Wix vs Shopify: המסקנה שלנו על ידי בדיקת שתי הפלטפורמות (2020)

בניית אתר ובניית חנות מקוונת חופפות להפליא. לכל אזור נוטים להיות שמות תוכנה גדולים משלו, אבל יש כאן אפילו חפיפה.


בסקירה זו אני הולך להסתכל על מה שאני חושב שהוא אחד המקרים המעניינים ביותר של חפיפה, והתחרות שבאה בעקבותיה. בפינה אחת יש לנו את פלטפורמת המסחר האלקטרוני הפופולרית ביותר כרגע..

בכל מה שקשור לפתרונות מחוץ לקופסה (כלומר, פתרונות שמגיעים עם כל מה שצריך), Shopify הוא בקלות המלך.

מאז 2006, Shopify הקלה על מכירות של למעלה מ- 82 מיליארד דולר, והיא תומכת כיום במעל 600,000 חנויות פעילות. נאמר מספיק.

בפינה השנייה של הטבעת יש לנו מה שסביר להניח שבונה האתר הפופולרי ביותר: Wix. וויקס גדלה מאז 2006 לשרת למעלה מ- 110 מיליון משתמשים, עם 45,000 הרשמות בממוצע מדי יום.

תחום אחד בו Wix מנסה להתחזק הוא המסחר האלקטרוני. אחרי הכל, ויקס בהחלט ביססה את עצמה כמובילה בבניית אתרים קלה – מדוע לא להשתמש גם בפופולריות העצומה וגם בכלי בניית אתרים כדי להנגיש את בניית החנויות בצורה דומה?

Shopify היא בבירור בחירה חזקה כאן, אך האם הצד המסחרי האלקטרוני של Wix מציג יתרונות חדשים? האם זה אולי יותר נוח, או אפילו יותר אינטואיטיבי? את כל השאלות הללו (ועוד!) אבדוק בסקירה זו.

בחנתי גם את Shopify וגם את Wix, ובעוד שאין תשובה אחת פשוטה … יש כמה תשובות. אז בואו נתחיל!

תוכן ענינים

קפוץ לראות מבחן ספציפי על ידי לחיצה על הקישורים הבאים

 1. השוואת מחירים ותכונות
 2. קלות שימוש
 3. שירות לקוחות
 4. אבטחה ואמינות
 5. מסקנה: על מה אני ממליץ?

השוואת מחירים ותכונות

וויקס
Shopify

תכנןבסיסיבסיסי Shopify
מחיר / מו.20 $ לחודש29 $ לחודש
מוצרים ללא הגבלהכןכן
תעודת SSL בחינםכןכן
דמי עסקה2.0%
תמיכה 24/7כןכן
חנות מקוונתכןכן
אחסון20 ג’יגה-בייט
רוחב הפסללא הגבלהללא הגבלה

בואו נסתכל על הדבר שרובכם (בצדק) תרצו לדעת קודם: מהם המחירים, ומה אתם מקבלים למחירים האלו?

ל- Shopify יש למעשה שלוש שכבות, החל מ- $ 29 בחברת Basic Shopify ומסתיימות ב- $ 299 עם Advanced Shopify.

תמחורבנוסף לכל אלה, ל- Shopify יש שתי תוכניות נוספות: Shopify Plus מיועדת לפתרונות ברמה ארגונית, ו- Shopify Lite (שהיא לא באמת בונה חנות, אלא חנות מיני צמודה לפייסבוק). אני אתמקד בשלושת הרמות המוצגים למעלה.

מבחינת תכונות, אתה בעצם מקבל את כל החיוניים מרמת הכניסה ומעלה. כלול מהשכבה הראשונה ואילך: חנות (שמשמעותה גם בניית אתרים וכלי בלוגים), בתוספת מוצרים ללא הגבלה, קודי הנחה, תעודת SSL כלולה, Shopify הנחות משלוח למשלוח, אבטחת תשלומים, מדבקות משלוח ועוד.

כל אלה די סטנדרטיים / סולידיים, אבל משהו די נהדר הוא שופיפיי כולל התאוששות עגלה נטושה לשכבה הראשונה. זה למעשה מאפשר לך ליצור קשר בקלות עם לקוחות אם הם עזבו את החנות שלך עם משהו שעדיין בעגלה שלהם.

