Wix לעומת Weebly: השוואה ראש בראש (לעומת 5 הבדלים)

וויקס וויבלי מאוד מיוחדים בעיניי. לפני הרבה זמן, כשהייתי סתם בחור קטן, חשבתי להקים אתרים זה הדבר הכי מגניב שמישהו יכול לעשות (מה השתנה?).


כמובן שהדבר הראשון שהייתי מחפש היה כיצד ליצור אתר בחינם – שהוא עדיין נושא רלוונטי שאכפת לי ממנו.

וכך יצרתי את אתרי האינטרנט הראשונים שלי באמצעות Weebly, Wix ו- Blogger. כבחור צעיר יותר, וויבי וויקס ממש תפסו את עיניי – הם היו נוצצים, היו להם הרבה ווידג’טים מהנים, ואפשרו לכם ליצור כמעט כל דבר שרציתם.

עם השנים וויבלי וויקס צמחו מאוד. הם הגדילו את התכונות שלהם מאז שנוסדו בשנת 2006, הם בעלי פונקציות של מסחר אלקטרוני ובלוגים ועיצבו מחדש את ממשק המשתמש שלהם פעמים רבות..

בשלב זה, שני אלה הם ללא ספק מבין בוני האתרים הפופולריים ביותר בסביבה.

Wix עשוי להיות האח הגדול, עם למעלה מ -110 מיליון משתמשים פעילים בספירה האחרונה. עם זאת, Weebly אינה פעילה ותומכת ביותר מ- 50 מיליון אתרים פעילים.

אני באמת מחשיב אותם אחים, אגב. יש להם תמחור, תכונות, ממשקי משתמש ומיקוד ליבה דומים להפליא.

שניהם מתחילים באות W והם פופולריים לאפשר למשתמשים ליצור חשבונות בחינם שיכולים לפרסם תחת תחומי המשנה של החברות.

אבל זה העניין – אחים, לא תאומים זהים. הם אינם זהים, הם דומים, וזה אומר שיהיו להם חוזקות וחולשות שונות. נשאלת אפוא השאלה: מי טוב יותר?

בוא נגלה.

תוכן ענינים

קפוץ לראות מבחן ספציפי על ידי לחיצה על הקישורים הבאים

 1. השוואת מחירים ותכונות
 2. ערכות נושא ויישומים
 3. קלות שימוש
 4. שירות לקוחות
 5. אבטחה ואמינות
 6. מסקנה: על מה אני ממליץ?

השוואת מחירים ותכונות

מחיר חשוב ואחד הדברים הראשונים שאנו מסתכלים עליהם. התכונות די חיוניות ויכולות להפוך את תג המחיר למצויין או להסדר שווא. תמחור ותכונות הם מקום של Wix ו- Weebly יש המון במשותף.

ובכן, עלינו להתחיל איפשהו. בואו נסתכל על וויילי.

תכנית שפל

Weebly מסווגת את התוכניות שלה כ”אתרי אינטרנט “או” לחנויות מקוונות “, אך באופן מציאותי שתי הקטגוריות חופפות קשות. שתי התוכניות האחרונות שהוצגו לעיל מיועדות גם לחנויות מקוונות, שכן הן מגיעות עם פונקציונליות של מסחר אלקטרוני.

תוכנית חנות מקוונת

עם זאת, יש עוד נדבך אחד עבור חנויות מקוונות, במחיר של 38 דולר לחודש. במילים אחרות, טווח המחירים של Weebly (למעט האופציה החינמית הוא 12 $ ו- 38 $, מחולק בין שלוש שכבות.

בחשבון בחינם יש שטח אחסון של 500 מגה-בתים, SEO בסיסי, אבטחת SSL (מה שמצא לי מפתיע) והחסרונות הרגילים של בונה בחינם – פרסומי Weebly ותת-דומיין.

למרות שאני לא רוצה לבזבז יותר מדי זמן בשיחה על התוכנית החינמית, זו דרך נהדרת לבדוק את תוכנת הבניין: אפילו תוכנית חינמית מראה עד כמה בונה Weebly חזק..

Weebly מציעה תוכנית ביניים נחמדה ב -5 דולר לחודש, שהיא בעצם התוכנית החינמית עם תחום משלה.

