید از کجا شروع کنید و تعداد زیادی نماد و شکل در صفحه پخش شده است که ممکن است این یک چیز عجیب و غریب باشد.

در نهایت ، این فقط محصول جانبی اجتناب ناپذیر است که کنترل زیادی بر ظاهر سایت شما داشته باشید. من واقعاً نمی توانم روش ساده تری برای کنترل کاربر بر سایت خود تصور کنم – در حال حاضر ، این احتمالاً بهترین چیزی است که ما بدست می آوریم.

البته سهولت استفاده از Wix محدود به سازنده سایت نمی شود ، حتی اگر این جذابیت اصلی باشد.

Wix برای فرآیند ایجاد واقعی بسیار آسان است. همانطور که گفته شد ، شما این گزینه را دارید که می توانید Wix خودکار سایتی را برای شما ایجاد کند ، اگرچه نمی دانم چقدر جدی توصیه می کنم.

ایجاد وب سایت

انتخاب کنید

به غیر از این ، همه چیز هنوز کاملاً واضح است: شما می توانید تمام سایتهای ایجاد شده از یک داشبورد را مشاهده کنید ، و منوهای کشویی سریع به شما امکان دسترسی بیشتری به تنظیمات بیشتر (از جمله مواردی برای میزبانی ایمیل و کمپین ها ، صورتحساب و کوپن ها و غیره) می دهند. ).

بله ، امروزه سهولت استفاده رایج است ، اما تعداد کمی از شرکت ها می توانند Wix را در آن شکست دهند.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری بسیار ضروری است ، و اگر محصول شما ابزاری آسان برای ایجاد موارد آنلاین است ، بهتر است باور داشته باشید که بدون توجه به استفاده شما آسان به پشتیبانی مشتری نیاز دارید..

بنابراین Wix در این زمینه چه پیشنهادی دارد؟ ویکس یک مرکز راهنما دارد که به عنوان یک پایگاه دانش عمل می کند. خیلی بد نیست.

مرکز کمک

بد نیست. من فکر می کنم Wix یک سرویس به اندازه کافی سر راست است که نیازی به مطالب خواندن مطالب و مستندات ندارد. کمی بیشتر خوب است ، اما مطمئناً برای اکثر چیزها به اندازه کافی خوب است.

چیزی که به نظر من جای تاسف دارد Wix فقط از پشتیبانی تلفن و بلیط برخوردار است. این باید به اندازه کافی خوب باشد تا مشکلات شما برطرف شود ، اما من فکر می کنم بسیاری از افراد چت زنده را ترجیح می دهند (خودم شامل آن هستم) ، و واقعیت این است که حتی با یک حساب برتر نمی توانید آن را بگیرید ، کمی ناراحت کننده است.

درخواست

با این وجود ، پشتیبانی از تلفن و بلیط بسیار خوب است. من صادقانه بگویم ، من هیچوقت واقعاً مشکل پیچیده ای نداشته ام ، اما وقتی با نمایندگان ارتباط برقرار کردم ، آنها مفید و دوستانه بوده اند.

نکته آخر: این به طور رسمی جزئی از پشتیبانی مشتری Wix نیست ، اما شایان ذکر است که جامعه بزرگ کاربران Wix به خودی خود منبعی هستند. انجمن ، چه در وبلاگ و چه در تالار گفتگوی Wix و چه در سایت های خارج از کشور ، مملو از افرادی است که دارای یک تن مشکلات و راه حل هستند.

این احتمال وجود دارد که شما بتوانید به آسانی در مرکز کمک Wix پاسخ های سایر کاربران را پیدا کنید.

به بیان ساده تر ، Wix از پشتیبانی مشتری مناسبی برخوردار است ، اما هیچ چیز خارق العاده ای نیست. چت زنده متأسفانه از دست رفته است و پایگاه دانش می تواند کمی عمیق تر باشد ، اما Wix هنوز هم تقریباً همه چیز مورد نیاز شما را دارد و یک جامعه محکم از کاربران برای کمک به شما.

امنیت و قابلیت اطمینان

اندازه گیری نهایی برای Wix: این است که آیا امنیت است و آیا در عملکرد آن قابل اعتماد است?

بیایید اولین نکته را بیان کنیم. از آنجا که Wix اساساً همه چیز در مورد وب سایت شما را برای شما کنترل می کند ، خوب است که در مورد پروتکل های امنیتی آنها انتظارات بالایی داشته باشید. به جز ، یک مشکل وجود دارد.

من واقعاً نمی توانم اطلاعات رسمی در مورد آنها پیدا کنم. این به این معنا نیست که Wix امنیت ندارد … اما عدم شفافیت کمی تأسف آور است و مرا به شک و تردید می اندازد. هنوز هم چند مورد وجود دارد که من از آن خارج شدم.

Wix سازگار با PCI است ، اما این استاندارد کاملاً استاندارد است.

انطباق pci

مورد دیگری که پس از کمی جستجو کردن به آن پی بردم ، گزینه حفظ حریم خصوصی دامنه Wix بود: Wix به کاربران امکان می دهد هنگام خرید دامنه از Wix یا انتقال یکی از موارد خصوصی ثبت دامنه خود را به صورت عمومی یا خصوصی انتخاب کنند..