ככל שאתה עולה לשכבות גבוהות יותר, אתה מקבל יותר חשבונות צוות, כרטיסי מתנה, דוחות, תמחור מעוקב של USPS בדואר מעוקב (שמבסס תמחור מממדים חיצוניים של חבילות במקום משקלם, ועלול לחסוך כסף רב), ולהוזיל את דמי העסקה.

ל- Wix יש גם שלוש שכבות לבונה העסקים והמסחר האלקטרוני שלה.

תוכנית wixלכאורה, ויקס ברור שזול בהרבה, כאשר שלוש התוכניות הן בעצם בסדר גודל של הרמה הראשונה של שופיפי. רגע מה? האם Wix לא תהיה הזוכה כאן באופן אוטומטי?

לא בדיוק. בואו נסתכל על מה שיש לוויקס להציע. קח בחשבון שתוכניות המסחר האלקטרוני של Wix עומדות בעיקר על הכלי הקיים בבניית אתרים, כך שתקבל בונה אתרים מדהים להפליא פלוס קיבולת החנות..

כניסה של כל התכונות עשויה להימשך זמן מה, אך אם לומר בקצרה, חשבון Business Basic ואילך אמור לתת לך כל דבר שאתה צריך כדי להשתלט על החנות שלך..

Wix מתחיל אותך עם אחסון של 20 ג’יגה-בתים, שניתן להרחיב אותו ל -50 ג’יגה-בייט ברובד השלישי, ורוחב פס בלתי מוגבל. אתה מקבל 5 שעות וידיאו, שזה כנראה מספיק, אבל אתה יכול גם להסיר את המגבלה באמצעות שדרוגים.

חוץ מזה אתה מקבל כמה אפליקציות בחינם, דומיין בחינם למשך שנה (אם אתה רוצה; אתה יכול גם לחבר את הדומיין שלך ללא תשלום נוסף), Google Analytics, בתוספת שוברי מודעות.

השוואה בין השניים זה קצת קשה. ל- Shopify יש יד עליונה ברורה כשמדובר בצרכים מסחריים רציניים – רק על סמך הטבות והנחות המשלוח שלה, בתוספת הדוחות המתקדמים שלה.

מצד שני, Wix ללא תשלום עמלה של 100% – מה שאומר שהיא לא תוציא כסף מהמכירות שלך. זה עומד בניגוד ל- Shopify שגובה אחוז קטן נוסף מהרכישות שהלקוחות מבצעים.

Shopify אינה כרוכה בתשלום בגין חיבור דומיין, אם יש לך צד מגורם שלישי, אך היא גובה תשלום עבור רישום תחום. אמנם Wix תחייב אותך בגין דומיין רשום לאחר השנה הראשונה, אך לפחות השנה הראשונה היא בחינם. גורמים אלה מהווים מעין מזוודות של Shopify – עמלות נוספות או עלויות נסתרות המצערות.

בנוסף, משתמשים שאינם זקוקים לעומק יסודיות של Shopify יעריכו את האפשרות של Wix. לדוגמה, לתוכניות המסחר האלקטרוני יש כלי לשחזור עגלה נטוש והיכולת לתת ללקוחות קופונים. ניתן להתקין את זה בחינם באמצעות אפליקציה (אם כי האיכות מוטלת בספק), בעוד שתצטרך לשדרג לרמה השנייה של Shopify להתקנה.

בכך מספקת Wix הרבה כלים בחנות חיוניים או בעקיפין, במחיר סביר בהרבה.

עיצוב חשוב גם מאוד עבור חנויות מקוונות.

שתי החברות מספקות מבחר תבניות לבחירה ותוכלו לשנות כמעט כל דבר בהן. עם זאת, Wix מעט טובה יותר כשמדובר בהתאמה אישית, ול- Wix יש מאות נושאים נוספים מאשר Shopify.

shopify-נושאים

ל- Shopify מבחר נושאים הגון, אך לעיתים הם יכולים להרגיש חוזרים על עצמם.

ערכות נושא wixלמרות של- Wix יש יותר נושאים, ישנם רק כמה סוגים של ערכות נושא לחנות בכל קטגוריית חנות. זה יכול להיות שימושי, אבל זה גם יכול להיות מכווץ, מכיוון שאתה בסופו של דבר עם כמה אפשרויות לכל קטגוריית חנות.