התוכנית החינמית מציגה היטב בכך שיש בה את בניית האתרים, שהיא מעולה, כך ש -5 דולר לחודש הם אפשרות טובה למי שרוצה אתר נאה אך לא צריך הרבה יותר.

עם זאת, זה לא מסיר מודעות Weebly, שזה באמת מצער ולדעתי קמצני.

תוכניות הפרימיום האחרות מוצגות לדעתי היטב, בחלקן מכיוון שמגבלות האחסון מוסרות לחלוטין (במקום שיש מגבלות שהולכות וגוברות על פני התוכניות).

החל מ- Pro: אתה כמובן מסיר את המודעות; יכול להתחבר לתחום (גם כלול בחינם); השג נתונים סטטיסטיים טובים יותר על אתרים, קידום אתרים וקלטת לידים אתה יכול גם להוסיף עד 100 חברים; כמה קצבאות תקשורת; ואתה מקבל פונקציונליות מסחר אלקטרוני מוגבלת (מוצרים מוגבלים ודמי עסקה.

תוכניות גבוהות יותר מאפשרות לך להוסיף חברים ללא הגבלה לאתר שלך ולהליך רישום חברות. הם גם משדרגים משמעותית את הפונקציונליות של מסחר אלקטרוני למשהו שמוצג יותר במלואו, עם כמעט כל הכלים הדרושים כדי להיות פלטפורמת מסחר אלקטרוני תחרותית..

עכשיו נסתכל על האח הגדול.

תוכנית wix

בדומה ל- Weebly, ל- Wix יש שתי קטגוריות של בניית אתרים: אחת שהיא “רגילה”, ועוד אחת המיועדת למסחר אלקטרוני..

עסק תכנית wix - -

המחירים של וויקס די קרובים למחירי וויבלי. זכור שלוויקס יש גם תוכנית חינמית, אך היא אינה מתייחסת אליה במבנה הפורמלי שלה. זה די דומה לזה של Weebly, בכך שאתה מקבל את כל מגבלות המשאב הרגילות והגישה המלאה ליישום הבונה..

משהו שמאכזב אותי הוא שלוויקס היה בעבר רמה נוספת בין קומבו לתוכנית החינמית בערך 5 דולר לחודש.

לא היו לה הרבה משאבים, אבל זו הייתה אפשרות נהדרת עבור אנשים שלא מתכוונים להשתמש במשאבים כאלה – הם יכולים להשתמש בתוכנה של Wix ולהיות בעלי דומיין משלהם במחיר נמוך, כמו המתווך הנוכחי של Weebly..

בכל אופן, הטווח הנוכחי הוא 11 עד 29 דולר לתוכניות אתרים רגילות ו- 20 עד 35 דולר לעסקים & תוכניות מסחר אלקטרוני. למרות התלונות שלי על וויקס על הפלת תוכנית $ 5, אני עדיין מעריך את רוחב האפשרויות שלהם.

נכון, Weebly הוא במובנים מסוימים נגיש יותר על ידי שילוב תכונות המסחר האלקטרוני שלו ישירות לשכבות הגבוהות שלו. עם זאת, המחירים של וויקס מעמידים את המסחר האלקטרוני בתכניות “רגילות”.

בכל אופן, Wix מתחיל אותך עם רוחב פס של 2 ג’יגה-בייט ואחסון של 3 ג’יגה-בייט, ואז מגדיל את כמות האחסון ככל שהרמות שלך גדלות, לגבול של 20 ג’יגה-בייט עם VIP. התוכניות העסקיות עולות אחסון של עד 50 ג’יגה-בתים.

זו לא עסקה אדירה מכיוון שלא סביר שתתמודדו עם המגבלות, אך יש להניח שמצער בהשוואה לפרמטרים הבלתי מוגבלים של Weebly.

שכבות גבוהות יותר מעניקות לך רוחב פס בלתי מוגבל, יותר הטבות מדיה (יותר דקות וידאו באתר), ואפליקציות בחינם שאחרת יקרו יותר.

