Resursi

Resursi HostingPill & Ieteikumi

Šeit ir saraksts ar produktiem un pakalpojumiem, kurus es katru dienu izmantoju. Daži no šiem rīkiem ir apmaksāti, daži ir bez maksas, un daži no tiem man piešķir nosūtīšanas komisijas, bet es viņiem patīku un regulāri lietoju. Es šo sarakstu atjaunināšu, kad un kad atradīšu brīnišķīgus rīkus, kas atvieglo dzīvi. Sūtiet man savus komentārus un priekšlikumus, lai to vēl labāk uzlabotu.


Domēna reģistrācija

NameCheap: viegli viens no labākajiem domēnu reģistrētājiem, ko mēs varam ieteikt. Domēni ir patiešām lēti un viegli pārvaldāmi vietnē NameCheap.

Tīmekļa mitināšana

BlueHost (IETEIKTS): Viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kuru esmu izmantojis iepriekš. Viņiem ir ļoti jauks konta informācijas panelis, nemaz nerunājot par to, ka viņu serveri ir ātri, lēti un uzticami. Es tos pārskatīju šeit: BlueHost pārskats.

A2 mitināšana: Vislabākais, kas man patīk attiecībā uz A2 mitināšanu, ir ātrums. Es uzraugu vairāk nekā 8 mēnešus un līdz šim neesmu atradis nevienu problēmu. Šeit ir mans A2 mitināšanas pārskats

Dreamhost: DreamHost 2016. gadā ieguva PC Magazine redaktora izvēli tīmekļa mitināšanai. DreamHost šobrīd mitina vairāk nekā 1,5 miljonus vietņu un 750 000 WordPress vietņu. Lasiet pilnu Dreamhost pārskatu

InMotion Hostings: tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kuru izmanto šī vietne. Vai es saku vairāk? Šis ir mans InMotion pārskats. Noklikšķiniet uz šīs saites, lai saņemtu 56% īpašo atlaidi.

Liquidweb: Liquid Web ir viens no labākajiem vadošajiem tīmekļa mitināšanas un mākoņa lietojumprogrammu risinājumu sniedzējiem mūsdienu tirgū. Tas ir uzticams un bez traucējumiem. Liquid Web pārskatu varat izlasīt šeit.

Namecheap: viens no caurspīdīgākajiem un godīgākajiem domēnu reģistrēšanas un koplietojamo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, ko esmu atradis tiešsaistē. Izlasiet manu NameCheap pārskatu.

e-komercijas vietnes

BigCommerce: Jūs varat pielāgot savu vietni, pārvaldīt pārvadāšanu & maksājumus un uzskaitiet savus produktus Amazon, eBay un Facebook, izmantojot BigCommerce platformu. Bigcommerce ir Shopify lielākais konkurents un ļoti ieteicamā platforma. Izlasiet BigCommere plusus un mīnusus.

Shopify: viena no labākajām e-komercijas platformām. Jūs varat viegli izveidot savu tiešsaistes veikalu un pārdot jebko veikalā Shopify. Izlasiet Shopify pārskatu

VPN

PureVPN: PureVPN ir ātrs, ērti lietojams un lētāks nekā citi tirgū esošie VPN pakalpojumu sniedzēji. Izmantojot PureVPN, tas ir vienkāršs veids, kā būt drošam tiešsaistē. PureVPN ir tādas lieliskas iespējas kā Antivirus, Internet Kill Switch, NAT Firewall utt.

Windscribe VPN: Kopš 2015. gada jūlija Windscribe nodrošina labākus pakalpojumus, un pēdējos divos gados tas ir kļuvis par vienu no visiecienītākajiem VPN. Bezmaksas paketē jūs iegūsit tādas funkcijas kā Firewall, Adblock, P2P un citas ar 10 GB joslas platumu. Izlasiet Windscribe VPN pārskatu.

Saikņu pārvaldība

Rebrandijs: ir URL saīsinātājs ar pielāgotiem domēniem. Varat izveidot, izsekot un optimizēt savas kampaņas, izmantojot nozares vadošās zīmolu saites.

WordPress spraudņi

Yoast SEO: tiek uzskatīts par vienu no labākajiem WordPress spraudņiem, lai šodien ieviestu labāko SEO praksi. Jābūt katrai WordPress vietnei.

Adrotate Professional: ja ieņēmumu gūšanai izmantojat reklāmas savā vietnē, šis spraudnis ir viss, kas jums nepieciešams. Jūs varat plānot reklāmas, redzēt klikšķu skaitu, optimizēt reklāmas attēlošanu – jūs to nosaucat, šim spraudnim tas ir. Es izmantoju spraudni šajā vietnē un nedaudzās manu klientu vietnēs.

Web rīki

Sucuri: Visi jūsu centieni neko nenozīmē, ja jūsu vietne tiek uzlauzta vai iekļauta melnajā sarakstā. Kad tas notiks, jums ir nepieciešams Sucuri, kurš jums palīdzēs.

KeyCDN: jūs izmantojat satura piegādes tīklu (CDN), lai paātrinātu vietnes darbību, apkalpojot to no serveriem, kas ir tuvu lietotājam. Izmantojiet KeyCDN, un jūs uzreiz redzēsit vietņu veiktspējas uzlabošanos.

BuzzSumo: ja jums ir liela nozīme saturam un ko pirms tā rakstīšanas izpētīt, BuzzSumo ir labākais pieejamais rīks. Es to regulāri izmantoju, lai redzētu pašreizējās tendences satura rakstīšanā.

Mārketings:

Aweber: ja esat iesaistījies e-pasta mārketingā, to vienkārši nevarat ignorēt. Aweber mūsdienās tiek uzskatīts par labāko e-pasta mārketinga rīku. Ja jums ir tūkstošiem e-pasta abonentu, Aweber ļauj ērti pārvaldīt, automatizēt un uzlabot savas e-pasta kampaņas. Iegūstiet Aweber kuponu šeit.

SEMrush: Es to regulāri izmantoju, lai uzzinātu, kādi ir mana konkurenta svarīgākie dati, piemēram, atlasītie atslēgvārdi, apmaksātās reklāmas, klasifikācija, backlink informācija, dabiskā satiksme, novirzošie domēni un daudz kas cits. Ja vēlaties mācīties un iegūt vislabāko konkurenci, noteikti izmantojiet SEMrush.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map