Shopify דומה, אבל הנושאים משתלבים זה בזה יותר. כמובן שזה גם מעלה את בעיית החזרה. למרבה המזל, אתה יכול גם להשתמש בתבניות אחרות ב- Wix ולהוסיף תכונה של חנות באופן ידני. זה כרוך במעט עבודה נוספת בסופו של דבר, אך שום דבר משמעותי מדי בתכנית של בניית אתרים קלה.

אם אתה לוקח בחשבון את שאר הנושאים שאינם מסחר אלקטרוני, אתה בסופו של דבר עם מאות אפשרויות. אז למרות שהנושאים של Shopify אינם רעים, אני אומר ש- Wix מנצח בקליעה ארוכה רק מבחירה מוחלטת.

מלבד העיצובים, גם ל- Wix וגם ל- Shopify יש חנויות אפליקציות למקרה שתכונות ברירת המחדל לא יספיקו. השוואה בין עלויות נעשית קשה כאן, והדברים תלויים באמת בצרכים העסקיים שלך.

בעוד שחלק מהאפליקציות הינן בחינם, או שיש בהן מחירים נמוכים לטווח השימוש הראשון (לרוב בשנה), משלמים הרבה אפליקציות רצויות וחלקן יכולות להיות יקרות למדי. לעסקים שיכולים להרשות זאת לעצמם, אפליקציות יכולות לשכלל את מעט הפגמים בחנות שלך, או להוסיף שכבה נוספת של נוחות ללקוחות שלך.

עם זאת, עסקים רבים יכולים להסתדר מצוין עם כלים מחוץ לקופסה בשתי הפלטפורמות. הייתי אומר לעסקים שלא אכפת להם מההוצאות הנוספות, בחנות האפליקציות של Shopify יש מבחר אפליקציות טוב יותר ופרקטי יותר.

חנות appstoreמצד שני, ל- Wix מבחר טוב יותר של אפליקציות בחינם.

שוק אפליקציות wixהבעיה היחידה עם האפליקציות החינמיות של Wix היא שלמרות שיש בהחלט הרבה מהן, לא הרבה מהן הן פתרונות באיכות גבוהה. חנות האפליקציות של Shopify יקרה יותר אך פרקטית בהרבה, ואילו החנות של Wix יכולה לפעמים לגבול בגימיקי.

פריט אחרון שאני רוצה לציין: ל- Wix יש משהו שנקרא Wix Answers, שבאופן בסיסי מאפשר לך ליצור מערכות תמיכה ללקוחות עבור הלקוחות שלך בקלות רבה. אתה יכול לעשות דברים דומים דרך חנות האפליקציות Shopify, אך של- Wix יש תוסף תוכנה מלא בעצמו הוא נהדר.

בסופו של דבר, קשה להשוות בין Wix ו- Shopify מכיוון שהם שומרים על הבדלים משמעותיים. המשמעות היא גם כמובן שהם שומרים על חוזקות שונות …

אני חושב ש- Wix היא אפשרות טובה יותר עבור בעלי צרכי מסחר אלקטרוני קל יותר. Shopify עדיין תעשה עבודה מצוינת, אבל אם רק תצטרך להקים חנות ולקבל כמות יחסית נמוכה של הזמנות, Wix היא אפשרות נהדרת.

הסיבה לכך היא ש- Shopify יכולה להיות יקרה יותר משוויה עבור עסקים קטנים יותר הזקוקים לפתרונות מסחר אלקטרוני, אך לא באופן יוצא דופן. התשלומים הנוספים ש- Shopify מצרפת לרכישות, בנוסף לאפליקציות היקרות ועלות רישום הדומיין יכולות להפוך את זה למעט מעיק..

לעומת זאת, Wix יחסית משתלם למשתמשים קטנים יותר. זה בערך דומה ל- Shopify מבחינת תכונות, ובמובנים מסוימים מאפשר למשתמשים שליטה רבה יותר על היבטי עיצוב החנות שלהם.

חשבון Wix יכול לספק כמה מהתכונות המוגבלות לחשבונות Shopify בעלי שכבות גבוהות יותר, אם כי יתכן שתצטרך לעבור דרך חנות האפליקציות והם עשויים להיות לא טובים. בנוסף, ל- Wix יש עוד תבניות.

מצד שני, Shopify היא אפשרות טובה יותר לבעלי צרכים מסחריים יותר כבדים, ולמי שצפה לבצע משלוחים רבים (כלומר לא רק שמוכרים מוצרים דיגיטליים).