תוכניות המסחר האלקטרוני הן ללא עלות עמלה, שהיא תכונה התחלתית נהדרת, בנוסף אתה מקבל גוגל אנליטיקס ושעות וידאו נוספות.

חוץ מזה יש לך בעצם את כל התכונות של תוכניות האתר בתוספת תכונות החנות.

בנימה זו, בואו נשווה בקצרה מסחר אלקטרוני בין שתי הפלטפורמות.

תחום אחד שלוובי יש יתרון ייחודי על פני Wix הוא מסחר אלקטרוני. למען ההגינות, ל- Wix פונקציונליות של מסחר אלקטרוני טוב למדי: כל כך טוב שלדעתי היא יכולה אפילו להיות אלטרנטיבה משתלמת יותר ל- Shopify עבור עסקים מסוימים..

Wix גדלה והפכה למסחר אלקטרוני עם סט בריא של כלים לחנות וגישה לחנות אפליקציות שיכולה להפוך את המסחר האלקטרוני למפתיע. למרבה הצער, הדברים קצת מבושלים עבור אנשים עם צרכי משלוח רציניים או שרוצים יכולות עריכה מעמיקות יותר של חנויות.

Weebly הוא מועמד טוב יותר בסחר אלקטרוני. חלק מזה קשור לרכישה של כיכר בשנת 2018, מה ששיפר את תכונות המסחר האלקטרוני שכבר התפתח.

לדוגמא: ל- Weebly יש הנחות משלוח והוא יכול להתמודד עם dropshipping. Wix אפילו לא יכולה להשתלב עם אפליקציית dropshipping, שמגבילה משמעותית את מי שרוצה Wix עבור אתרי הקמעונאים שלהם.

מלבד המסחר האלקטרוני, גם ל- Wix וגם ל- Weebly יש בוני אתרים נהדרים. קשה להשוות מבלי להתמודד עם הסובייקטיביות הטהורה.

עם זאת, אני חושב שזה הוגן לומר לפחות ששני הבונים כוללים תכונות.

לא מדובר רק ביכולות עריכת העמודים, אלא בפורמטים השונים שאפשר לעבוד איתם מחוץ למחבט – למשל, בלוגים.

שפל

למעלה: האפשרויות המהירות של Weebly להוסיף סוג חדש של דף אתר, למשל בלוג.

wix

למעלה: לתפריט סרגל הצד המהיר של Wix יש כפתור המיועד לבלוגים בלבד.

אתה יכול לעשות כמעט כל מה שאתה צריך כדי להגיע לרכיבי עמוד: אתה יכול להוסיף, להסיר או לערוך אלמנטים של דף, לשנות את העיצובים לפי הצורך וכן הלאה..

לוח מחוונים סבלני

זה יהיה של וויבלי. אני מעדיף את סרגל הצד של Weebly מכיוון שלמרות שהוא גדול יותר, זה מקל על בחירת מה שאתה צריך.

לוח מחוונים של wix

סרגל הצד של Wix תופס פחות מקום וניתן להזיז את זה מצד ימין לפי הצורך. בנוסף, אתה יכול להרחיב את זה מצד שמאל כפי שאתה צריך, ובכך לחסוך מקום כשאתה לא משתמש בו.

גופן wix

כך שאני אמנם מעדיף את העורכת של וויבלי באופן אישי, אבל אני חייב להודות ש- Wix יעיל יותר וכנראה עדיף על רוב האנשים האחרים. בכל מקרה אתה יכול לשפוט בעצמך באמצעות חשבונות בחינם.

דבר חשוב נוסף: העורך של Wix הוא בדרך כלל אינטואיטיבי יותר. קל יותר לבצע שינויים עדינים בכל דבר באתר, ואילו מצאתי את עצמי נאבק עם העורך של Weebly לבצע שינויים ספציפיים.

ל- Weebly יש גם נטייה לפרש לא נכון את מה שאני רוצה לעשות. אני אנסה להעביר אלמנט סביב, או לבחור חלק טקסט זה או אחר, והוא ייכנס למיקום משונה.

זה מרגיש כאילו וויבלי מנסה יותר מדי להיות אינטואיטיבית ומסתיים באפקט הפוך.