گذشته از این دو ، Wix دارای پروتکل هایی برای اطمینان از تجارت الکترونیکی ایمن و خرید شما از یک طرح Wix بی خطر است ، و برنامه هایی وجود دارد که می توانید در فروشگاه Wix نصب کنید تا فروشگاه شما حتی بیشتر ایمن باشد (و از این رو جذاب). به مشتریان.

ویکس همچنین به تشریح اشتغال کارشناسان امنیتی تمام وقت و استفاده از “ابزارهای امنیتی پیشرفته” ، به علاوه ممیزی داخلی منظم برای حفظ گواهینامه های ISO / PCI می پردازد. من به آنها اعتقاد دارم ، اما آرزو می کنم که اطلاعات بیشتری وجود داشته باشد و در دسترس تر باشد. این را در صفحات پشتیبانی آنها یافتم.

و سپس در مورد آن است متاسفم ، مردمی چگونه در مورد عملکرد هر چند?

wix uptime

میانگین زمان Uptime:

 • مارس 2020: 100٪
 • فوریه 2020: 100٪
 • ژانویه 2020: 100٪
 • دسامبر 2019: 100.00٪
 • نوامبر 2019: 99.98٪
 • اکتبر 2019: 100.00٪
 • سپتامبر 2019: 99.97٪
 • آگوست 2019: 99.60٪
 • ژوئیه 2019: 99.79٪
 • ژوئن 2019: 100٪
 • مه 2019: 99.91٪
 • آوریل 2019: 99.93٪
 • مارس 2019: 99.99٪
 • فوریه 2019: 100٪
 • ژانویه 2019: 99.96٪
 • دسامبر 2018: 100٪
 • نوامبر 2018: 100٪
 • اکتبر 2018: 99.96٪
 • سپتامبر 2018: 100٪

در اینجا میانگین زمان پاسخ:

 • مارس 2020: 208ms
 • فوریه 2020: 179 ms
 • ژانویه 2020: 241 ms
 • دسامبر 2019: 215 ms
 • نوامبر 2019: 241 ms
 • اکتبر 2019: 200 ms
 • سپتامبر 2019: 259 ms
 • آگوست 2019: 543 ms
 • ژوئیه 2019: 367 ms
 • ژوئن 2019: 422 ms
 • ماه مه 2019: 420 ms
 • آوریل 2019: 314 ms
 • مارس 2019: 315 ms
 • فوریه 2019: 299 ms
 • ژانویه 2019: 307 ms
 • دسامبر 2018: 329 ms
 • نوامبر 2018: 302 ms
 • اکتبر 2018: 351 ms
 • سپتامبر 2018: 386 ms

شما می توانید امتیاز دقیق تا به اینجا را بررسی کنید.

همانطور که مشاهده می کنید ، Wix هم دارای زمان عالی و هم پاسخگویی عالی است. این خبر بسیار خوبی است ، زیرا Wix در درجه اول و بیشتر از همه سازنده سایت است ، نه یک شرکت میزبان: این بدان معناست که آنها از ملزومات غفلت نکرده اند.

با این وجود ، یک سلب مسئولیت جزئی وجود دارد که می خواهم اینجا اضافه کنم. از آنجا که Wix اساساً همه چیزها را در این فرایند کنترل می کند و به دلیل اسکریپت ها سایت های Wix معمولاً اجرا می شوند ، از لحاظ فنی به سرعت پاسخ می دهند. با این حال ، سایتهای Wixy Wix هنوز ممکن است کمی بار بیشتری را برای بارگیری بازدید کنندگان به طول انجامد.

گذشته از آن اختلاف ناچیز بین زمان بار و زمان پاسخ ، من می گویم که من از عملکرد Wix بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام ، حتی اگر من از امنیت آنها عافیت داشته باشم.

نتیجه گیری: آیا Wix را توصیه می کنم؟?

پس از تمام این اطلاعات ، بیایید قدمی به عقب برداریم و جایی را که در کنار Wix ایستاده بررسی کنیم.

Wix ارزان نیست ، اما اگر واقعاً به آنچه Wix ارائه می دهد نیاز دارید خیلی گران نیست. من فکر می کنم که اگر به اشتباه با Wix بروید ، خطرات جانبی Wix اعمال می شود ، و می فهمید که به آن درجه از دوستی کاربر نیاز ندارید.

مطمئناً ، Wix واقعاً از آنچه که تصور می شود بسیار عالی است: سازنده وب سایت آسان و مملو از امکانات. همه این موارد و موارد دیگر ، با کارایی عالی و به روز کلی ، و پشتیبانی مشتری بد نیست.

اگر مطمئن هستید که به یک راه آسان و کارآمد برای ساختن وب سایت احتیاج دارید ، و فکر نمی کنید که کمی هزینه اضافی خرج کنید ، Wix راهی خوب برای رفتن است.

اگر می خواهید یک تجربه ساخت سایت آسان داشته باشید ، اما می توانید برای کاهش هزینه ، چند قدم اضافی بردارید و فکر نکنید که این کار را انجام می دهید ، گزینه های قابل قبولی در قالب میزبانی عمومی دارید.

من این را می گویم چون Wix به خاطر اهداف خود موفق است ، Wix را توصیه می کنم.

و اگر هنوز مطمئن نیستید که آیا شما و Wix یک راه حل خوب هستند ، همیشه می توانید برای چند هفته بدون ریسک آنها را امتحان کنید!

بازدید از Wix

بررسی Wix

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map