Shopify מספקת את כל הכלים הדרושים לחנות שלך, ובנוסף היא מגיעה עם הרבה הטבות מהקופסה אשר יהפכו את המשלוח להרבה יותר אפשרי. עדיף גם לקנה המידה, מה שמצדיק את קפיצות המחיר הגדולות בין השכבות.

לסיכום, הדברים די מפוצלים. Wix עשויה להיות חסכונית יותר עבור בעלי צרכים מסחריים פשוטים יותר, בעוד ש- Shopify מתאימה כמעט יותר לעסק מקוון כבד. כמובן שיש עוד גורמים שנכנסים לתמונה …

קלות שימוש

כמה קל להשתמש ב- Shopify או ב- Wix? כאן שני המתחרים שלנו קרובים מאוד.

זכור כי שופיפי וגם וויקס שיווקו את עצמן כבוני אתרים / חנות קלים לשימוש. צמצום Shopify או Wix רק להקצאות אחסון או הובלת מטענים יכולים לחתוך הרבה ממה שהעניק לשני אלה ערעור כה אדיר.

וויקס, כמובן, ידוע בעיקר בזכות היותו בונה אתרים. ניהול החנות הוא רק עוד חלק מהשימוש בונה האתר, וזה מעולה באופן לא מפתיע.

בונה אתרים wix - -הוספה או ניהול של מוצר בדף החנות שלך, למשל, זה פשוט כמו לעבור לסרגל צדדי קטן המכיל אלמנטים / כלים נפוצים ולחץ על כלי החנות..

לוח מחוונים של wixWix גם מקל מאוד על ניהול האתרים והחשבון השונים שלך. ברצינות, דברים לא היו יכולים להיות יותר אינטואיטיביים.

Shopify שונה. Shopify עדיין אינטואיטיבי ונוח לשימוש, אך הוא פחות בפנים שלך: ממשק המשתמש אינו מהבהב או מונפש (מה שעדיף לפעמים). זה קל לשימוש בערך כמו Wix.

הבדל חשוב כאן: כלי החנות של Shopify הם מעט יותר גבוהים, וממשק המשתמש שלה עושה עבודה טובה יותר להקל על אותם מבלי להקריב את המעשיות. קלות השימוש של Wix באה לידי ביטוי בעיקר בהיבטים של בניית אתרים ועיצוב.

בעוד של- Wix עדיין יש כלי ניהול חנות שקל להשתמש בהם (ראה לעיל), הם קצת פחות חזקים בכל מה שקשור לפרטים. Shopify מצטיינת בכך שהקלת עריכה של היבטים מסוימים בחנות שלך מבלי לוותר על יכולתך לשלוט בפרטים.

פרט לאותן חוזקות ידידותיות למשתמש השונות, Wix ו- Shopify מציעות תיקונים מהירים לדברים בסיסיים מסוימים. ל- Shopify, למשל, יש גם עצות (עיין בסעיף הבא למידע נוסף על זה) ותוכנות מועילות כדי להקל על יצירת יסודות מסוימים של מסחר אלקטרוני..

- לבנות מותג לבנותWix מצידה מציעה מחולל אתרים (כמו גם יצרנית לוגו).

עורך wix

קחו בחשבון שזה שונה מעריכה של תבנית קיימת: אם בונה האתר הקל לא הספיק, תוכלו להשיג אחד שנוצר באופן אוטומטי..

למרות שזה נשמע נהדר, כמובן שבפועל זה לא פיתרון נהדר כזה. אם אתה מנהל עסק מקוון, סביר להניח שלא תסמוך על האתרים שנוצרו אוטומטית של Wix.

התוכנה של Shopify מעט פרקטית יותר בהקשר זה, אבל אני חושב שעיקרון דומה חל: בעוד ש- Shopify עשויה לעזור לך להכין לוגו, ייתכן שיש לך כבר כזה. שוב, נחמד שיהיה.

לסיכום, שופיפי וגם וויקס הם הראשונים בתור בכל הקשור לנוחות השימוש, אך הם מציגים חוזקות אלו בתחומים שונים. קלות השימוש של Wix מתאימה ביותר לחוויית בניית האתרים, מכיוון שהיא מעניקה לך שליטה רבה בעיצוב מבלי להפוך דברים לא ידידותיים..

עם זאת, Wix מקריבה כמה פרטים על תכונות חנות (כגון מוצרים או הזמנות) ש- Shopify לא עושה. ל- Shopify קלות שימוש נהדרת לניהול תכונות של חנות מבלי להקריב פרטים, אך גם לא מאפשרת לך לעשות הרבה כמו עיצוב כמו Wix..