לסיכום התמחור הכולל והשוואת תכונות, Wix ו- Weebly הם דומים ביותר אך יש כמה הבדלים חשובים. המחירים דומים בסך הכל. ל- Weebly יש הקצאות משאבים נדיבות יותר, אך זו אינה פורצת עסקאות עבור Wix.

Weebly גם טוב יותר באופן משמעותי עבור מסחר אלקטרוני. לשניהם יישומי בונה מעולים, אך Wix’s מספיק טובים כך ששווה לתת לה יתרון – בכך, Wix עולה על Weebly בשירות הליבה..

ערכות נושא ויישומים

כל תוכנה לבניית אתרים תקנה חשיבות רבה לנושאים ואפליקציות. בדרך כלל הייתי מחשיב את אלה לקבוצת משנה של “תכונות”, אבל הם כל כך חשובים ל- Wix ו- Weebly, בואו ניתן להם את המשקל הראוי.

נתחיל עם ערכות נושא / תבניות. הערה: נכון שתוכל להתחיל מאפס / מאתר ריק אם אתה מעוניין בכך, בשני הפלטפורמות.

אבל עדיין נחמד שיהיו לכם כמה עיצובים מוגדרים מראש שתוכלו לערוך כראות עיניכם, אז …

נושאים סוערים

מבחר הנושאים של Weebly אינו רע. יש מגוון מכובד בסגנון, בתוספת מספר קטגוריות שימושיות לסוגים שונים של אתרים, עם קומץ נושאים לכל קטגוריה. אבל Weebly פשוט לא יכול להשוות ל- Wix.

ערכות נושא wix

קשה לדעת מאיפה להתחיל בנקודת ההשוואה הזו. ל- Wix פשוט יש יותר נושאים מ- Weebly, גם בחינם וגם בתשלום. למעשה, הנושאים של Weebly מספרים במאות, ואילו הנושאים של Weebly הם בעשרות.

ל- Wix יש גם סיווג תבניות טוב יותר בהרבה: יש לו את כל הקטגוריות ש- Wix עושה, פלוס יותר, ולכל אחת יש קטגוריות משנה עם בחירה משלה..

כן, יש חפיפה מסוימת, ולא כל הנושאים באיכות גבוהה, אבל רבים מהם. בנוסף, הכמות העצומה מדברת בעד עצמה.

דברים שאפשר לצאת אפילו בין שתי הפלטפורמות ברגע שאנחנו מגיעים לאפליקציות. ל- Weebly ו- Wix שניהם חנויות אפליקציות סטנדרטיות למדי שאמורות להיות מסוגלות לספק את הצרכים של רוב האנשים, גם אם הם חריגים.

אפליקציות קטנות

למעלה: חנות האפליקציות של Weebly.

אפליקציות wix

למעלה: Wix’s.

אני חושב שחנות האפליקציות של Wix בדרך כלל טובה יותר – לרוב בכך שהיישומים מתפקדים מעט יותר – אבל קח את זה עם גרגר מלח. אני חושב שהמושבעים עדיין לא עובדים על זה.

בשני משווקי האפליקציות יש המון סוגים שונים של אפליקציות, ובאופן מרשים, הרבה אפליקציות בחינם.

אני נותן אשראי ל- Wix ו- Weebly על כך שהם מייצרים אפליקציות משלהם שהם בדרך כלל בחינם או במחירים סבירים אחרת.

כמעט כל אפליקציה פופולרית קיימת, אבל זה לא רק האפליקציות הפופולריות. אני חושב שהיתרון הקל של Wix הוא שיש מספר גדול יותר של אפליקציות מעשיות בחינם.

שוב, חבר המושבעים עדיין לא בחוץ, אבל אתה יכול להוסיף הרבה יותר כלים חינמיים שרוצים מאוד בחנות האפליקציות של Wix.

לעומת זאת, ל- Weebly יש קצת פחות לבחור. למרות שאמרתי זאת, ל- Weebly יש אפליקציות מסחר אלקטרוני טובות יותר.

בסך הכל, ל- Wix ו- Weebly יש חנויות אפליקציות שוות ערך בערך, אם כי Wix עשויות להיות מעט טובות יותר. מבחינת אפשרויות התבנית, זהו Wix ללא תחרות.

קלות שימוש

בניית אתרים אמורה להיות קלה. זו הנקודה לייצר ולמכור תוכנה לבניית אתרים: לאפשר לכל מי שמעוניין לבנות אתר. אף על פי כן, בונים יכולים להיות טובים יותר בכדי להכיל רמות מיומנות שונות, ולעיתים על חשבון אחרים.

Wix ו- Weebly העדיפו את הדימוי שלהם בכך שהם היו כה קלים עד שכל אחד, אף אחד, אינו יכול להשתמש בתוכנה.

יש להם בראש למתחילים, אך הם מודעים לכולם עם מיומנות גבוהה יותר, והתוכנה שלהם מקווה שהדברים מהירים יותר עבור אנשים כאלה ללא חסרונות.

אני חושב שהאידיאל הזה הוא המקרה בפועל, לפחות לרוב. פחד נפוץ נוסף: “קלות השימוש תקריב את העומק שאליו אוכל לעבוד, או תפחית את הכלים שיש לי.” זה יכול להיות המקרה בפלטפורמות מסוימות, אבל אינך צריך לדאוג בקשר לזה עם Wix או Weebly.

כן, הדברים נראים מלוטשים, אך אינך מאבד מורכבות רבה ככל שתחשש. ולמשתמשים מתקדמים באמת, שתי החברות מאפשרות לך לערוך ישירות את קוד האתר שלך.

זה הופך אותו לכלי שיתופי נהדר: לדוגמה, חבר צוות אחד יכול להתמודד עם עריכות יותר מדויקות ואחר יכול להשתמש בכלי הגרירה והשחרור..

מלבד זאת, שני השירותים מקלים מאוד על התחלת העבודה.

בונה אתרים wix - -

בונה אתרים wix - -

Wix (למעלה) אפילו נותן לך את האפשרות לקבל אתר שנוצר באופן אוטומטי על סמך כמה שאלות בנושא הסקר.

בונה אתרים

Weebly אופייני יותר לתהליך ההתקנה, אך זה כמעט ולא משנה. השניים זהים פחות או יותר בכל הקשור להתקנה.

ברגע שאתה נמצא בתהליך העריכה, הדברים קלים להפליא. אני אחזור ואומר כי Wix הייתה אינטואיטיבית יותר מניסיוני.

עבור שניהם, התפריטים של סרגל הצד והתקורה בלבד יספקו את כל הכלים הדרושים לניהול עיצוב עמוד או אתר (כפי שאפשר לדעת מהצילומי המסך הקודמים).

על ידי “כל הכלים” אני די מילולי. זכור כי Weebly ו- Wix ממש פופולרי בוני גרור ושחרר בשנות העשרים של המאה הקודמת ורק לפני כן.

זה לא רק קלות דף ועיצוב, כמובן. קל לטפל בכל השאר על אתר האינטרנט והחשבון שלך.

החוזק ששתי החברות מציעות הוא שבונה אתרים של כל אחד הוא ברצינות יישום של כל אחד.

הבונים אינם מוגבלים לעיצוב ואלמנטים של דפים: אתה יכול לגשת להגדרות החשבון שלך, SEO, מסחר אלקטרוני ופרטי חנות וכו ‘, וכל זאת בתוך הבונה.

כל הדברים הנחשבים, אני באמת לא יכול לומר שהאחד קל יותר מהאחר. שניהם בשיאים קלים לשימוש.

שירות לקוחות

כפי שאני אומר לעיתים קרובות, קלות השימוש אינה תחליף לתמיכה טובה בלקוחות. אתה אף פעם לא יודע מתי תצטרך להתמודד עם קושי טכני לא צפוי, או מתי תרצה עצות לשדרוג או למצות את התכונה במיוחד.

תמיכת לקוחות היא תמיד חיונית, גם אם המוצר שלך הוא בונה אתרים קל. אסתכל על נציגים וגם על מידע באתר, כרגיל.

Weebly מציע צ’אט חי, תמיכה בכרטיסים / אימיילים ותמיכה טלפונית, אם כי רק תוכניות Pro יכולות להשתמש בתמיכה טלפונית. סליחה מראש על הצנזור – זהו פרויקט סודי / תחביב צדדי!