בסופו של דבר אני אקרא לזה עניבה: זה פשוט תלוי במה שתעדוף כאן.

שירות לקוחות

שופיפי וגם וויקס הם בעלי מוניטין רב ביחידות למשתמשים שלהם. אמנם משמעות הדבר היא הקלות המילולית של השימוש בתוכנה, אך ידידותיות למשתמש חופפת הרבה את תמיכת הלקוחות.

תמיכת לקוחות היא חיונית. למרות ש- Shopify ו- Wix הם פלטפורמות קלות יחסית לשימוש, עדיין ניתן להאט את משתמש מנוסה או מנוסה אם הם לא משתמשים בפלטפורמות..

בנוסף, אף פעם לא כואב לדעת כיצד תוכל להפיק את המרב מחשבונך. אם כך, תמיכה ללקוחות איכותית חיונית, גם אם השירות קל לשימוש. אדבר על שני סוגים עיקריים של תמיכת לקוחות: נציגים הזמינים ליצירת קשר ומידע באתר.

וויקס סובל מעט כשמדובר באפשרויות ליצירת קשר עם נציגים. שימוש בתוכנית מסחר אלקטרוני עם Wix יאפשר לך ליצור קשר עם נציגים בטלפון או באמצעות מערכת כרטיסים – אין אפשרות צ’אט חי.

אפילו אם אתה משלם עבור חשבון Wix היקר ביותר שאתה יכול, ובכך יש לך תמיכה VIP, קווי טלפון אינם 24/7.

כל הדברים הנחשבים, זו אינה בעיה מרכזית. עם זאת, המתנה בטלפון יכולה להיות מעצבן, ובנוסף צ’אט חי הוא דרך נהדרת לקבל תשובות מהירות בזמן ריבוי משימות במחשב. שום דבר ענק, אבל בהחלט מצער.

Shopify מציעה את כל שלוש השיטות ליצירת קשר עם נציגים. מניסיוני, צוות התמיכה בלקוחות של Shopify לא היה מועיל.

shopify-chatעבור שיחת צ’אט חיה איתנה, כמו גם תמיכה טובה בטלפון וכרטיסים, הייתי נותן למוצרי Shopify שיהיו טובים יותר בכל מה שקשור ליצירת קשר עם הצוות. Wix לא רע – התמיכה הטלפונית ותמיכת הכרטיסים הם בדרך כלל הגונים – אך Shopify פשוט בולטת.

מלבד יצירת קשר ישירות עם תמיכת הלקוחות, Wix ו- Shopify מציעים משאבי מידע וחינוך באתר.

מבין השניים, Shopify עושה הרבה יותר. ל- Shopify כל כך הרבה משאבים שקשה לעקוב אחר כולם.

מרכזי המשאבים של Shopify הם מרכז העזרה והפורום הקהילתי. מרכז העזרה הוא בסיס ידע שהוא מאוד מקיף, מאורגן היטב ונקי למראה. קל לעיין במרכז העזרה כמו לחפש מאמרים ספציפיים.

קנה מרכז עזרהדפי הפורום של Shopify אינם מהווים עניין כמו מרכז העזרה, אך הם עדיין די שימושיים, במיוחד לבעיות ספציפיות יותר. דבר טוב בגודל של Shopify הוא שתוכלו למצוא הרבה פורומים ועצות לגבי Shopify גם מחוץ לפורום האתר שלה..

פרט לכך, המשאבים האחרים של Shopify כוללים מדריכים וקורסים מעמיקים יותר לעסקים ולסחר אלקטרוני. באופן ספציפי, אלה כוללים: בלוג, Shopify Academy, סדרת ספרים אלקטרוניים חינוכיים הנקראים מדריכים ופודקאסטים זוגיים..

לבסוף, Shopify מציעה כלים רבים: אנציקלופדיה עסקית ו- Shopify Polaris (עם מידע מפורט על סטנדרטי העיצוב של Shopify) הם הבולטים ביותר, אך יש גם עמוד מלא של כלים אחרים..

לחקור כליםאמנם אינני יכול לומר שהכלים הללו הם חיוניים, אך האורכים אליהם עשתה Shopify כדי להנגיש דברים כאלה ללקוחותיה (ולקוחות פוטנציאליים) הוא מרשים ביותר והופך את תמיכת הלקוחות של Shopify לדרגה לאחת הטובות שראיתי אי פעם.