צ'אט סוער

התרגזתי מכיוון שבזמן שחיכיתי, נשלחתי אלי פיסקה ארוכה בשאלה אם אני מעוניינת בהודעות דוא”ל. אני לא ממש הערכתי את המכר, באופן אישי.

צ'אט סוער

קיבלתי תשובה אחרי שלוש דקות. זה בסופו של דבר פרק זמן קצר, אך עדיין בצד הארוך יותר בהשוואה לשיחות חי טובות יותר. אני מניח שאני לא יכול להתלונן.

לגבי המשאבים שבאתר, וויבי עושה זאת בסדר. המשאב הגדול הוא מרכז העזרה של Weebly.

מרכז עזרה חלש

מרכז העזרה הגון. יש לזה את הבסיס, אבל חסר לו הרבה פרטים, שלדעתי הם מצערים. אין המון מאמרים, אם כי אלו שנמצאים שם הם מעט מפורטות. זה עדיין לא מספיק כדי להעפיל למה שאני רואה כבסיס ידע מקיף.

למזלנו, ל- Weebly יש גם פורום קהילתי, שכותרתו הקהילה Weebly. דף הקהילה הזה הוא אחד הטובים שראיתי – הוא מסודר היטב ונוח לחיפוש, וזה משהו שפורומים רבים חסרים לו.

לבסוף, ל- Weebly יש מדריך SEO שחלקם עשויים למצוא שימושי, ובלוג (שהוא דבר יוצא דופן).

וויקס מצידה תומכת בדוא”ל / כרטיס ותמיכה טלפונית בלבד. אין צ’אט חי ואפילו התמיכה הטלפונית אינה 24/7. עם זאת, הנציגים היו ידידותיים ומגיבים.

מרכז העזרה של Wix הוא אבן הפינה למידע באתרו.

מרכז העזרה של wix

בסיס הידע של Wix הוא יותר מעמיק יותר מזה של Weebly. יש מאמרים רבים יותר, במגוון רחב יותר של נושאים, ועם פירוט מספיק (אם כי מאמרים מסוימים יכולים להיות גזעים).

זה סוף זה, למרבה הצער. יש בלוג של חברות, אבל אני לא מוכן לבטל בזה. יש פורום קוד, אבל זה די נישה.

מכיוון שנציגי Weebly נגישים יותר ומכיוון שיש לה יותר משאבים, הייתי אומר שוויילי מסתכמת בתמיכת לקוחות, אך גם אני לא מתרשמת מכך.

ל- Wix גם בסיס ידע טוב בהרבה, כך שאני לא רואה בפער תמיכת הלקוחות כלא פרט לשולי.

אבטחה ואמינות

אחרון חביב, כמה בטוחים המתחרים שלנו?

גרור ושחרר בוני אתרים כמו Weebly ו- Wix נוטים להוסיף שכבה מסוימת של אבטחה ויציבות מכיוון שהם בדרך כלל פתרונות של כל אחד..

הם מנהלים את התוכנה שגורמת לאתרים לעבוד, והשרתים המארחים את האתרים, הם דואגים לגיבויים ועדכונים וכו ‘.

עם זאת, זהו ביטחון כללי יותר מאשר קו קשה. פגיעויות יכולות כמובן להתקיים, ולכן טוב לשמוע ישירות מחברות אילו נוהלי אבטחה עובדים.

למרבה הצער, אף אחד מהישויות לא אומר הרבה על ביטחונם. מאמר זה של מרכז העזרה של Wix הוא דוגמא טובה.

הגנה מפני וירוסים

… אינפורמטיבי, נכון?

עם זאת, Weebly אינו טוב יותר באופן משמעותי.

ssl

לשתי החברות יש תאימות מלאה ל- PCI, שהיא תקן זהב לאפשרות לעבד עסקאות. אבל אם אינך מעוניין יותר מדי במסחר אלקטרוני, זה לא חשוב מדי.

וגם אם כן, זהו סטנדרט, לא מעל ומעבר לזה.

שניהם אפשרו SSL לכל התוכניות. זה טוב, אבל שוב, סוג של סטנדרט.