משאבי התמיכה בלקוחות של Wix, מלבד הנציגים, הם הגונים ככלל, אך הם פשוט לא משתווים לזה של Shopify.

ל- Wix יש בלוג משלו, שמכיל מידע שימושי, אך קח בחשבון שהוא לא כל כך מרכזי מסחר אלקטרוני כמו של Shopify מכיוון ש- Wix עוזר גם לאנשים עם אתרי עיבוד ללא תשלום..

מרכז העזרה של Wix הוא גם מקיף מאוד – אולי לא ממש טוב כמו במרכז של Shopify, אך בהחלט בסיס ידע מפותח.

מרכז העזרה של wixכדי להרכיב הכל, קשה לומר שוויקס באמת משתווה עם Shopify בתמיכת לקוחות. שוב, ברצוני לחזור ולהזכיר שלוויקס יש תמיכה טובה: בסיס הידע הוא ממש סולידי, ויצירת קשר עם נציגים בטלפון או בכרטיס עובד די טוב.

עם זאת, שפע המשאבים, הכלים, בסיס הידע המעמיק של נציג של Shopify, ונציגים מועילים מאוד מעניקים לו את הזכייה בכל הקשור לתמיכה בלקוחות.

אבטחה ואמינות

כמובן שיש לנו גורם אחד אחרון לסיקור וזה אחד החשובים ביותר. במיוחד אם אתה מנהל עסק מקוון או שחלקים מעסק שלך מקוונים, ביטחון טוב וביצועים טובים באופן עקבי הוא חיוני לחלוטין.

האמת היא, שופיפי וויקס לא אומרים המון על הביטחון שלהם. שניהם יצאו מגדרם כדי להצביע על כך שהם מוסמכים כראוי לטיפול במידע על תשלומים (לשניהם יש רמה גבוהה ביותר של תאימות ל- PCI).

ל- Shopify, למעשה, יש דף שלם המוקדש להראות את תאימות ה- PCI שלו.

חנות pciתאימות PCI טובה, אך היא גם חלק בסיסי בהיותה תוכנת עגלת קניות מאובטחת ואינה אומרת הרבה.

וויקס גרוע עוד יותר כשמדובר בתיאור הביטחון שלה.

הגנה מפני וירוסיםמאמר זה של מרכז העזרה אומר כמעט כלום.

מצד שני, ל- Wix יש אורך זמן די טוב לפי המידות שלי, וזמן תגובה ממש טוב.

זמן בדיקת wixאז אמנם נכון שאנחנו באמת צריכים לדעת יותר על האבטחה של Wix, לפחות הביצועים די טובים.

Shopify זהה למעשה למעשה בתחום זה: אף שאף אחת מהחברות לא אומרת הרבה באתרי האינטרנט שלהן על פרוטוקולי אבטחה, הן עומדות בתקני הזהב לתעשיית האבטחה ומתפקדות טוב מאוד.

מצאתי שגם Shopify וגם Wix הם שירותים אמינים מאוד, לא רק בזמני זמן העבודה והתגובה שלהם, אלא גם בחוויית התוכנה היומיומית. לא ראיתי שום תקלות, או לפחות לא התייחסתי אליו.

ולמרות שחוסר הגילוי חבל על המזל, זה לא אומר בהכרח של- Wix ול- Shopify יש ביטחון לא טוב: שופיפי, לפחות, עיבדה עשרות מיליארדים בעסקאות בלי הרבה מהומה.

אז ככל שמדובר באבטחה, הייתי אומר שאני מרגיש קצת יותר נוח עם Shopify בגלל השיא המבוסס שלה, אך סביר להניח ששתי החברות בסדר. ככל שמדובר באמינות, שתי החברות הן מהממות.

מסקנה: על מה אני ממליץ?

ברור ש- Wix ו- Shopify דומים מאוד, ובכל זאת שונים בתחומי המפתח. Shopify הוא שם מבוסס מאוד בסחר אלקטרוני ו- Wix הוא שם מבוסס היטב בבניית אתרים.

Wix הוא קצת מההתחלה כאן, מנסה לבנות תוכנת עגלת קניות על תוכנת בניית האתרים הקיימת שלה, מאמץ טבעי למדי – אחרי הכל, בניית חנויות ובניית אתרים חופפות הרבה.