מלבד המחסור במצער האומלל, שתי החברות לפחות מציגות די טוב.

מצאתי כי שניהם יש זמן ממש טוב כמו גם זמני תגובה מעולים. לדוגמה…

זמן uixאתה יכול לראות את זמן הפעילות האחרון של Wix כאן.

אפילו מלבד המספרים, Wix ו- Weebly מוודאים שהתוכנה שאתה משתמש בפועל עובדת בצורה אמינה.

אתה צפוי לעשות שימוש טוב במוצרי התוכנה שלהם, והם מבטיחים למוצרים אלה יכולת לעבוד יום-יומי, יומיומי, במיליונים..

אז בסיכום, זה תיק מעורב. מצד אחד, אנו יודעים מעט מאוד על אבטחת Wix או Weebly. אני נוטה לסמוך עליהם מכיוון שהם מאוד פופולריים ותמכו במיליונים בהצלחה במשך למעלה מעשור.

הבעלות של Weebly על ידי Square גם משאירה רושם טוב כיצד אני רואה את פרוטוקולי האבטחה שלהם, במיוחד עבור מסחר.

אבל חוץ מזה יש להם פשוט ביצועים מצוינים.

מסקנה: על מה אני ממליץ?

הקרב בין שני האחים הללו לא היה דבר אם לא נערך מחלוקת. בכל פעם שאתה חושב שאחד מהם זוכה לניצחון ברור בתחום מסוים, השני הופך אותו. אז עכשיו שכיסינו את כל האמור לעיל, מי יוצא למעלה?

גם וויבלי וגם וויקס מתפקדים טוב מאוד, אבל יכלו לספר לנו עוד על הביטחון שלהם.

תמיכת הלקוחות של Weebly טובה באופן שולי משל Wix, אך ל- Wix בסיס ידע טוב יותר באופן משמעותי גם אם גישה לחברי נציג לקוחות אינה נקודה חזקה..

שניהם קלים לשימוש באותה מידה, לדעתי, אם כי בונה האתר של Wix מעט אינטואיטיבי יותר.

לשניהם חנויות אפליקציות הגונות, אבל אני חושב ש- Wix מעט חזקה יותר, עם כמות גדולה יותר של שילובים פרקטיים. ל- Wix מבחר גדול יותר של תבניות מאשר ל- Weebly.

תוכניות התמחור הן דבר נוסף המשותף להן, אם כי עם הבדלים מסוימים. ל- Wix אפשרויות מובחנות יותר, אך ל- Weebly יש תוכנית זולה (המאפשרת לך לחבר דומיין ולהשתמש במשאבים מינימליים).

התכונות שהם מציעים הן בערך השוואה, אך ל- Weebly פונקציונליות טובה יותר של מסחר אלקטרוני ופחות מגבלות אחסון. על הנייר, וויילי נשמע כאילו זה יכול להוציא ניצחון.

עם זאת, אני מגלה ש- Wix מתפקדת בצורה הטובה ביותר בשירות הליבה של בניית אתרים קלה. זה לא רק הבנאי האינטואיטיבי יותר – הדברים מודעים יותר לחלל ומהירים. בנוסף, חנות האפליקציות והתבניות באמת טיפות דברים לטובת Wix – הן הופכות אותו לבונה אתרים מסוגל יותר בפועל.

אז הנה ההמלצה שלי: אם אתה מעוניין במסחר אלקטרוני, Wix אולי לא רע, אבל סביר להניח ש- Weebly היא בחירה בטוחה יותר.

אם אתה רק רוצה אתר פשוט באמת עם מינימום אחסון ולא אכפת לך מפרסומי חברה, ל- Weebly יש אפשרות טובה יותר לתקציב.

אבל אם אתה רוצה אתר מחוץ לקטגוריות הללו – כלומר רוב האתרים האחרים – Wix היא ההמלצה שלי.

אל תדאג אם אתה עדיין לא בטוח. זכרו מדוע כל אחד מאלה פופולרי כל כך: תוכלו ליצור חשבון ולהשתמש בתוכנה באופן מלא בחינם. זה הרבה יותר טוב ממשפט בחינם – אז קדימה, נסו לנסות!

wix לעומת weebly

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map