אז מה עדיף? חה, סתם צוחק. כולנו יודעים שזה לא כל כך פשוט. בואו נעבור דרך נקודות המפתח.

Shopify ו- Wix שניהם מתפקדים בצורה אמינה מאוד, עומדים בקריטריונים בענף לאמינות המסחר האלקטרוני, אך אינם חושפים מספיק על נוהלי האבטחה שלהם.

תמיכת הלקוחות של Shopify היא פנומנלית, אף כי Wix היא גם די טובה – היא פשוט נראית גרועה יותר בהשוואה לשירותים של Shopify.

מבחינת ידידותיות למשתמש, לשתי החברות יש מוניטין של היותן מלוטשות וקלות מאוד לשימוש. מוניטין אלה מחזיקים מעמד, אך בדרכים שונות.

Shopify הופכת את העריכה בהיבטים מסוימים בחנות לקלה מאוד מבלי להקריב פרטים קטנים או תכונות נוספות. יכולות העיצוב של Shopify הן גם חזקות ונוחות לשימוש, אך אינן מאפשרות שליטה רבה כמו הבונה של Wix.

לעומת זאת, Wix מאפשרת שליטת משתמשים אדירה על מראה האתר מבלי להפוך את הדברים למסובכים מדי. ההחלפה היא שבזמן שאתה יכול לנהל את תכונות החנות שלך בקלות רבה, אתה מפסיד חלק מהפרטים והקפדנות שתקבל עם Shopify.

כעת, בכדי לקחת בחשבון מחירים ותכונות עיקריות: ברור כי Shopify יקרה בהרבה. שלושת הרמות העיקריות שלה רחוקות מהטווחים של Wix – שלוש תוכניות המסחר האלקטרוני של Wix כוללות כמה דולרים בטווח הרובד הראשון של Shopify.

התוכניות של Shopify יכולות לבצע הרמה כבדה רצינית – תרתי משמע, בצורה של משלוחים. אחת הסיבות ש- Shopify מיועדת לעסקים קטנים היא שהיא יכולה לקצץ בעלויות המשלוח ולחסוך זמן גם באמצעות תוויות משלוח, הנחות משלוח ועוד. חנות האפליקציות של Shopify היא גם חמורה יותר (בתוספת יקרה יותר).

מצד שני, Wix מספקת את מרבית התכונות החיוניות של מסחר אלקטרוני במחירים נוחים במיוחד. אתה יכול להתמודד עם כל ההזמנות, המוצרים, ההנחות והקופונים הדרושים לך – הכל במחיר של בערך תוכנית התוכנית ברמת הכניסה של Shopify, גם אם עליך להתקין כמה אפליקציות בחינם לשם כך.

בנוסף, Wix לא לוקחת את העמלות המעצבנות או את דמי העסקה ש- Shopify עושה, כוללת דומיין בחינם (למשך שנה), יש לה הרבה אפליקציות בחינם, ויש לה מאות נושאים לבחירה..

הבעיה העיקרית היא שאתה מאבד מעט פירוט – אל תדאג, זה שום דבר רציני, אבל לא יכולת לשמור על CRM מפורט ביותר כפי שאתה יכול ב- Shopify – ואתה לא יכול לסדרג את העסק שלך כמעט כמו טוב אתה יכול עם Shopify.

בקיצור, כן, Shopify היא יקרה יותר, אך לעסקים הצופים המשלוחים רבים ו / או שמצפים את הצורך בהיקף, זה יכול להיות מאוד חסכוני.

עם זאת, Wix אינו מועיל: עדיף לעסקים שעשויים לשלוח חבילות אך לא בכמויות גדולות, או לכל מי שמוכר מוצר מקוון. Shopify יכולה להיות טובה גם לאנשים כאלה, אך אם אנשים אלה אינם זקוקים לצרכי עגלת קניות ומחייבים רק את התוכנה הבסיסית, Wix תספק דרך נוחה יותר לבצע את העבודה..

אם אתה עדיין מבולבל, אל תדאג. ל- Shopify תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום שתוכלו לשחק איתה, ו- Wix תאפשר לכם ליצור חשבון בחינם שיכול להשתמש בבונה האתר. אתה יכול אפילו להקים חנות לגמרי בחינם, אתה פשוט לא תוכל לפרסם תחת דומיין משלך או לעבד תשלומים עד שתשדרג את חשבונך..

אז למה אתם מחכים, חברי היזמים? זמן להגיע לעסק!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map